Kuşadası Gece Hayatı

Kuşadası'nın gece hayatı sabahın ilk ışıklarına kadar sürdüğü için hem yerli hem de yabancı turist tarafından çok tercih edilir. Aydın'a bağlı Kuşadası ilçesinin gece hayatı iki farklı sokakta şekillenmektedir. Kuşadası Barlar Sokağı ve Kaleiçi Barlar Sokağı ilçenin gece hayatında önemli rol oynar.

Kuşadası ilçesinde nerelere gidilmeli, hangi diskoları kullanacağınız ve eğlence mekanlarından hangilerini tercih etmeniz gerektiği hakkında bilgi sahibi değilseniz tavsiyeleri dikkatlice okumalısınız.

Kuşadası Barlar Sokağı'nda yer alan kalabalığı ve farklı konsepti ile ünlü Jimmy's Irısh Bar, barlar sokağına farklı bir hareketlilik getiren Kuşadası Club Bar, karaoke yapabileceğiniz ve aynı zamanda arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz Dubliners Karaoke Bar, açık havada denize sıfır farklı bir eğlence anlayışı sunan Jade Beach Club hem rakı içebileceğiniz hem de türkü dinleyebileceğiniz Munzurum Türkü Bar ilçede yer almaktadır.

Kuşadası Barlar Sokağı, sabahın ilk ışıklarına kadar sınırsız müzik ve partileri ile tatilcileri eğlendirmektedir. İrlanda'dan gelen tatilcilerden tarafından daha çok tercih edilen sokakta Irısh bar sayısı daha fazladır.

Kuşadası'nda gece hayatının canlı olduğu mekanlara yakın konaklama için Kuşadası hotel sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Kuşadası Hayal Kahvesi

Kuşadası Hayal Kahvesi, daha hareketli bir gece hayatı yerine canlı müzik dinleyebileceğiniz sakin mekanlardan biridir. Uzun yıllardır hizmet veren mekanın personelleri güler yüzlü ve samimidir. 

Haftanın belli başlı günlerinde ünlü gruplar mekanda sahne almaktadır. Kuşadası Hayal Kahvesi, tatilcilerin sık tercih ettiği mekanlardan biridir. 

Kuşadası Hayal Kahvesi'nde dilediğiniz zaman müzik isteği yapabilirsiniz. Bu sebeple müşteri potansiyeline göre tercih edilen müzik türü değişiklik göstermektedir. 

Adres: Atatürk Bulvarı,Yat Limanı Karşısı, Hilton Oteli Arkası 09400 Kuşadası

Kuşadası'nda gece hayatında keyifli vakit geçirenler daha fazla konaklama seçeneği için Aydın'daki oteller sayfamızı inceleyebilirler.


Kuşadası Ex Club

Ex Club, Kuşadası'nda saatler öncesinden rezervasyon yaptırmak zorunda kalacağınız kalabalık ve eğlenceli mekanlardan biridir. Kaleiçi Barlar Sokağı'nda yer alan gece kulübünde sabahlara kadar eğlenmek istiyorsanız kesinlikle rezervasyonu ihmal etmemelisiniz.

Müşterilerine sunduğu hizmet ve ikramları ile tam not alan gece kulübü barlar sokağına canlılık kazandırmaktadır. Müzik anlayışı, servisleri, personelleri, ikramları ve mekanın havalandırması başarılıdır.

Türkçe ve yabancı trend şarkılar ağırlıkla tercih edilmektedir. Haftanın belli günlerinde bilinen ünlü DJ'ler sahne almaktadır.

Kuşadası Ex Club'te 35 cc bira fiyatları 25 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Adres: Camikebir Mahallesi, Tuna Sk. No:11, 09400 Kuşadası/Aydın

Gece kulüpleri dışında Kuşadası'nda önemli görülecek yerlerini öğrenmek için Kuşadası'nda gezilecek yerler yazısına mutlaka göz atmanız gerekir.


Mezgit Restaurant

Kuşadası'nda Türkmen Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde Setur Marina karşısında yer alan mekan rakı balıktan vazgeçemeyenlerin en doğru adreslerinden biridir. 

Mekan rakısı, mezeleri, deniz ürünleri ve aşçıları ile müşteriler tarafından tam not almaktadır. Kuşadası şehir içerisinde en taze lezzetleri görebileceğiniz sınırlı mekanlardan biri olabilir. 

Adres: Türkmen Mah., Atatürk Bulvarı, Setur Marina Karşısı No:104, 09400 Kuşadası/Aydın


Tarihi Çınar Balık Restaurant

Kuşadası'nda Türkmen Mahallesi Gazi Beğendi Sokak'ta bulunan mekan denize sıfır konumlandırılmıştır. 

Mezeleri, deniz ürünleri ve manzarası harikadır. Eğer ahtapot ızgarası seviyorsanız kesinlikle burada yenilmesini tavsiye ediyorum. Personelleri güler yüzlü, samimi ve oldukça hızlıdır. 

Mekan ücret konusunda her kesime hitap eden fiyat listesi düzenlenmiştir. Bu sebeple mekanı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

Adres: Türkmen Mahallesi, Gazi Beğendi Sk. No:5, 09400 Kuşadası/Aydın

Kuşadası'na gittiğinizde mutlaka görülmesi gereken yerleri ekibimiz sizin için hazırladı. Kuşadası gezi rehberi sayfasını kontrol edebilirsiniz.


Kuşadası Jimmy's Irish Bar

Kuşadası Barlar Sokağı'nda yer alan Jimmy's Irish Bar, kalabalığı, canlılığı ve farklı tarz müzikleri ile tercih edilen pub barlardan biridir. İrlandalı turistler tarafından büyük ilgi gören bar sabahın ilk ışıklarına kadar canlılığını korumaktadır.

Mekanın personelleri güler yüzlü, samimi ve eğlencelidir. Jimmy's Irish Bar'ın müzik listesinde genellikle yabancı şarkılar ağırlıktadır. Pop ve rock tarzı şarkılar ağırlıkla tercih edilmektedir.

50 cc bira fiyatları 20 ile 30 TL arasında değişmektedir.

Adres: Alacamescit Mahallesi, Yıldırım Cd. 09400 Kuşadası/Aydın


Kuşadası Orange Bar

Hollanda gecesi yaşamak isteyen tatil severlerin kesinlikle uğradığı kaliteli barlardan biridir.

Orange Bar, personelleri ile müşterilerine verdiği hizmet tatil severler tarafından beğenilir. Barlar sokağında yer alan bar müşterilerine 12 yıldır hizmet vermektedir.

Orange Bar'ın müzik listesinde genellikle yabancı şarkılar ağırlıktadır. Heavy metal, rock ve pop tarzı şarkılar tercih edilir.

Orange Bar giriş fiyatı yüksek olmasına rağmen Hollanda gecesi yaşamak için kesinlikle gidilmesi gereken bir mekandır. 

Adres: Aydın / Kuşadası Barlar Sok. No:11

Kuşadası'nda gece hayatının keyfini çıkartanlar ilçe dışında eğlencesine devam etmek için Aydın gezi rehberi sayfamızı ziyaret edebilirler.


Kuşadası Club Bar

Barlar sokağının tam ortasında yer alan Kuşadası Club & Bar tatil severlerin en sık uğradığı noktalardan biridir. Hem yerli hem de yabancı tatilcilerin akın ettiği Club & Bar sadece müziğin ritmine kendinizi bırakmanız yeterli olacaktır. 

Kuşadası gece kulüpleri arasında en çok tercih edilen mekân; personelleri, fiyatları, hizmeti, müziği ve canlılığı ile görülmeye değer. Sabaha kadar eğlence anlayışınız varsa gecenin ilerleyen saatlerinde gitmelisiniz. 

Genellikle Türkçe ve yabancı trend şarkılar tercih edilmektedir. Pop tarzına daha uygun olan şarkı seçimleri tatilciler tarafından beğenilmektedir. 

Mekan içerisinde 35 cc bira yaklaşık 25 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Adres: Alacamescit Mahallesi, Yıldırım Cd. No:21, 09400 Kuşadası/Aydın


Kuşadası Paddy's Irish Bar

Kuşadası'nın renkli gece hayatında uzun süredir hizmet veren Paddy's Irish Bar'ın diğer barlara göre daha nezih bir konsepti vardır. Paddy's uzun süredir hizmet verdiği için müşterilere nasıl davranılması gerektiği konusunda tecrübeli garsonlara sahiptir. 

Mekanın şık konseptinin en önemli sebebi duvarlarında yer alan imzalı formların bulunmasıdır. Mekanın şık konsepti, tecrübeli garsonları ve diğer barlara göre daha uygun olan fiyatları ile tercih edilebilir.

Paddy's Irish Bar'ın müzik listesinde genellikle yabancı şarkılar bulunmaktadır. Rock tarzına öncelik tanıyan mekan gecenin ilerleyen saatlerine doğru pop ve rap tarzı şarkılar da çalmaktadır.

Adres: Alacamescit Mahallesi, Yıldırım Cd. No:25, 09400 Kuşadası/Aydın

Ailenizle beraber keyifli bir vakit geçirmek için Kuşadası tatil köyleri listemize göz gezdirebilir ve büyük bir tesiste tatilinizi geçirebilirsiniz.


Dubliners Karaoke Bar

Dubliners Karaoke Bar, farklı konsepti ile yabancı turistler tarafından çok tercih edilmektedir. 

Barın restoran kısmı ve garsonları oldukça kaliteli, tatilcilerin isteğini karşılamaktadır. Bunun yanı sıra mekanın belli başlı saatlerinde farklı ikramlar sunulmaktadır.

Kareoke yapabileceğiniz, SkySports kanalını izleyebileceğiniz ve barın bir köşesinde içeceğinizi yudumlayabileceğiniz sıcakkanlı mekanlardan biridir. 

Mekanda 50 cc bira yaklaşık 25 TL'den satılmaktadır. 

Adres: Camikebir Mahallesi, Bozkurt Sokak No: 4/1, Kuşadası, Türkiye


Havuzbaşı Türkü Evi

Havuzbaşı Türkü Evi, Kuşadası'nda hem canlı müzik hem de türkü dinleyip eğlenebileceğiniz ender mekanlardan biridir.

Haftanın belirli günlerinde sanatçılar tarafından türkü çalınarak müşteriler eğlendirilir. Hem türkü dinleyebileceğiniz hem de birkaç arkadaşınız ile bir şeyler içip muhabbet edebileceğiniz keyifli mekanların başında gelir.

50 cc rakı ve mezeler yaklaşık 175 TL'den müşterilere sunulmaktadır. 

Adres: Camikebir Mahallesi, Bahar Sk., 09400 Kuşadası/Aydın

Kuşadası'nda kendinizi evinizdeki rahatlıkta hissedebileceğiniz apart oteller için Kuşadası apart oteller listemize uğramayı unutmayın.


Munzurum Türkü Bar

Kuşadası'nda Camikebir Mahallesi Kaleiçi Bozkurt Sokak'ta bulabileceğiniz Munzurum Türkü Bar'ın sanatçı ve müzikleri diğer barlara göre seçicidir.

Mekanda genellikle Türkçe protez şarkılar tercih edilmektedir. Türkü barın dizaynı, ambiyansı, sanatçıları ve müzikleri turistler tarafından çok beğenilmektedir.

 Türkü bar fiyat konusunda diğer mekanlara göre biraz daha pahalıdır. Sıradan bir rakı masasında 35 cc rakı ve mezeler yaklaşık 150 TL'den müşterilere sunulmaktadır.

Adres: Camikebir Mahallesi, kaleiçi bozkurt sokak(kütüphane sokağı No:12, 09400 Kuşadası/Aydın