Bozcaada Gece Hayatı


Çanakkale’nin turistik ilçelerinden Bozcaada, Türkiye’nin en büyük üçüncü adası olma özelliğine sahiptir. Geniş bir ada olduğu için her yıl yerli ve yabancı pek çok misafire ev sahipliği yapmaktadır. Gündüz saatlerinde adanın tarihi, denizi ve doğası ile iç içe vakit geçiren konuklar için akşam saatlerinde ise eğlence dolu saatler için pek çok mekan hizmet vermektedir.

Tarihten günümüze Rumlara ve Türklere ev sahipliği yapan Bozcaada’nın eğlence kültüründe de bu çeşitlilik gözlemlenmektedir. Kaliteli işletmelere sahip adada her zevke ve her bütçeye uygun eğlence olanakları sunulmaktadır. 

Bozcaada'da keyifli bir tatil geçirmek için Bozcaada oteller sayfasında bulunan konaklama seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Salhane Bozcaada

Salhane Bozcaada, adanın simgeleşmiş mekanları arasında yer almaktadır. Alkollü ve alkolsüz içecek servisi bulunmaktadır. Aperatif yiyecek menüsü ile çok sevilen mekanda fiyatlar son derece uygundur. 

Nisan – Kasım ayları arasında hizmet veren işletme, gece 12’ye kadar misafirlerini ağırlamaktadır. 

Adres: Cumhuriyet, 17680 Bozcaada/Çanakkale

Bozcaada'da yaz tatillerinde deniz, güneş ve konfordan vazgeçemeyenler için Bozcaada'da gezilecek yerler yazısına mutlaka göz atmanız gerek.


Polente Cafe Bar

Bozcaada merkezde bulunan Polente Cafe Bar, ilçenin en hareketli mekanları arasında yer almaktadır. Adanın diğer mekanlarına bakıldığı zaman DJ ile müzik çalan tek mekan olma özelliği ile geç saatlere kadar eğlence olanağı sunmaktadır. Mekanın bir diğer dikkat çeken özelliği ise gün batımının en iyi izlendiği mekanlar arasında yer almasıdır. 

Gece 02:00’a kadar hizmet veren mekanda, kişi başı hesap 35 TL’den başlamaktadır. 

Adres: Alaybey mh. iskele cd. no:41, 17680

Bozcaada'nın gece hayatı ile geceler hiç bitmeyecek, Bozcaada gezi rehberi sayfamıza uğramayı unutmayın.


Oda Cafe Bar

Bozcaada’nın ünlü mekanlarından birisi olan Oda Cafe Bar, 2008 yılında açılmıştır. Kafe bar hizmeti sunan işletmenin dekorasyonu, yüksek tavanları, eski ve yeninin bir arada harmanlanması gelen misafirlerin ilgisini çekmektedir.

İşletmenin zengin menüsünde aperatif yiyeceklerin yanı sıra alkollü ve alkolsüz içecekler bulunmaktadır. 

Kaliteli müzik arşivi ile beğeni kazanan mekanda akşam saatlerinde nostaljik şarkılar eşliğinde içkinizi yudumlayabilir, dostlarınızla keyifli sohbetler edebilirsiniz. İşletmede kişi başı fiyat ortalaması 100 - 130 TL olarak belirtilmektedir ve gece yarısına kadar servis sunulmaktadır. 

Adres: Alaybey Mah. Kurtuluş Cad. Çanakkale / Bozcaada

Bozcaada'da daha büyük oteller yerine, kendinizi ev sıcaklığında hissedebileceğiniz oteller Bozcaada butik oteller listesinde yer almaktadır.


Bianca Cafe Bar

Bozcaada’nın gözde mekanlarından birisi olan Bianca hem sabah hem de akşam hizmet vermektedir. Sabahları manzara eşliğinde kahvaltı yapıp kahve içebileceğiniz bir mekan iken akşam saatlerinde alkollü içeceklerinizi, müzik eşliğinde yudumlayabileceğiniz bir işletmedir. 

Servis sabah 09:00 saatlerinde başlayıp akşam 03:00 saatlerinde sona ermektedir. Bianca Cafe Bar’da, ortalama kişi başı alkollü bir menü karşılığında 100 - 125 TL ücret ödenmektedir. 

Adres: Cumhuriyet, 17680 Bozcaada/Çanakkale

Bozcaada tatilinizde doğa ile iç içe sakin, huzurlu bir ortamda konaklamak isteyenler için Bozcaada bungalow seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.