Adrasan evcil hayvan kabul eden oteller

Adrasan bölgesinde 3 adet hayvan kabul eden oteli bulunmaktadır.

Ada Adrasan Hotel Adrasan

Ada Adrasan Hotel

Pansiyon Adrasan Sadece Oda
İNCELE
Papirus Hotel Adrasan Adrasan

Papirus Hotel Adrasan

Tatil Adrasan Oda Kahvaltı
İNCELE
Adrasan Şekerbahçe Otel Adrasan

Adrasan Şekerbahçe Otel

Bungalov Adrasan Oda Kahvaltı
İNCELE

Adrasan Tatili Hakkında

Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı bir turizm beldesi olan Adrasan, etkileyici doğası, sakin atmosferi ve tarihe tanıklık eden yapılarıyla birlikte Türkiye’nin popüler tatil merkezleri arasında yer almaktadır. Çavuşköy olarak da bilinen Adrasan, denizi, kumu ve yeşil ormanlarıyla birlikte ziyaretçilerine keyifli bir tatil sunmaktadır. Ulaşımların son derece kolay yapılabildiği Adrasan, Antalya Havalimanı’na 104, Antalya il merkezine ise 80 kilometre uzaklıktadır. İl merkezinde yapılacak olan konaklamalarda tercih edebileceğiniz Antalya’nın otelleri, 5 yıldızlı ve uygun fiyatlı pansiyonlarıyla hizmet vermektedir.

Adrasan’a dair ilk tarihi kalıntılar M.S. 1400’lü yıllara uzanmaktadır. Adını Anadolu’nun eski dillerinden olan Luvice’de Adrasos kelimesinden alan Adrasan, tarihi boyunca Likya, Fenike, Roma, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerine  ev sahipliği yapmıştır. Gezilecek tarihi yerler bakımından zengin olan Adrasan’da 1936 yılında inşa edilen Gelidonya Feneri, bölgenin sembolik yapısı Adrasan Kalesi ve dünyaca ünlü Olimpos Antik Kenti gibi önemli destinasyonlar bulunmaktadır.

Doğa ile iç içe konumda tatil yapmak isteyenlerin adresi olan Adrasan, üç tarafı ormanlarla çevrilidir. Doğal güzellikleri bakımından birçok gezilecek yer bulunan bölgede, tekne turlarıyla gidilebilen Suluada, Sazak ve Ceneviz Koyu gibi noktalar ön plana çıkmaktadır.

Oldukça sakin bir gece hayatına sahip Adrasan’da arkadaş veya ailenizle birlikte uzun sohbetler edebileceğiniz birçok bar, kafe, restoran ve meyhane hizmet vermektedir. Adrasan’ın öne çıkan mekanları arasında Chill House Lounge, Mavi Boncuk Meyhane ve Likya Olympos Bar bulunmaktadır.

Konaklama tesislerinin her bütçeye uygun seçeneklerle birlikte hizmet verdiği Adrasan’da butik veya lüks oteller, apart evler ve pansiyonlar konuklarını ağırlamaktadır. Adrasan’daki oteller, Antalya kentinin en güzel konumlarında, dağ ve deniz manzarasına hakim noktalarda hizmet vermektedir.

Sırtını yeşil ormanlara veren Adrasan, önünü Akdeniz’in maviliğine çevirerek, Türkiye’nin en güzel plajlarına ev sahipliği yapmaktadır. Adrasan’ın ünlü plajları arasında Adrasan Plajı, Mavi Plaj ve Aksek Koyu yer almaktadır.

Hayvan Kabul Eden Otel Tatili Hakkında

Hayvan dostlarımız, zamanla aileden biri haline gelirler. Dolayısıyla yanınızda onlar olmadan tatile çıkmak istemediğinizde evcil hayvan kabul eden oteller bu anlamda ki tüm beklentilerinizi karşılamak için hizmet vermektedir.  Tatilinizi kaç günlük planlamış olursanız olun, evcil hayvanınızı da yanınızda götürebileceğiniz her türlü imkanı sunan tesislerde huzurla konaklayabilirsiniz.

Tatilinizi hangi şehirde yapmak istiyorsanız, o bölgedeki otelleri ve size sunduğu imkanları inceleyerek karar verebilirsiniz. Her otelin farklı imkanları veya hizmetleri olmaktadır. Tercihinizi yaparken bunları incelemeniz önemlidir. Eğer hayvan dostunuzu, tatiliniz süresince yanınızda bulundurmak istiyorsanız, otelin bu duruma izin verip vermediğini mutlaka sorgulamalısınız. Bazı oteller sadece kedilere izin verirken bazıları ise sadece köpeklerin girişlerine izin vermektedir. Bunun için rezervasyon aşamasında otelin   uygulaması hakkında bilgi sahibi olmanız daha yararlı olacaktır.

Bu oteller, evcil hayvanınızın odanızda sizinle birlikte kalmasına izin verirler. Ancak bakımından yine sizin sorumlu olduğunuzu unutmamalısınız. Ayrıca bahçesinde gezdirebileceğiniz, birlikte yürüyüş yapabileceğiniz alanlar bulunur. Otelde hayvan dostunuzu bir süreliğine bırakabileceğiniz bakım odaları da bulunabilir. Bu özelliklerin oteller arasında farklılık gösterebileceğini unutmamalısınız.

Evcil hayvan kabul eden oteller hayvanlarınız için kuaför ve bakım odaları ile hizmet verenlerde bulunmaktadır. Ayrıca tatilinizin daha rahat geçmesi için hayvan bakıcıları size destek olmaktadır. Havuza veya plaja gittiğinizde hayvanınızı profesyonel bakıcılara emanet edebilirsiniz. Bu sayede tatiliniz daha keyifli bir şekilde geçecektir. Hayvanlarınızın mamaları konusunda da oteller yardımcı olmaktadır. Bunun için mama türü ve isteklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Evcil hayvan kabul eden oteller kendi bünyelerinde hayvanlarınız için gerekli olan tüm koşulları profesyonel olarak yerine getirmektedir.