Nazilli Aile Otelleri

Nazilli bölgesinde 3 adet aile oteli bulunmaktadır.

Otel Karin Aydın

Otel Karin

Butik Aydın Oda Kahvaltı
İNCELE
Hotel Metya Aydın

Hotel Metya

Şehir Aydın Oda Kahvaltı
İNCELE
Efe Apart Otel Aydın

Efe Apart Otel

Şehir Aydın Sadece Oda
İNCELE

Nazilli Tatili Hakkında

Aydın ilinde en fazla nüfusa sahip olan 2. İlçe olan Nazilli, eski zamanlarda önemli bir ticaret merkezi olarak kullanılmıştır. Evliya Çelebi, burada yaşayan kadınların çok nazlı olmasından ötürü Nazilli ismi verildiğini ileri sürmektedir. İlçede ulaşım ağı oldukça gelişmiştir ve şehir dışından gelenler de kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmektedir. Stresten uzak keyifli bir tatil için Nazilli’deki oteller farklı konseptler ile unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Ege Bölgesi’nin en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Nazilli’de ziyaret edilebilecek tarihi yerler bulunmaktadır. Görülmesi gereken tarihi yerler arasında Nysa Antik Kenti, Nazilli Uzun Çarşı, Arpaz Beyler Konağı, Nazilli Etnografya Müzesi, Dokuzun Hamamı ve Mastaura Antik Kenti yer almaktadır.

Nazilli, coğrafi konumu ve iklimsel etkileri ile yemyeşil bir ilçedir. Hemen her noktasında doğa ile iç içe vakit geçirmenize olanak tanımaktadır. Dereağzı Şelalesi, özellikle ilkbahar ve yaz aylarında muhteşem bir güzellik sunmaktadır.

Nazilli’de gece hayatı Aydın’ın diğer ilçelerine göre daha durağan yaşansa da, vakit geçirilebilecek güzel mekanları bulunmaktadır. Barcode Efes Beer Cafe, Gar Restaurant ve Yakamoz Bar, Nazilli’de tercih edilebilecek başlıca barlar arasındadır.

Nazilli’nin Aydın il merkezine uzaklığı 44 kilometredir. Dileyen turistler Aydın’ın otelleri arasından bütçelerine uygun olanı seçerek Nazilli’yi günübirlik ziyaret edebilirler. Otel Karin, Hotel Metya, Efe Apart Otel ve İnci Apart, Nazilli’de konaklamak isteyenler için popüler otellerdir. 

Aile Oteli Tatili Hakkında

Ailenizle güzel bir tatil yapmak istiyorsanız seçebileceğiniz en iyi otel türü ise “Aile Otelleri” olmaktadır. Aile otelleri özellikle ailelere uygun şekilde dizayn edilmiş otellerdir. Sizlerin sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirmeniz için çalışılmaktadır. Aile otelleri artık tüm Türkiye’de oldukça yaygınlaşmış durumdadır.

Aile otelleri çocuklar için çok yardımsever otellerdir. Bu otellerde çocuklarınızın rahatlıkla vakit geçirebileceği çeşitli aktiviteler bulunmaktadır. Çocuklar için özel olarak hazırlanmış olan bu aktiviteler aynı zamanda çocuklarınız için öğretici aktiviteleri de içermektedir. Bazı aile otellerinde ise çocuklar için hazırlanmış özel kreşler de bulunmaktadır. Bu kreşler sayesinde siz eşinizle birlikte havuz başında vakit geçirirken, çocuklarınız dinlenebilme ve eğlenebilme fırsatlarını yakalayacaktır.

Aile otellerinde belli yaş sınırındaki çocuklar için de ücret alınmamaktadır. Aile otellerinde aynı zamanda Aquaparklar da bulunmaktadır. Çocuklarınız ve sizler için de özel konseptler hazırlanmıştır. Aile otellerinin bazıları ise “İslami” konseptlerinde bulunmaktadır. İslami konseptli otelleri de aile otelleri arasından bulabilirsiniz.

Aile otelleri herşey dahil oteller olabildiği gibi yarım pansiyon oteller de bulunmaktadır. Yani, her ailenin durumuna göre bulabileceğiniz aile otelleri bulunmaktadır. Aile otellerinin bazılarında ise alkolsüz hizmet verilmektedir. Bunları da otel seçeneğiniz içerisindeki özelliklere bakarak öğrenebilirsiniz. Diğer yandan bazı aile otellerinde kapalı havuz seçeneği de bulunmaktadır.

Kış ya da yaz tatiliniz için rahatlıkla bulabildiğiniz özel aile otelleri bulunmaktadır. Kış tatili yapmak isterseniz de en gözde tatil mekanlarında aile otellerini bulabilmeniz mümkündür. Sizin sadece yapmanız gereken size en uygun oteli bulmanızdır.

Yaz, kış tatilleri için en uygun Aile Otelleri bulabilmek oldukça kolaydır. Hem de Türkiye’de sizlere bir sürü seçenek sunulmaktadır. En uygun ve en güzel oteli bularak tatilinizi harika geçirebilirsiniz.