Gümüldür Otelleri

Gümüldür Bölgesinde 14 adet otel bulunmaktadır.

Demir Apart Otel Gümüldür

Demir Apart Otel

Apart Gümüldür Sadece Oda
  • Aile
  • Havuzlu
İNCELE
Gümüldür Yalı Apart Otel Gümüldür
  • Aile
İNCELE
Butik Eren Otel Gümüldür

Butik Eren Otel

Pansiyon Gümüldür Yarım Pansiyon
  • Aile
İNCELE
Yalı Charme İzmir

Yalı Charme

Tatil İzmir Herşey Dahil
  • Denize Sıfır
  • Erken Rezervasyon
  • Aquapark
  • Spa
  • Aile
  • Çocuk Dostu
İNCELE

Son Yorumlar

Selçuk C.

Pandemi nedeniyle ilk kez butik tarzda bir otelde tatil yaptım. (Daha önce 5 yıldızlı herşey dahil oteller tercih ediyordum) Temizliğe gayet özen gösterdiler herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadık. Daha sakin ve huzurlu tatil için tercih edilebilecek bir yer kalabalık olmuyor. Yaş olarak orta yaş üstüne hitap ediyor ancak biz 29-30 lu yaş grubu olarak sakin tatilin tadını çıkarttık. Eksik gördüğüm nokta yemeklerdi, akşam yemekleri oldukça lezzetliydi ancak kahvaltı çok çok zayıftı. Askerde gibi hissettiğim oldu kendimi. Küçük paket reçeller, peynirler.. Lezzetsiz ve doyurucu olmayan kahvaltılar yaptık. Yarım pansiyon şeklinde faaliyet gösteren otelde saat 15 gibi meyve ve bazen poğaça çay servisi yapılıyordu. Onunda yeterli olduğunu söyleyemeyeceğim. Ekstra olarak her gün muhakkak kendimize marketten yiyecekler alıyorduk. Hiç değilse her sene kilo aldığım tatilden bu sene kilomu korumayı başararak döndüm :). Bu bahsettiklerim dışında otelden memnun kaldım. Yine gitmeyi düşünebilirim. Düşünüyorum da. Ancak biraz daha eğlenceli ve lezzetli yemekler tatlılar kahvaltılar olmalı. Belki fiyat olarak uygundur ancak bu dediklerim için biraz daha fazla ücret verebilirdim. Sonuçta kampa değil tatile gidiyoruz. Genel manada işletmeyi ve işletmecileri tebrik ediyorum anlayışlı ve isteklerimizi karşılamada özenliydiler. Güler yüzlü ve profesyoneldiler. Sahili, konumu çok güzeldi. Akşamları huzurla denizi ve dalga seslerini dinledim. Bu konsepti bozmadan geliştirerek faaliyetlerini sürdürmeleri halinde tekrar gideceğim.

... daha fazla göster.
Sedat A.

Gayet güzel sakin sessiz huzurlu bir yer Yemeķler nefis çocuklu aileler için ideal. Animasyon yok .o yüzden dinlenilecek bir yer 2018 kurban bayramında burada kaldım çok memnun kaldım fiyat kalite oranı mükemmel.hergün portakallı ördek yiyenler yemeklere naz edebilir.yemekler çol güzel.

Cemil B.

Aile için ideal bir tatil yeri. Her daim sıcakkanlı ilgiyi hissediyorsunuz. Rezervasyon konusunda yardımcı olan Sıdıka hanım, bizi karşılayan eşi Aytuğ bey, resepsiyonda Nur hanım, Bahçede yemek esnasında her yere koşturan Mustafa bey arkadaşları ve nihayet nerede bir ihtiyaç olsa orada bulunan Umut kardeşim, bütün çalışanlar nezdinde size teşekkür ederim.

... daha fazla göster.