Erzurum Otelleri

Erzurum Bölgesinde 16 adet otel bulunmaktadır.

Otel Çınar Erzurum

Otel Çınar

Pansiyon Erzurum Oda Kahvaltı
İNCELE
Hotel Akgün  Erzurum

Hotel Akgün

Şehir Erzurum Oda Kahvaltı
İNCELE
Aziziye Ilıca Termal Otel Erzurum
İNCELE
Best Suit Erzurum Erzurum

Best Suit Erzurum

Şehir Erzurum Sadece Oda
İNCELE
Atlas Otel Erzurum Erzurum

Atlas Otel Erzurum

Şehir Erzurum Oda Kahvaltı
İNCELE
Uygun Otel Erzurum Erzurum

Uygun Otel Erzurum

Küçük Erzurum Oda Kahvaltı
İNCELE

Son Yorumlar

Muharrem Mecit G.

Gerçekten talep ettiği paranın karşılığını her kuruşuna kadar hak eden bir otel. Elbette ki insan istekleri sınırsızdır ve mutlu edilmesi zor bir canlıdır. Buna karşın, sway otel, girdiğiniz ilk andan çıkış yapacağınız ana kadar tüm personeli ile birlikte misafirleri mutlu etmek için elinden geleni yapıyor. Özellikle aydınlatmalı pistlerin alsamt 20.00 kadar açık olması çok güzel. Tüm bunların önce bizim gibi çocuklu aileler için harika bir çocuk odaları var. Oradaki tüm çalışan arkadaşlara tek tek teşekkür etmek istiyorum! Harika bir iş yapıyorlar, kızımız yemek yer yemez beni "okuluma bırakın" dedi hep. Bizde önce onu yedirip isteğini yerine getirdikten sonra başbaşa yemeklerimizi yedik.. kayağamızı yaptık. Sway otel çocuk kulübü, çok teşekkürler!Kayak odası biraz ufak, dolapların oralarda pandemi harici bile giyinmek gerçekten zor

... daha fazla göster.
Omer Furkan S.

2 gece kaldım. Palandöken’in eteğinde çok güzel bir yerde. Sabah sessizliğe uyanıyorsunuz ve manzaranız (dağ tarafındaydım) çok hoş. Odalar temizdi. Kahvaltı bol çeşitli ve kaliteliydi. Hiçbir şikayetim yok. Çok memnun kaldım.

Harun Ç.

Erzurum iş seyahatlerimde son zamanlarda tercih ettiğim Otellerden biri, Dağ Otelleri Hariç şehir merkezinde kaldığım Otellerin hiç birinde Klimaya rast gelmedim. Grand Hitit otel için de yadırgamıyorum havalandırma İçin sanırım klima otel odası İçin gerekli gibi. Odalar küçük en önemlisi Erzurum’un kışı çetin ve kış ayların da konaklama yapıyorsanız en önemlisi ısıtma sisteminin düzgün çalışması önemli, bu otel İçin böyle bir sıkıntının olmaması güzel. Genel temizlik ve personel ilgili bu standartlara göre fiyat biraz yüksek kalıyor. Sabah kahvaltı mekanı küçük dip dibe oturup kahvaltı etmek bana biraz sıkıcı geliyor, kahvaltı çeşidi fena değil ve hijyenik. Bana göre bir sorun teşkil eden durumu açıklamak istiyorum umarım Otel yönetimi dikkate alır. Konu Şöyle; telefonla rezervasyon yapmak İçin aradığınızda telefona çıkan resepsiyonist eğer müsaitlik durumu yoksa kabaca telefonu yüzünüze kapatıyor. Daha kibar bir ifadenin Otele yakışacağı ve arayan kişinin devamlı müşteri olup olmadığı kayıtlardan kontrol edilerek iptal Ve gelmeyen rezervasyonlar teyid edilerek geri dönüş sağlanması oldukça takdir edilen bir davranış olacağı kanaatindeyim.

... daha fazla göster.