Erdek Tam Pansiyon Oteller

Erdek bölgesinde 1 adet tam pansiyon oteli bulunmaktadır.

Kafkas Motel Erdek
İNCELE

Erdek Tatili Hakkında

Marmara Denizi Güneyinde yer alan Erdek, Balıkesir’in turistik kentlerinden biridir. Tarihi ve turistik yapılarıyla ön plana çıkan ilçe, her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Türkiye’nin önemli ilçelerinden olan Erdek, çeşitli doğal güzellikleriyle de ilgi çekmeyi başarmaktadır.

Tarihi M.Ö. 2000’e dayanan Erdek ilçesi pek çok medeniyetin etkisi altında kalmıştır. Marmara’nın eski yerleşim alanlarından olan ilçe, uzun bir süre Bizans, Roma ve Osmanlı İmparatorluğu’nun hakimiyetinde bulunmuştur. Hali hazırda pek çok tarihi yapıtın bulunduğu Erdek’te başlıca tarihi yerler; Anıt Ağacı, Zeytinli Ada, Taş Mektep ve Kyzikos Antik Kenti olarak sıralanmaktadır.

Nüfus açısından oldukça sakin görülen Erdek ilçesi, doğal güzellikleriyle turistlerin ilgisini çekmektedir. Doğa harikalarına karşı konaklama hizmeti almak istediğinizde Balıkesir'in otelleri sayfasını ziyaret etmeniz mümkündür. Erdek’te yer alan doğal güzellikler arasında Paflima Koyu, Paşaliman Adası ve Kuş Cenneti bulunuyor.

Gece hayatının aktif olarak yaşandığı ilçelerden olan Erdek, pek çok bar ve pub mekanına sahiptir. Gençlerin özgürce eğlenebileceği Erdek eğlence mekanları arasında Sur Bar Erdek, Filika Kokteyl Bar ve Beer Stop Cafe Pub bulunmaktadır.

Üstün hizmet anlayışıyla turistlerin ilgisini çeken Erdek'in konaklama tesisleri, ekonomik olmasıyla da bilinmektedir. Her yıl binlerce kişinin konaklama hizmeti aldığı oteller, daha çok sahil kesiminde yer almaktadır.

Tam Pansiyon Tatil Hakkında

Tam Pansiyon Oteller, adından da anlaşıldığı gibi tam pansiyon konseptinde hizmet veren otellerdir. Tam pansiyon ise en basit şekliyle hem kahvaltı hem öğle yemeği hem de akşam yemeği olacak şekilde 3 öğün yemek servisini içeren bir konsepttir. Dolayısıyla bu tam pansiyon konseptindeki otellerde bütün öğünler, müşterilerin ödediği konaklama bedeli içerisindedir. Bu günlük öğünler için otele ekstra bir ücret ödenmez.

Tam pansiyon konsepti, aslında herşey dahil konseptinin bir alt seçeneği ya da hizmeti şeklinde düşünülür. Buna göre bu otel hizmetlerine göre sabah-öğle-akşam yemekleri, müşterilere ücretsiz şekilde veriliyor. Bu tarz konaklama yerlerinde bütün içecekler ise ücrete tabi oluyor. Ancak bazı tam pansiyon otel hizmetlerine göre sınırlı içecekler ücretsiz şekilde tatilcilere sunulmakta… Yemek saatleri haricinde yemek hizmeti istenmesi ise ücrete tabidir. Tek eksiği ise bazı tam pansiyon otellerin aktivite konusunda sınırlı olması ve bu yüzden çocuklu ailelere yeterli gelmemesi, denilebilir.

Tam pansiyon otellerin yeme-içme hizmet seçeneklerinden ekonomik tatil seçeneklerine kadar pek çok avantajı da bulunuyor. Bu noktada hem yeme-içme hizmetlerinden faydalanmak hem de ekonomik bir tatil yapmak isteyenlerdenseniz bu oteller sizin için bir avantaj! Ayrıca tam pansiyon otellerin Marmara’dan Karadeniz’e ve Ege’den Akdeniz bölgesine kadar hemen her bölge üzerinde yer alıyor olması da bu otellerde tatil yapmayı avantajlı kılıyor. Bu otel işletmelerinde kalıp seçkin tesislerde konaklama, kaliteli yeme-içme seçeneklerinden faydalanma, dünya mutfaklarından farklı tatları deneme gibi ayrıcalıklara da kavuşursunuz.

Tam pansiyon oteller bünyesinde konaklama, başka konseptlere nazaran biraz daha ekonomiktir. Bu nedenle hem aile hem de arkadaşlarla yapılan tatiller açısından idealdir. Bununla beraber kış sezonunda tatilcilere hizmet sunan çok sayıda konaklama tesisi içerisinde tam pansiyon hizmet konsepti, her cebe uygun fiyatlarla sunuluyor.

Bu otel mekânları, ultra her şey dahil veya her şey dahil otel mekânlarına göre daha ucuz ve avantajlı fiyatlı oteller olarak tercih edilmekte… Ayrıca erken rezervasyon dönemleri, indirimli fırsatlar ve özel kampanya seçenekleri ile beraber tam pansiyon otellerin ücretleri, herkes açısından uygun maliyetli tatil sunmayı başarıyor.