Erdek pansiyon Otelleri

Erdek bölgesinde 5 adet pansiyon oteli bulunmaktadır.

Kafkas Motel Erdek
İNCELE
Erdinç Tatil Evleri Erdek
İNCELE
Yengeç Pansiyon Erdek

Yengeç Pansiyon

Apart Erdek Sadece Oda
İNCELE
Demetgül Pansiyon Erdek

Demetgül Pansiyon

Pansiyon Erdek Oda Kahvaltı
İNCELE
Arda Motel Erdek

Arda Motel

Pansiyon Erdek Oda Kahvaltı
İNCELE

Erdek Tatili Hakkında

Marmara Denizi Güneyinde yer alan Erdek, Balıkesir’in turistik kentlerinden biridir. Tarihi ve turistik yapılarıyla ön plana çıkan ilçe, her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Türkiye’nin önemli ilçelerinden olan Erdek, çeşitli doğal güzellikleriyle de ilgi çekmeyi başarmaktadır.

Tarihi M.Ö. 2000’e dayanan Erdek ilçesi pek çok medeniyetin etkisi altında kalmıştır. Marmara’nın eski yerleşim alanlarından olan ilçe, uzun bir süre Bizans, Roma ve Osmanlı İmparatorluğu’nun hakimiyetinde bulunmuştur. Hali hazırda pek çok tarihi yapıtın bulunduğu Erdek’te başlıca tarihi yerler; Anıt Ağacı, Zeytinli Ada, Taş Mektep ve Kyzikos Antik Kenti olarak sıralanmaktadır.

Nüfus açısından oldukça sakin görülen Erdek ilçesi, doğal güzellikleriyle turistlerin ilgisini çekmektedir. Doğa harikalarına karşı konaklama hizmeti almak istediğinizde Balıkesir'in otelleri sayfasını ziyaret etmeniz mümkündür. Erdek’te yer alan doğal güzellikler arasında Paflima Koyu, Paşaliman Adası ve Kuş Cenneti bulunuyor.

Gece hayatının aktif olarak yaşandığı ilçelerden olan Erdek, pek çok bar ve pub mekanına sahiptir. Gençlerin özgürce eğlenebileceği Erdek eğlence mekanları arasında Sur Bar Erdek, Filika Kokteyl Bar ve Beer Stop Cafe Pub bulunmaktadır.

Üstün hizmet anlayışıyla turistlerin ilgisini çeken Erdek'in konaklama tesisleri, ekonomik olmasıyla da bilinmektedir. Her yıl binlerce kişinin konaklama hizmeti aldığı oteller, daha çok sahil kesiminde yer almaktadır.

Pansiyon Tatili Hakkında

Pansiyon oteller, konaklama hizmeti sunmak için tamamıyla ya da kısmi şekilde otele çevrilmiş olan evler olarak düşünülebilir. Genellikle de bu otellerde konaklamanın yanı sıra, müşterilere ev sahibi elinden bir yemek hizmeti sunulur. Pansiyon oteller, ücret karşılığında turistlere ve yolculara hem konaklama hem de yemek hizmeti sunan tesisler olarak karşımıza çıkar.

Pansiyon otellerin özellikleri, daha çok da yemek konusunda, her şey dahil gibi konseptlerdeki otellere göre biraz farklılaşır. Kahvaltı ile akşam yemekleri, bu otellerde ücrete dahil ediliyor. Ayrıca iki öğün ücretsiz yemeğin sunulduğu bu pansiyon otellerin bazılarında akşam yemeği verilmesi yerine öğle yemeği seçeneği sunulabiliyor. Bu noktada yarım pansiyon otellerde bütün içecekler için ücret alınır. Bu tip özellikteki otellerin popüler olduğu yerler arasında Antalya, Kuşadası, Bodrum, Marmaris bölgeleri ilk akla gelenler…

Pansiyon otellerin asıl avantajı ise Ege Bölgesi’nden Akdeniz’e, Karadeniz’den Marmara Bölgesi’ne kadar değişik bölgelerde bulunabiliyor ve farklı güzelliklerdeki bölgelerde tatil planlama konusunda geniş ve kârlı seçenekler sunabiliyor olmalarıdır. Siz de istediğiniz bölgedeki pansiyon otelde ayrıcalıklı bir tatil planlayabilirsiniz. Bu otellerde konfor, eğlence, rahatlık, ev yemeği tadında lezzetler gibi özellikler, hem yazın hem de kışın avantajlı ve keyifli bir tatil yapmanıza imkân veriyor! Ayrıca pansiyon otellerde konaklamanın bir diğer artısı da otele tamamıyla kapalı şekilde kalmanızın gerekmemesi ve şehri keşfedebilme olanağı sunmasıdır.

Pansiyon oteller, ucuz ve ekonomik tatil seçenekleri barındırması ile tercih ediliyor. Tatil yapmak isteyen ancak bütçesi yüzünden ucuz tatil olanaklarına ihtiyaç duyan tüm tatilciler için pansiyon oteller öncelikli tercih olmakta…

Bu noktada dilerseniz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha da ekonomik ve bütçenizle uyumlu bir tatil planlama şansınız da var. Taksit fırsatları, uygun fiyatlar, geniş otel seçenekleri ile pansiyon otellerden tercih edebilir; avantajlı fiyatlarla tatil yapmak için tercih ettiğiniz otelde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özel kampanyalar ve seçenekler sayesinde kârlı bir tatil planı yapmanız da mümkün olur!