Büyükada Otelleri

Büyükada Bölgesinde 27 adet otel bulunmaktadır.

Mimoza Butik Otel Büyükada  Büyükada
İNCELE
Çınar Hotel Büyükada Büyükada

Çınar Hotel Büyükada

Şehir Büyükada Oda Kahvaltı
İNCELE
Köşk Orman Hotel Adalar
İNCELE
Kumsal Butik Hotel Büyükada

Kumsal Butik Hotel

Tatil Büyükada Oda Kahvaltı
İNCELE
Pembe Ev Pansiyon Büyükada

Pembe Ev Pansiyon

Pansiyon Büyükada Sadece Oda
İNCELE
Orhan Kutbayın Evi Büyükada

Orhan Kutbayın Evi

Tatil Büyükada Oda Kahvaltı
İNCELE
Yörükali Tesisleri Büyükada
İNCELE

Son Yorumlar

Zeynep Y.

Tek kelime ile harikaydı. 3 tane kız öğrenci olarak gittik aşırı güvenilir bir otel. Resepsiyonistleri çok içten aynı şekilde sahibi eşi ve çocukları da öyle. Temizlik açısından da kahvaltı açısından da mükemmeldi. Fiyatları da adadaki en uygun otel. Harika 3 gün geçirdik, her şey muhteşemdi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ebru S.

Dün arkadaşlarımla beraber konakladığım Yalı Butik Otel'e adım attığım andan itibaren müptelası olacağımı anladım. İşletmecisi Şükrü Bey orada kaldığımız süre içerisinde tüm misafirperverliği ile ağırladı bizi. Kaldığımız oda yüksek tavanlı ve çok güzel manzarası olan bir odaydı. Hem Büyükada'nın merkezine yakın olmak, hem de çok uzaklardaymış gibi hissedip, martı sesleri ile güne başlamak istiyorsanız Yalı Butik Otel, aradığınız adres.

... daha fazla göster.
Ismail K.

İnternetten bulup kaldığım bir yer genel olarak memnunum. Temizlik konusunda gayet iyi. Kahvaltı da yeterliydi. Konaklama fiyatı biraz daha makul seviyede olabilirdi. Otel mobilyaları tasarımı çok hoş.vOtelin konumu oldukça kolay ulaşılabilir bir yerde. Fakat mahalle arasi olduğu için gece uyumakta zorluk çektik zira insanlar geç saatlere kadar dışarıda bağırarak soh et ediyorlar. Tabiki otelin suçu değil bu... O konuda muzdarip oldum.

... daha fazla göster.