Gaziantep Otelleri

Gaziantep Bölgesinde 31 adet otel bulunmaktadır.

The Green Park Gaziantep Antep

The Green Park Gaziantep

Şehir Antep Oda Kahvaltı
  • Havuzlu
  • Toplantı
  • Spa
  • Aile
İNCELE

Son Yorumlar

Harun O.

Gaziantep'e her gidişimde konakladığım, orta üst standartlarda bir otel. Pandemi dolayısı ile olabilir fakat kahvaltı çeşitleri zayıf, farklı tip ekmek bile bulundurmuyorlar. Temizlik güzel. Konum harika. Fiyat performans olarak Gaziantep'te daha iyisi olacağını zannetmiyorum. Konaklayacak her kişiye öneririm.

K. O.

Kesinlikle son zamanlarda kaldığım en iyi otellerden biri çalışanların ilgisi alakası gerçekten çok memnun edici, hiç tanımamamiza ragmen o kadar yardımcı olmaya çalışıyorlar ki mutlu ediyor insanı.(örneklerden biri; Uçağımızın geç olduğunu mümkünse bir kaç saat geç cikmak istediğimizi ilettim hemen yardimci oldular sagolsunlar) Konum olarak bence çok güzel bir yerde, özelikle şehre uçakla gelip konakliyacak insanlar için ideal direk Havaş servislerinin yanında, şehrin gezilecek yerlerine konum olarak ortada olduğundan her yere rahat bir şekilde gidebilirler. Hepsine basarilar dilerim. Kolay gelsin.

... daha fazla göster.
Elif E.

Gaziantep ziyaretimiz esnasında gezilecek yerlere yakınlığı ve yorumları nedeniyle tercih ettik. Firmadan fiyatına bakıp telefonla arayarak yer ayırttım. Gittiģimizde ücreti ödedik. Sağolsunlar çocuklu aile olduğumuzdan ilave yatak istemiştik, yerleri varmış. İki adet çift kişilik yatak olan odayı vermişler. Kızımız da rahat rahat yattı. Teşekkür ederiz. Otelden genel olarak fiyat/performans açısından memnun kaldık. Kahvaltısı zayıftı ama aç da kalmadık.Yalnız otopark konusu oteli tavsiye ederken çekinmeme sebep oldu. Otele girerken otoparkı göremedik, çevrede dolaşmamız gerekti. Bulduk girdik ama bavulları taşımak problem.Giriş çıkış aynı yerden, çok dar ve güvensiz hissettiren bir alan. Araçla indiğiniz yerden bavullarla çıkıyorsunuz, asansör veya ayrı bir yaya yolu yok. Buna bence bir çözüm getirilmeli. Bir de gezi dönüşümüzde yani 2 gün sonra konaklamak için tekrar aradım ama çok farklı fiyat verildi, 2 günde fiyat neden o kadar arttı anlayamadık. Farklı otel aramak zorunda kaldık.

... daha fazla göster.