Avşa Adası Denize Sıfır Oteller

Avşa Adası bölgesinde 8 adet denize sıfır oteli bulunmaktadır.

Avşa Otel Beyaz Saray Avşa Adası
İNCELE
Altınkum Tatil Konakları Avşa Adası
İNCELE
Ayanya Beach Bungalows Avşa Adası

Ayanya Beach Bungalows

Bungalov Avşa Adası Oda Kahvaltı
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Hotel Europa Avşa Balıkesir

Hotel Europa Avşa

Tatil Balıkesir Oda Kahvaltı
İNCELE
Elmas Anne Apart Avşa Adası

Elmas Anne Apart

Tatil Avşa Adası Sadece Oda
İNCELE
Ahmet Uzun Pansiyon Avşa Adası

Ahmet Uzun Pansiyon

Apart Avşa Adası Sadece Oda
İNCELE
Ege Motel Avşa Avşa Adası

Ege Motel Avşa

Tatil Avşa Adası Sadece Oda
İNCELE
Avşa Akvaryum Butik Otel Avşa Adası

Avşa Akvaryum Butik Otel

Butik Avşa Adası Oda Kahvaltı
İNCELE

Avşa Adası Tatili Hakkında

Türkiye’nin popüler turistik adalarından olan Avşa Adası, her yıl on binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Doğal güzelliklerinden tarihi yapılarına kadar pek çok gezilecek yerin bulunduğu ada, konaklama hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Ekonomik olduğu belirtilen Avşa adası, Marmara Denizi’nde yer almaktadır.

Roma ve Bizans İmparatorluklarının hakimiyetinde olmuş olan Avşa adası, bu süreçte pek ziyaret edilmemiştir. İlk yerleşimlerin 19. Yüzyılda başladığı ada, günümüzde yaklaşık 4 bin kişinin yaşadığı bir bölge haline gelmiştir. Avşa adasına yer alan başlıca tarihi yapılar arasında Ekinlik Manastırı, Tarihi Avşa Camisi ve Taş Evler bulunmaktadır.

Doğal yapılarıyla ilgi çekmeyi başaran Avşa adası, gezginlerin uğrak noktaları arasındadır. Harika fotoğraflar çekebileceğiniz Avşa adası, kendine has mimarisiyle ön plana çıkmaktadır. Avşa adasına yer alan başlıca doğal güzellikler; Arablar Koyu, Karabatak Koyu ve Avşa Koyu olarak sıralanmaktadır. Doğal güzelliklere komşu olan tesisleri, Balıkesir'in otel seçenekleri sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Çeşitli bar ve pub mekanları ile gece hayatının aktif olarak yaşandığı Avşa adasında ekonomik fiyatlarla hizmet almanız mümkündür. Gençlerin sık sık vakit geçirdiği Avşa barları, özgürce eğlenme fırsatı sunmaktadır. İlçede yer alan başlıca eğlence mekanları arasında Avşa Cadde Pub, Marpuç Beach ve Sırtlan Pub bulunuyor.

Tatil amaçlı ziyaretlerin popüler olduğu Avşa Adasında konaklama hizmetleri de gelişmiş olmakla biliniyor. Turistlerin sık sık hizmet aldığı Avşa'nın konaklama tesisleri, ekonomik ve konforlu hizmet vermesiyle ön plana çıkmaktadır.

Denize Sıfır Otel Tatili Hakkında

Yazın gelmesini dört gözle bekleyen tatilcilerin en sevdiği otellerden biri de denize sıfır otellerdir. Uzun ve yorucu geçen bir dönemin ardından kendini dinlendirmek ve keyifli zaman geçirmek isteyenler genellikle tercih ettiği otel türüdür. Özellikle de yazın sıcak güneşin altında kendinizi direkt denize atmak ve otelinizden çıktığınız gibi ayaklarınızı kumsala basmak istiyorsanız, tercih etmeniz gereken denize sıfır olarak konumlanmış otellerdendir.

Yorulduğunuz zaman, dinlenmek istediğiniz zaman otelinize sadece yürüme mesafesi ile gidebildiğiniz gibi diğer ihtiyaçlarınız için de otele kadar gitme zahmetinde bulunmazsınız. Ayrıca birçok otelin kendi özel sahil bandı sayesinde kendinizi özel hissederek denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Denize sıfır otellerin bir diğer avantajı da adından anlaşılacağı gibi manzarasıdır. Özellikle sıcak yaz aylarında otelinizin balkonunda otururken deniz manzarasının tadını çıkarmak çok farklı bir keyiftir. Ayrıca her sabah gözlerinizi açtığınızda masmavi sulara doğru manzaranızı izleyebilir ve tüm yorgunluklarınızı o manzara sayesinde unutabilirsiniz.

Denize sıfır otellerin genellikle çoğu 4 ve 5 yıldızlı olabilmektedir. Herşey dahil konseptiyle hizmet eden bazı otellerde yemek yemek ve bir şeyler içmek istediğinizde deniz kenarında bu keyifli anların tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda da denize çok yakın olduğu için su sporları gibi farklı spor dallarını da kolaylıkla deneyimleyebilirsiniz.

Sizler de tam bir deniz aşığı iseniz ve daha önce denemediyseniz, denize sıfır otelleri deneyimini mutlaka yaşamanızı öneririz. Ultra herşey dahil ve herşey dahil konseptleriyle Türkiye’nin dört bir yanında bulunan birbirinden harika ve özel denize sıfır otellerin deneyimini yaşarken, huzuru ve mutluluğu bir yanda bulacaksınız. Denize sıfır otellerin özel konforundan, kalitesinden ve farklı deneyimlerinden yararlanmak için siz de bu tatil seçiminizde denize sıfır otelleri öncelik verebilirsiniz.