Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Bölgesinde 13 adet otel bulunmaktadır.

Avşa Zeus Otel Avşa Adası

Avşa Zeus Otel

Butik Avşa Adası Yarım Pansiyon
  • Uygun
  • Aile
İNCELE
Avşa Bungalow Butik Otel Avşa Adası

Avşa Bungalow Butik Otel

Butik Avşa Adası Sadece Oda
  • Aile
İNCELE
Avşa Akvaryum Butik Otel Avşa Adası

Avşa Akvaryum Butik Otel

Butik Avşa Adası Oda Kahvaltı
  • Denize Sıfır
  • Aile
  • Kum Plajlı
  • Havuzlu
İNCELE

Son Yorumlar

Süleyman A.

Gayet sıradan bir otel. Odalar temiz, ısıtması, sıcak suyu, havluları vs herşey yerinde. Ama herşey yeteri kadar. Yani fazlası yok. Amacınız otel turizmi değilse işinizi görür. Turla geldiğim için fiyatını sormadım ama 100 liradan fazla etmez geceliği.

İsmail Özer Y.

Avşa adasının en sakin ve nezih plajı. Tesisi sadece beach clup olarak kullandık. İşletme ada standartının çok üzerinde. Çocukların zaman geçireceği oyun alanları olması bizim gibi çocuklu ailelerin daha güzel vakit geçirmesini sağlıyor. Yemekleri lezzetli. Giriş ücreti çevreye göre pahalı olması yanında getirdiği tüm keyif ve huzurun yanında kendisini hissettirmiyor..

... daha fazla göster.
Ahmet T.

Avşa'ya lk defa geliyoruz. Internette araştırırken bulduk. Telefon ile görüştüğümüz personel bizimle gayet iyi ilgilendi. Birkaç araştırma yaptık bir sürü farklı yoruma denk geldik. İyi ki o yorumların olumsuz olanlarına inanıp gelmemezlik etmemişiz. Tesis süper, hele deniz ve kum mükemmel, odalar biraz küçük ama bunu da sitelerinde yazmışlar zaten, personel çok iyi niyetli ve yardımcı olmaya çalışıyorlar. Self servis olması da bence fena değil. Tepemde sürekli bir garson "ne yersin, ne içersin" diye bütün gün soracağına, istediğimde kalkar gider alırım ki öyle yaptık :)). Pizza ve pideleri süper, hazır yemekler de bir anne yemeği değil tabii ki ama kötü de değil. Başta işletme sahibi olmak üzere tüm personeli kutluyorum. Haaa bir de pandemiden sonra hijyeni çok iyi sağlamışlar bence. Siz gelmeden önce odanız dezenfekte edilmiş vaziyette. Kapıdaki şeridi açıp siz giriyorsunuz ilk olarak odaya. Odalarda tek kullanımlık çarşaf ve havlular var. Ama öyle kullan at cinsinden değil epey sağlam ve emici malzemeler. 3 günde bir değiştiriyorlar malzemeleri ama eşim biraz titiz olduğu için biz 2. gün değiştirmek istediğimiz ürünleri resepsiyondan satın aldık ve değiştirdik. Bence başarılı bir uygulama. Özetle biz sevdik tavsiye ederiz.

... daha fazla göster.