Altınkum Yılbaşı Otelleri

Altınkum bölgesinde 1 adet yılbaşı oteli bulunmaktadır.

Temple Miletos Spa Hotel Didim

Temple Miletos Spa Hotel

Tatil Didim Alkolsüz Herşey Dahil
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE

Altınkum Tatili Hakkında

Altınkum, Aydın’ın Didim ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Aydın şehir merkezine yaklaşık 103, Didim’e ise sadece 5 km uzaklıkta bulunan beldeye kara yolu ve hava yolu ulaşım gerçekleşmektedir. Hava yolu ile gelmek isteyen tatilciler, beldeye yakın konumda yer alan Milas Bodrum Havalimanı’na iniş yapmalıdır. Havalimanı ile Altınkum arası ortalama 82 km’dir. Buradan servis araçları veya taksi hizmetlerinden yararlanarak, beldeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Altınkum tatil beldesinde görmeniz gereken tek tarihi yapı Faustina HamCamı’dır. Tarihi değeri yüksek olan bu yapıyı her sene binlerce turist ziyaret etmektedir. Dönemin Roma İmparatoru Marcus Avrelius’un isteği üzerine eşi Faustina adına yapılmıştır. Kazı çalışmaları sırasında hamam çevresinde Nusa heykellerine rastlanmıştır. Bu tarihi hamama yakın konumda yer alan konaklama tesisleri için Altınkum’un popüler otelleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Masmavi denizi ile gelen tatilcileri büyüleyen beldede harika plajlar bulunmaktadır. Beldenin en popüler plajları arasında adını altın rengi kumlardan alan Altınkum Plajı, 1.Plaj, 2.Plaj, 3.Plaj olarak adlandırılan üç küçük koy yer almaktadır. Tatiliniz süresince masmavi denizinde kulaç atabilir, altın rengi kumlarda güneşlenebilirsiniz.

Altınkum tatil beldesinde gece hayatı oldukça renkli ve hareketli geçmektedir. Turizmin gözde yerlerinden biri olan beldede farklı zevklere hitap edecek pek çok eğlence mekânı seçeneği bulunmaktadır. En popüler mekânlar arasında ise Sensation Disco & Beach Club, Medusa Beach Club, Pasaj Shot Bar ve Rehab Bar yer almaktadır.

En popüler turizm noktalarından biri olan Altınkum’da sınırsız kaliteli hizmetleri ile hayallerinizdeki tatilin kapılarını açan pek çok konaklama tesisi bulunmaktadır. Beldede bulunan konaklama tesisleri için Aydın’daki oteller listesi sayfasına göz atabilirsiniz. Beldenin en çok tercih edilen tesisleri ise Aquasis Deluxe Resort & Spa Hotel, Didim Beach Resort Aqua & Elegance Thalasso, Venosa Beach Resort & Spa ve Palm Wings Beach Resort Didim’dir.

Yılbaşı Tatili Hakkında

Yılbaşı her sene için unutulmaz bir tatil imkanı sağlamaktadır. Özellikle de sevdiklerinizle tüm yılın yorgunluğunu ve hüznünü atabildiğiniz, eğlenebildiğiniz bir akşamdır. Yeni yıla sevdiklerinizle girmek ve onlarla doyasıya eğlenmek için yılbaşı otellerini tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı konseptiyle hazırlanmış bu oteller hem tatil yapmanıza olanak sağlar hem de doyasıya dinlemenizi mümkün kılar. Yılbaşı akşamı için eğlence konsepti arıyorsanız mutlaka yılbaşı otellerin o akşamlık hazırladığı organizasyonları iyi takip etmelisiniz. Yılbaşı otelleri aynı zamanda cebinize en uygun oteli bulmanıza yardımcı olur. İster deniz kenarında ya da Kıbrıs’ta harika bir eğlence, isterseniz küçük bir şehirde dostlarınızla doyasıya keyif… Hangisi sizlere uygunsa onu tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında özenle hazırlanan organizasyonlara sizler de dahil olmak için hemen yılbaşı otellerini araştırmaya başlayın.

Yılbaşı otellerinin hazırladığı organizasyonların bazıları sınırsız içecek konseptiyle sizlerin karşısına çıkarken, bazı oteller ise içecek bölümünü sınırlandırmışlardır. Ayrıca size uygun bulduğunuz yılbaşı otellerinde sevdiğiniz sanatçıların şarkıları eşliğinde yeni yıla girebilirsiniz.

Yılbaşı otellerinin en sevilen özelliklerinden biri de o akşam yiyeceğiniz birbirinden eşsiz yemeklerdir. Yemekleriniz en iyi aşçılar ve şefler tarafından özenle hazırlanır. O akşamın keyfine yemek yiyerek başlayabilirsiniz. Daha sonra organizasyona bağlı olarak çıkan bazı sanatçıların ya da canlı müzik gruplarının müziklerini büyük bir keyifle sevdiklerinizle dinleyebilirsiniz.

Yılbaşı otelleri aynı zamanda yorgun bir gecenin ardından sizlere konaklama seçeneği sayesinde dinlenmenizi sağlar. Böylelikle yılbaşının yorgunluğundan sonra evinize gitme gibi dertlerle uğraşmadan odanıza geçerek, dinlenebilirsiniz. Yılbaşını özel ve güzel kutlamak, sevdiklerinizle yeni yıl heyecanını beraber yaşamak ve en önemlisi o geceyi sizler için özel kılmak amacıyla en iyi yılbaşı otellerini ayırmaya şimdiden de başlayabilirsiniz.