Bolu Tatil Otelleri

Bolu bölgesinde 12 adet tatil oteli bulunmaktadır.

Büyük Abant Oteli Abant

Büyük Abant Oteli

Tatil Abant Yarım Pansiyon
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Abant Palace Hotel Bolu
İNCELE
Dorukkaya Ski & Mountain Resort Bolu
İNCELE
Taksim International Abant Palace Abant
İNCELE
Grand Kartal Hotel Kartalkaya

Grand Kartal Hotel

Tatil Kartalkaya Herşey Dahil
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Bolu Koru Hotels Spa & Convention Abant
İNCELE
Kaya Palazzo Ski & Moutain Resort Kartalkaya

Kaya Palazzo Ski & Moutain Resort

Dağ Kartalkaya Tam Pansiyon Plus
İNCELE
Golden Key Kartalkaya Bolu

Golden Key Kartalkaya

Kayak Bolu Yarım Pansiyon
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Abant Manzara Otel Abant

Abant Manzara Otel

Tatil Abant Oda Kahvaltı
İNCELE
Lagoon Palace Spa & Activities Kartalkaya
İNCELE

Bolu Tatili Hakkında

Bolu şehri, Karadeniz Bölgesi’nin önemli bir turizm merkezidir. İl, yıl boyunca binlerce turist misafir ağırlamaktadır. Bolu’ya Türkiye’nin hemen her yerinden kolayca ulaşım sağlanabilir. Karayolları gelişmiş olan bu şehre hava ve demiryolu ile gitmek isteyenlerin yakın bölgelerden aktarma yapmaları gerekir.

Şehir, tarihi ve turistik yerleri bakımından oldukça zengindir. Bolu’da kültürel ve tarihi eserlere ilgisi olan gezginlerin, neredeyse hepsinin, beğenebileceği eserler mevcuttur. Bu mekanlar; Yukarı Taşhan, Musa Paşa Camii, Orta Hamam, Gerede Keçi Kalesi, Asar Kalesi, Bolu Müzesi, Çeltikdere Bizans Kilisesi, Tarihi Mudurnu Sokakları, Seben Kaya Evleri, Zafer Kulesi, Köroğlu Konağı, Kiliseli Tüccarlar Hanı, Yıldırım Bayezid Hamamı ve Yıldırım Bayezid Cami’dir.

Bolu’nun büyük bir kısmı yeşil alandır ve bu sayede trekking, kamp gibi faaliyetler kolaylıkla yapılabilir. Ayrıca kaplıcalarda şifa bulabilir veya kış sporlarının birçoğunu gerçekleştirebilirsiniz. Bolu’nun önemli doğal alanları; Yedigöller Milli Parkı, Kökez Mili Parkı, Bolu Kent Ormanı, Bolu Aladağlar, Abant Gölü, Akkaya Travertenleri Çamlıpınar Göleti, Kocayayla, Sülüklü Göl Tabiat Parkı, Sinekli Yaylası, Pürenli Yaylası, Balıklı Yayla, Şahbazlar Şelalesi, Ayıkayası Tabiat Parkı, Gölcük Tabiat Parkı, Beşpınarlar Tabiat Parkı, Atatürk Orman Parkı’dır. Kış sporlarını gerçekleştirmek isteyenler ise Kartalkaya Kayak Merkezi’ni ziyaret edebilir. Kaplıcaları kullanmak isteyenler ise Bolu Büyük Kaplıcaları ziyaret edebilir. Bolu'nun konaklama mekanları bu alanların yakınlarında yer almaktadır.

Bolu’da keyifli bir tatil geçirmek isteyenler için konaklanabilecek işletmeler bulunmaktadır. Bunlar arasından en popülerleri; Büyük Abant Oteli, Bolu Termal Otel, Abant Yeşil Ev Masal Evleri, Kartal Otel, Dorukkaya Ski&Mountain Resort, Hindiba Doğa Evi’dir.

Bolu’nun turistik yerleri kadar gece hayatı da zengindir. Şehrin gece hayatını canlı tutan mekanları; Citrus Bar, Kaybedenler Kulübü, Gusto, Şehir Kulübü, Mazi Restaurant, Çakmaklar Pub isimli işletmelerdir.

Tatil Otelleri Hakkında

Tatil yapmak istediğinizde kaliteli otelleri tercih ederek tatilinizin profesyonel bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Tatil otelleri Türkiye’nin turizm cenneti bölgelerinde yer almaktadır. Doğa ve denizi bir arada sunan tatil otelleri tüm yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olacak hizmet içerikleri ile keyifli bir tatilin anahtarını size sunmaktadır.

Tatil otelleri konsept olarak herşey dahil, yarım pansiyon, butik oteller şeklinde hizmet vermektedir. Tatilciler için özel olarak hazırlanan yemeklerin lezzet değerleri de oldukça yüksektir. Gün içerisinde eğlenebilmeniz için gerekli olan aktiviteler de oteller tarafından sunulmaktadır.

Tatil otelleri arasında 4 mevsim olarak hizmet verenleri de bulunmaktadır. Yaz ve kış farklı bir atmosferde tatil isterseniz tercih edebilirsiniz. Güneş ve denizi bir arada yaşamak isteyenler için özel olarak hizmet veren otel plajları da unutulmayacak bir tatilin başlangıcı olacaktır.

Tatil otellerinde oda konfor düzeyi de oldukça yüksektir. Tatil otellerinde tüm tasarım rahat edebilmeniz için özel olarak dizayn edilmiştir. Odalarda bulunan minibar, jakuzi gibi seçenekler de rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Tatil otellerini havuzları da özel konseptli olarak sunulmaktadır. Çocuklar için ayrı havuz seçenekleri yer almaktadır. Kaydırak ve benzeri aktivitelerle tatilinizin renklenmesine yardımcı olunmaktadır.

Tatil otelleri balayı tatili için de iyi bir seçim olacaktır. Size özel oda süslemeleri, oda kahvaltı ve müzik eşliğinde akşam yemeği unutulmayacak bir anının ilk adımı olacaktır.

Tatil otelleri arasında muhafazakar, termal, herşey dahil, tatil köyleri gibi konseptler yer alır. Size uygun olan tatil otelini belirleyebilir ve sevdikleriniz ile keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. Tatil otelleri belirli dönemler için erken rezervasyon indirimi v kampanyalar ile de misafirlerine katkı sunmaktadır.