Yalıkavak 4 yıldızlı aile otelleri

Yalıkavak bölgesinde 6 adet 4 yıldızlı ve aile oteli bulunmaktadır.

Golden Age Hotel Bodrum Bodrum

Golden Age Hotel Bodrum

Tatil Bodrum Herşey Dahil
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Club Cactus Fleur Beach Bodrum

Club Cactus Fleur Beach

Tatil Köyleri Bodrum Herşey Dahil
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Elite Hotel Yalıkavak Bodrum
İNCELE
Cactus Mirage Family Club Bodrum

Cactus Mirage Family Club

Tatil Bodrum Herşey Dahil
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Allium Villas Resort Bodrum Bodrum
İNCELE
Highlight Hotel Bodrum
İNCELE

Yalıkavak Tatili Hakkında

Türkiye’de turizm dendiğinde akla gelen belki de ilk yer olan Bodrum’un en ilgi çekici bölgelerinden biri olan Yalıkavak, sahip olduğu onlarca farklı konaklama türü ile keyifli bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır. Muğla’nın uygun otellerini burada bulmanız mümkündür.

Tatiliniz boyunca bölgede yer alan tarihi yerleri gezerek de vaktinizi son derece iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Yalıkavak’ta yer alan ve Bodrum sınırları içerisinde bulunan Yel Değirmenleri, Sandima Köyü ve Panormus Kaya Mezarları görmek isteyebileceğiniz yerler olarak dikkat çekmektedir. Ege Bölgesi’nin en güzel manzaralarını seyredebileceğiniz Yalıkavak, aynı zamanda tarihi yapıları ve yerleri ile de sizlere hizmet vermektedir.

Yalıkavak bölgesinin tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden biri de sahip olduğu altın kumlu plajlar ve tertemiz denizidir. Ege’nin en temiz bölgelerinden biri olan Yalıkavak’ta Yalıkavak Halk Plajı, Kadıkalesi Halk Plajı ve Yalıkavak Küdür Halk Plajı, denize girebileceğiniz yerler olarak dikkat çekmektedir. Ayrıca Yalıkavak’ta son derece eğlenceli tekne ve deniz turları da yapılmaktadır. Bu turlara belli ücretler karşılığında katılarak Karga Adası, Kızıl Ada ve Çatal Adası gibi noktalarda denize girebilir ve Ege Bölgesi’nin keyfini çıkartabilirsiniz.

Yalıkavak’ta bulunan oteller ile birlikte bölgede özellikle yaz döneminde tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. İlkbahar ve yaz aylarında Bodrum’un en hareketli yerlerinden biri olan Yalıkavak’ta birbirinden konforlu ve güzel otel seçenekleri yer almaktadır. Bu otellerin bazıları 5 yıldızlı lüks oteller iken bazıları ise daha uygun, küçük pansiyonlar olarak dikkat çekmektedir. Bölgeye seyahat ettikten sonra beklentilerinize ve ekonomik durumunuza göre bir tercihte bulunarak Ege Denizi’nin en güzel noktalarından birinde, Yalıkavak’ta tatil yapmanın ve serinlemenin keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca beldede yer alan Yalıkavak Pazarı’na gidip alışveriş yapabilir ve son derece eğlenceli ürünler ile birlikte otelinize dönebilirsiniz.

4 Yıldızlı Otel Tatili Hakkında

Oteller sundukları hizmetlere ve bina özelliklerine göre yıldızlarla derecelendirirler. 4 yıldızlı oteller de bazı özelliklere sahip oldukları için bu kategoride yer alır. Farklı şehirlerde ve farklı tatil yörelerinde bu tip otellere rastlamak mümkündür. Hem hizmetlerini hem de fiyatını değerlendirerek, bu tip bir otel tercihi yapabilirsiniz.

Yıldızlı otellerde en az 10 adet oda bulunmaktadır. Odalarda ve ortak alanlarda klima sistemi vardır. Sabah saat 06:00 ile gece 24:00 saatleri arasında oda servisinden yararlanabilirsiniz. Otelde yüzme havuzu özellik türüne göre bulunabilmektedir. Kuru temizleme ve ütü hizmetinden tüm misafirleri faydalanabilir.

Odalarda mini bar, değerli eşyalarınız için bir kasa, televizyon ve saç kurutma makinesi mutlaka yer alır. Devamlı doktor ve revir hizmeti vardır. İki kattan fazla katı bulunan 4 yıldızlı otellerde asansör bulunur. Bu otellerdeki rezervasyon işlemleri bilgisayar ortamında yapılır. Ortak alanlarda satış mağazası ile yayınların ve kitapların bulunduğu bir okuma alanı mevcuttur.

Bu gibi özelliklere sahip olan oteller 4 yıldız almaya hak kazanırlar. Oldukça konforlu şartlara sahiptirler. Farklı lokasyonlarda birçok 4 yıldızlı otel bulmak mümkündür. Bütçe dostu olmaları da misafirleri açısından büyük bir avantajdır. Tatilinizi geçirmek istediğiniz yöredeki otelleri araştırırken kaç yıldıza sahip olduklarına da göz atabilirsiniz. Böylece verdikleri hizmetler konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

4 yıldızlı oteller sundukları hizmetler yönünden oldukça avantajlıdır. Konforlu bir tatil için tercih edilebilir. Üstelik 5 yıldızlı olan otel türlerine göre daha ekonomiktir. Farklı şehirlerde plandığınız tatillerde ailece bu otel türlerinde konaklayabilirsiniz. Keyifli bir tatilin yanı sıra konfor da arıyorsanız, sunduğu imkanlar nedeniyle 4 yıldıza sahip otellerden birini tercih edebilirsiniz.

Aile Oteli Tatili Hakkında

Ailenizle güzel bir tatil yapmak istiyorsanız seçebileceğiniz en iyi otel türü ise “Aile Otelleri” olmaktadır. Aile otelleri özellikle ailelere uygun şekilde dizayn edilmiş otellerdir. Sizlerin sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirmeniz için çalışılmaktadır. Aile otelleri artık tüm Türkiye’de oldukça yaygınlaşmış durumdadır.

Aile otelleri çocuklar için çok yardımsever otellerdir. Bu otellerde çocuklarınızın rahatlıkla vakit geçirebileceği çeşitli aktiviteler bulunmaktadır. Çocuklar için özel olarak hazırlanmış olan bu aktiviteler aynı zamanda çocuklarınız için öğretici aktiviteleri de içermektedir. Bazı aile otellerinde ise çocuklar için hazırlanmış özel kreşler de bulunmaktadır. Bu kreşler sayesinde siz eşinizle birlikte havuz başında vakit geçirirken, çocuklarınız dinlenebilme ve eğlenebilme fırsatlarını yakalayacaktır.

Aile otellerinde belli yaş sınırındaki çocuklar için de ücret alınmamaktadır. Aile otellerinde aynı zamanda Aquaparklar da bulunmaktadır. Çocuklarınız ve sizler için de özel konseptler hazırlanmıştır. Aile otellerinin bazıları ise “İslami” konseptlerinde bulunmaktadır. İslami konseptli otelleri de aile otelleri arasından bulabilirsiniz.

Aile otelleri herşey dahil oteller olabildiği gibi yarım pansiyon oteller de bulunmaktadır. Yani, her ailenin durumuna göre bulabileceğiniz aile otelleri bulunmaktadır. Aile otellerinin bazılarında ise alkolsüz hizmet verilmektedir. Bunları da otel seçeneğiniz içerisindeki özelliklere bakarak öğrenebilirsiniz. Diğer yandan bazı aile otellerinde kapalı havuz seçeneği de bulunmaktadır.

Kış ya da yaz tatiliniz için rahatlıkla bulabildiğiniz özel aile otelleri bulunmaktadır. Kış tatili yapmak isterseniz de en gözde tatil mekanlarında aile otellerini bulabilmeniz mümkündür. Sizin sadece yapmanız gereken size en uygun oteli bulmanızdır.

Yaz, kış tatilleri için en uygun Aile Otelleri bulabilmek oldukça kolaydır. Hem de Türkiye’de sizlere bir sürü seçenek sunulmaktadır. En uygun ve en güzel oteli bularak tatilinizi harika geçirebilirsiniz.