Taksim pansiyon Otelleri

Taksim bölgesinde 1 adet pansiyon oteli bulunmaktadır.

Chambers Of The Boheme Taksim

Chambers Of The Boheme

Pansiyon Taksim Sadece Oda
  İNCELE

  Taksim Tatili Hakkında

  İstanbul’un kalbinin attığı yerlerden biri olan Taksim, şehrin en önemli ticaret ve turizm merkezleri arasında yer alır ve İstanbul’a yapılacak bir seyahatin en heyecan verici kısmı olabilir. Taksim Meydanı’nda 2 saatlik bir gezi yapabileceğiniz gibi, 2-3 gün boyunca burada pek çok tarihi ve turistik yer, kültürel değer, lezzetli yemekler, butikler, Taksim'in popüler otellerini ve gece hayatını keşfederek de geçirebilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla, burada yapabileceğiniz çok şey vardır. İlgi alanlarınıza ve zaman uygunluğunuza bağlı olarak, Taksim’e yapacağınız bir seyahatten maksimum oranda değer elde edebilirsiniz.

  İstanbul’un kalbinde olacağınız Taksim Meydanı’nda nostaljik tramvaya binerek etrafta keyifli bir tura çıkabilirsiniz. Buradan, türünün tek örneği olan keyifli bir alışveriş caddesi olarak İstiklal Caddesi’ne inmeyi deneyin.

  Mimari açıdan çarpıcı görünen Atatürk Kültür Merkezi’ne giderek kültür ve opera merkezini ziyaret edebilirsiniz. AKM binası, hava karardıktan sonra aydınlatılır ve gece boyunca nefis kesici ışık manzaraları sunmaktadır. Taksim’e gelindiğinde, hediyelik eşya alışverişi de mutlaka yapılmalıdır. Alışveriş yapmayı seviyorsanız, gününüzü buradaki mağazaları gezerek geçirebilirsiniz.

  Taksim, İstanbul’un meşhur sokak yemeklerini denemek için de idealdir. Taksim’le özdeşleşen lezzetlerden biri olarak ıslak hamburgeri mutlaka denemelisiniz. Ayrıca, hemen her köşedeki sayısız sokak satıcısında yerel lezzetleri deneyimlemeniz de mümkündür.

  Burada konaklamak için bir yer arıyorsanız; Taksim’de uygun fiyatlı bir otelde, pansiyonda ve hostelde kalmayı seçebilir. İstanbul’da konaklama alternatifleri oldukça çeşitlidir, aynı şey Taksim için de geçerlidir. Burada oteller bol ve bütçeleri imkana göre değişmektedir. Ayrıca, burada çoğu otel stratejik olarak konumlandırılmıştır. Pek çoğu, şehrin simgesel yapılarına ve havalimanına yakındır. Bu da size, etrafı yürüyerek ya da toplu taşımayı kullanarak keşfetmek için kolay bir seçenek sunmaktadır.

  Pansiyon Tatili Hakkında

  Pansiyon oteller, konaklama hizmeti sunmak için tamamıyla ya da kısmi şekilde otele çevrilmiş olan evler olarak düşünülebilir. Genellikle de bu otellerde konaklamanın yanı sıra, müşterilere ev sahibi elinden bir yemek hizmeti sunulur. Pansiyon oteller, ücret karşılığında turistlere ve yolculara hem konaklama hem de yemek hizmeti sunan tesisler olarak karşımıza çıkar.

  Pansiyon otellerin özellikleri, daha çok da yemek konusunda, her şey dahil gibi konseptlerdeki otellere göre biraz farklılaşır. Kahvaltı ile akşam yemekleri, bu otellerde ücrete dahil ediliyor. Ayrıca iki öğün ücretsiz yemeğin sunulduğu bu pansiyon otellerin bazılarında akşam yemeği verilmesi yerine öğle yemeği seçeneği sunulabiliyor. Bu noktada yarım pansiyon otellerde bütün içecekler için ücret alınır. Bu tip özellikteki otellerin popüler olduğu yerler arasında Antalya, Kuşadası, Bodrum, Marmaris bölgeleri ilk akla gelenler…

  Pansiyon otellerin asıl avantajı ise Ege Bölgesi’nden Akdeniz’e, Karadeniz’den Marmara Bölgesi’ne kadar değişik bölgelerde bulunabiliyor ve farklı güzelliklerdeki bölgelerde tatil planlama konusunda geniş ve kârlı seçenekler sunabiliyor olmalarıdır. Siz de istediğiniz bölgedeki pansiyon otelde ayrıcalıklı bir tatil planlayabilirsiniz. Bu otellerde konfor, eğlence, rahatlık, ev yemeği tadında lezzetler gibi özellikler, hem yazın hem de kışın avantajlı ve keyifli bir tatil yapmanıza imkân veriyor! Ayrıca pansiyon otellerde konaklamanın bir diğer artısı da otele tamamıyla kapalı şekilde kalmanızın gerekmemesi ve şehri keşfedebilme olanağı sunmasıdır.

  Pansiyon oteller, ucuz ve ekonomik tatil seçenekleri barındırması ile tercih ediliyor. Tatil yapmak isteyen ancak bütçesi yüzünden ucuz tatil olanaklarına ihtiyaç duyan tüm tatilciler için pansiyon oteller öncelikli tercih olmakta…

  Bu noktada dilerseniz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha da ekonomik ve bütçenizle uyumlu bir tatil planlama şansınız da var. Taksit fırsatları, uygun fiyatlar, geniş otel seçenekleri ile pansiyon otellerden tercih edebilir; avantajlı fiyatlarla tatil yapmak için tercih ettiğiniz otelde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özel kampanyalar ve seçenekler sayesinde kârlı bir tatil planı yapmanız da mümkün olur!