Silivri pansiyon Otelleri

Silivri bölgesinde 1 adet pansiyon oteli bulunmaktadır.

Elit Pansiyon Gümüşyaka Silivri

Elit Pansiyon Gümüşyaka

Şehir Silivri Oda Kahvaltı
  • Aile
İNCELE

Silivri Tatili Hakkında

İstanbul’un en gözde ilçelerinden bir tanesi olan Silivri, tarihi ve turistik yerlerinin yanı sıra doğal alanlarıyla da her sene binlerce turistin ilgi odağı haline gelmiştir. İstanbul il merkezinden yaklaşık 70 km uzaklıkta bulunan Silivri’ye ulaşım denizyolu ve karayolu ile gerçekleştirilebilir. Demiryolu ve havayolu ile ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, çevre il ve ilçelerden aktarma yapmalıdır.

Tarihi ve turistik alanları ile dikkat çeken Silivri’de görülmesi gereken pek çok tarihi alan bulunmaktadır. Bu tarihi alanlardan bazıları; Tarihi Recep Kaptan Çeşmesi, Silivri Ali Bey Çeşmesi, Ali Paşa Cami, Çantuğa Rum Kilisesi (Papazın Kilisesi), Germiyan Rum Kilisesi, Selymbria Kalesi ve Alexios Apokaukos Kilisesi Sarnıcı’dır.

Yeşil alanların çok sayıda bulunmadığı Silivri’de görülmesi gereken bazı doğal alanlar; Silivri Kale Parkı ve Sinekli Gölü’dür. İstanbul genelindeki diğer doğal alanları ziyaret etmek isteyen ziyaretçiler, çevre ilçelerde bulunan İstanbul’un kaliteli otelleri ve konaklama tesislerinden yararlanabilir.

Gece hayatının renkli ve eğlenceli geçtiği Silivri’de gezilmesi gereken birçok eğlence mekanı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kafa dinlemek isteyen ziyaretçiler için sessiz ve sakin cafeler de bulunmaktadır. Bu mekanlardan bazıları; The Fill Cafe & Bar, Piiz Bar Bistro, Amiral Bar, Küpeşte Cafe & Bar, Flamingo Beach Bar, Yar Cafe, Özsüt, Glorious’s Cafe & Restaurant, Loja Cafe ve Restaurant, Silivri Kitap Cafe ve Neyzen Cafe’dir.

Keyifli ve rahat bir Silivri tatili geçirmek isteyen ziyaretçiler, isterlerse popüler Silivri'deki otellerde konaklayabilir.

Özellikle yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrayan Silivri’de birçok plaj bulunmaktadır. Görülmesi gereken plajlardan bazıları; Silivri Plajı, Gümüşkaya Halk Plajı, Summer Beach, Ohri Beach Semizkumlar, Camcıoğlu Plajı, Papatya Plajı, Bizimköy Fire Beach, Gümüşyaka Halk Plajı ve Duruman Sahili’dir.

Pansiyon Tatili Hakkında

Pansiyon oteller, konaklama hizmeti sunmak için tamamıyla ya da kısmi şekilde otele çevrilmiş olan evler olarak düşünülebilir. Genellikle de bu otellerde konaklamanın yanı sıra, müşterilere ev sahibi elinden bir yemek hizmeti sunulur. Pansiyon oteller, ücret karşılığında turistlere ve yolculara hem konaklama hem de yemek hizmeti sunan tesisler olarak karşımıza çıkar.

Pansiyon otellerin özellikleri, daha çok da yemek konusunda, her şey dahil gibi konseptlerdeki otellere göre biraz farklılaşır. Kahvaltı ile akşam yemekleri, bu otellerde ücrete dahil ediliyor. Ayrıca iki öğün ücretsiz yemeğin sunulduğu bu pansiyon otellerin bazılarında akşam yemeği verilmesi yerine öğle yemeği seçeneği sunulabiliyor. Bu noktada yarım pansiyon otellerde bütün içecekler için ücret alınır. Bu tip özellikteki otellerin popüler olduğu yerler arasında Antalya, Kuşadası, Bodrum, Marmaris bölgeleri ilk akla gelenler…

Pansiyon otellerin asıl avantajı ise Ege Bölgesi’nden Akdeniz’e, Karadeniz’den Marmara Bölgesi’ne kadar değişik bölgelerde bulunabiliyor ve farklı güzelliklerdeki bölgelerde tatil planlama konusunda geniş ve kârlı seçenekler sunabiliyor olmalarıdır. Siz de istediğiniz bölgedeki pansiyon otelde ayrıcalıklı bir tatil planlayabilirsiniz. Bu otellerde konfor, eğlence, rahatlık, ev yemeği tadında lezzetler gibi özellikler, hem yazın hem de kışın avantajlı ve keyifli bir tatil yapmanıza imkân veriyor! Ayrıca pansiyon otellerde konaklamanın bir diğer artısı da otele tamamıyla kapalı şekilde kalmanızın gerekmemesi ve şehri keşfedebilme olanağı sunmasıdır.

Pansiyon oteller, ucuz ve ekonomik tatil seçenekleri barındırması ile tercih ediliyor. Tatil yapmak isteyen ancak bütçesi yüzünden ucuz tatil olanaklarına ihtiyaç duyan tüm tatilciler için pansiyon oteller öncelikli tercih olmakta…

Bu noktada dilerseniz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha da ekonomik ve bütçenizle uyumlu bir tatil planlama şansınız da var. Taksit fırsatları, uygun fiyatlar, geniş otel seçenekleri ile pansiyon otellerden tercih edebilir; avantajlı fiyatlarla tatil yapmak için tercih ettiğiniz otelde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özel kampanyalar ve seçenekler sayesinde kârlı bir tatil planı yapmanız da mümkün olur!