Sarıyer pansiyon Otelleri

Sarıyer bölgesinde 2 adet pansiyon oteli bulunmaktadır.

Kilyos Mehtap Sarıyer

Kilyos Mehtap

Pansiyon Sarıyer Sadece Oda
  • Denize Sıfır
  • Aile
İNCELE
Yuva Hotel Sarıyer

Yuva Hotel

Pansiyon Sarıyer Oda Kahvaltı
  • Aile
İNCELE

Sarıyer Tatili Hakkında

İstanbul’un kendine has ilçelerinden biri olan Sarıyer, çeşitli semtlerinin yanı sıra tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile de dikkat çekmektedir. İlçede şehirleşme üst düzeyde olsa da günümüze kadar pek çok yapı ulaşabilmiştir. Ayrıca İstanbul’daki otel seçenekleri şehrin farklı noktalarına dağılmış olsa da Sarıyer’de bu otellerin lüks olanlarının bazılarına ulaşabilirsiniz.

Sarıyer ilçesinde yer alan tarihi yerler, mutlaka görülmesi gereken yapılardan oluşmaktadır. Beyaz Köşk, Rumeli Hisarı ve Rumeli Feneri, görülmesi gereken tarihi yapılar arasındadır. Yüzlerce yıllık tarihi yansıtan bu yapılar, şehirleşmeye rağmen doğru ve başarılı bir şekilde korunarak günümüze kadar ulaştırılmıştır.

Sarıyer ilçesinde yer alan doğal güzellikler de mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler olarak dikkat çekmektedir. Bölgede İstanbul’un en ünlü yerlerinden olan Belgrad Ormanı başta olmak üzere Emirgan Korusu ve Garipçe Köyü gibi yerler bulunmaktadır. Ayrıca yine Sarıyer’de bulunan Kilyos ve Kilyos Plajı, doğa ve deniz ile iç içe olabileceğiniz hoş yerlerden bazılarıdır.

Sarıyer’in otelleri, 5 yıldızlı lüks otellerden daha uygun fiyatlı seçeneklere kadar farklı bütçelere hitap eden seçeneklerden oluşmaktadır. İlçede yer alan otellerden bütçenize ve isteklerinize uygun olanları bularak keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. The Grand Tarabya, Hilton İstanbul Maslak, Somerset Maslak İstanbul, Radisson Blu Hotel Vadistanbul ve Fuat Paşa Yalısı tercih edilebilecek konaklama seçeneklerinden bazılarıdır.

Sarıyer, gece hayatı için İstanbul’un önemli ilçelerinden biridir. Yerli ve yabancı turistlerin gece hayatına akın ettiği bu ilçe içerisinde her zevke hitap edebilecek seçenekler yer almaktadır. XLarge Club, Baba’s Gastro Pub, Sahil Kanat Türkü Evi, Egeli Meyhane, Testi Garden, Niks, Diba Bar ve Teddy Beer Pub, tercih edebileceğiniz gece hayatı mekânları olarak Sarıyer’de bulunmaya devam etmektedir.

Pansiyon Tatili Hakkında

Pansiyon oteller, konaklama hizmeti sunmak için tamamıyla ya da kısmi şekilde otele çevrilmiş olan evler olarak düşünülebilir. Genellikle de bu otellerde konaklamanın yanı sıra, müşterilere ev sahibi elinden bir yemek hizmeti sunulur. Pansiyon oteller, ücret karşılığında turistlere ve yolculara hem konaklama hem de yemek hizmeti sunan tesisler olarak karşımıza çıkar.

Pansiyon otellerin özellikleri, daha çok da yemek konusunda, her şey dahil gibi konseptlerdeki otellere göre biraz farklılaşır. Kahvaltı ile akşam yemekleri, bu otellerde ücrete dahil ediliyor. Ayrıca iki öğün ücretsiz yemeğin sunulduğu bu pansiyon otellerin bazılarında akşam yemeği verilmesi yerine öğle yemeği seçeneği sunulabiliyor. Bu noktada yarım pansiyon otellerde bütün içecekler için ücret alınır. Bu tip özellikteki otellerin popüler olduğu yerler arasında Antalya, Kuşadası, Bodrum, Marmaris bölgeleri ilk akla gelenler…

Pansiyon otellerin asıl avantajı ise Ege Bölgesi’nden Akdeniz’e, Karadeniz’den Marmara Bölgesi’ne kadar değişik bölgelerde bulunabiliyor ve farklı güzelliklerdeki bölgelerde tatil planlama konusunda geniş ve kârlı seçenekler sunabiliyor olmalarıdır. Siz de istediğiniz bölgedeki pansiyon otelde ayrıcalıklı bir tatil planlayabilirsiniz. Bu otellerde konfor, eğlence, rahatlık, ev yemeği tadında lezzetler gibi özellikler, hem yazın hem de kışın avantajlı ve keyifli bir tatil yapmanıza imkân veriyor! Ayrıca pansiyon otellerde konaklamanın bir diğer artısı da otele tamamıyla kapalı şekilde kalmanızın gerekmemesi ve şehri keşfedebilme olanağı sunmasıdır.

Pansiyon oteller, ucuz ve ekonomik tatil seçenekleri barındırması ile tercih ediliyor. Tatil yapmak isteyen ancak bütçesi yüzünden ucuz tatil olanaklarına ihtiyaç duyan tüm tatilciler için pansiyon oteller öncelikli tercih olmakta…

Bu noktada dilerseniz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha da ekonomik ve bütçenizle uyumlu bir tatil planlama şansınız da var. Taksit fırsatları, uygun fiyatlar, geniş otel seçenekleri ile pansiyon otellerden tercih edebilir; avantajlı fiyatlarla tatil yapmak için tercih ettiğiniz otelde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özel kampanyalar ve seçenekler sayesinde kârlı bir tatil planı yapmanız da mümkün olur!