Cunda Tatil Otelleri

Cunda bölgesinde 31 adet tatil oteli bulunmaktadır.

Cunda Uygulama Hotel Ayvalık

Cunda Uygulama Hotel

Uygulama Ayvalık Oda Kahvaltı
İNCELE
Cunda Otel Ayvalık

Cunda Otel

Tatil Ayvalık Oda Kahvaltı
İNCELE
Cunda Fora Glamping Ayvalık

Cunda Fora Glamping

Tatil Ayvalık Oda Kahvaltı
İNCELE
Cunda Kıvrak Otel Ayvalık

Cunda Kıvrak Otel

Butik Ayvalık Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Cunda Fora Hotel Cunda

Cunda Fora Hotel

Butik Cunda Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Cunda Pür Beyaz Otel Ayvalık

Cunda Pür Beyaz Otel

Butik Ayvalık Oda Kahvaltı
İNCELE
Cunda Basel Hotel Cunda

Cunda Basel Hotel

Tatil Cunda Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Cunda Esen Otel Ayvalık

Cunda Esen Otel

Tatil Ayvalık Oda Kahvaltı
İNCELE
Cunda Rota Otel Ayvalık

Cunda Rota Otel

Küçük Ayvalık Oda Kahvaltı
İNCELE
Parna Boutique Hotel & Bistro Ayvalık

Parna Boutique Hotel & Bistro

Tatil Ayvalık Oda Kahvaltı
İNCELE

Cunda Tatili Hakkında

Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Cunda, diğer adıyla Alibey adası olarak bilinmektedir. Binlerce yıl önce ilk yerleşimlerin yapıldığı ada, her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Günümüzde turistik faaliyetler açısından tercih edilen Cunda, doğal ve tarihi yapılarıyla ön plana çıkmaktadır.

Başta Roma İmparatorluğu hakimiyetinde bulunan ada, daha sonra küçük şehir devletlerinin etkisi altında kalmıştır. Uzun bir süre Osmanlı İmparatorlu hakimiyetinde bulunan Cunda, kilise ve cami gibi pek çok tarihi yapıyı içerisinde barındırmaktadır. İlçede yer alan başlıca tarihi yapılar arasında 7. Ayışığı Manastırı, Taksiyarhis Kilisesi ve Hamidiye Camisi bulunmaktadır.

İçerisinde barındırdığı doğal yapılarıyla dikkat çeken Cunda, turistik kentler arasında bulunuyor. Sessiz ve sakin bir bölge olmasıyla ön plana çıkan kentte pek çok doğal yapı yer almaktadır Cunda’da yer alan doğal güzellikler arasında Aşıklar Tepesi, Cunda Koyu ve Tımarhane Adası bulunmaktadır. Doğal güzelliklere yakın bir bölgede konaklama hizmeti almak için Cunda'nın kaliteli otelleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gece hayatı açısından da tercih sebebi olan Cunda adası, pek çok mekana ev sahipliği yapmaktadır. Gençlerin uğrak noktalarından olan bar ve pub gibi mekanlar, alkollü içecek servisiyle ön plana çıkmaktadır. Bölgeye özgü eğlencelerin de düzenlendiği eğlence mekanları, ekonomik olmasıyla tercih edilmektedir. Cunda’da yer alan başlıca eğlence mekanları arasında Cunda Maşşa, Frenk Cunda ve Cielo Bistro Bar bulunmaktadır.

Sık sık ziyaretlerin gerçekleştiği Cunda, daha çok tatil açısından ziyaret edilmektedir. Pek çok otelin yer aldığı Cunda, konaklama faaliyetleri açısından gelişmiş olmasıyla biliniyor. İlçede yer alan otelleri Balıkesir'in popüler otelleri sayfasından inceleyebilirsiniz.

Tatil Otelleri Hakkında

Tatil yapmak istediğinizde kaliteli otelleri tercih ederek tatilinizin profesyonel bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Tatil otelleri Türkiye’nin turizm cenneti bölgelerinde yer almaktadır. Doğa ve denizi bir arada sunan tatil otelleri tüm yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olacak hizmet içerikleri ile keyifli bir tatilin anahtarını size sunmaktadır.

Tatil otelleri konsept olarak herşey dahil, yarım pansiyon, butik oteller şeklinde hizmet vermektedir. Tatilciler için özel olarak hazırlanan yemeklerin lezzet değerleri de oldukça yüksektir. Gün içerisinde eğlenebilmeniz için gerekli olan aktiviteler de oteller tarafından sunulmaktadır.

Tatil otelleri arasında 4 mevsim olarak hizmet verenleri de bulunmaktadır. Yaz ve kış farklı bir atmosferde tatil isterseniz tercih edebilirsiniz. Güneş ve denizi bir arada yaşamak isteyenler için özel olarak hizmet veren otel plajları da unutulmayacak bir tatilin başlangıcı olacaktır.

Tatil otellerinde oda konfor düzeyi de oldukça yüksektir. Tatil otellerinde tüm tasarım rahat edebilmeniz için özel olarak dizayn edilmiştir. Odalarda bulunan minibar, jakuzi gibi seçenekler de rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Tatil otellerini havuzları da özel konseptli olarak sunulmaktadır. Çocuklar için ayrı havuz seçenekleri yer almaktadır. Kaydırak ve benzeri aktivitelerle tatilinizin renklenmesine yardımcı olunmaktadır.

Tatil otelleri balayı tatili için de iyi bir seçim olacaktır. Size özel oda süslemeleri, oda kahvaltı ve müzik eşliğinde akşam yemeği unutulmayacak bir anının ilk adımı olacaktır.

Tatil otelleri arasında muhafazakar, termal, herşey dahil, tatil köyleri gibi konseptler yer alır. Size uygun olan tatil otelini belirleyebilir ve sevdikleriniz ile keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. Tatil otelleri belirli dönemler için erken rezervasyon indirimi v kampanyalar ile de misafirlerine katkı sunmaktadır.