Üç Kum Tepesi Mevkii Otelleri

Üç Kum Tepesi Mevkii Bölgesinde 13 adet otel bulunmaktadır.

Titanic Deluxe Golf Belek Belek
İNCELE
Regnum Carya Golf & Spa Resort Belek
İNCELE
Hotel Kaya Belek Belek
İNCELE
Club Mega Saray Üç Kum Tepesi Mevkii
İNCELE
Club Asteria Belek Belek
İNCELE
Sirene Belek Hotel Belek
İNCELE
Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa Belek
İNCELE
IC Hotels Santai Family Resort Belek
İNCELE
Belkon Club Hotel Belek
İNCELE
Green Max Hotel Belek
İNCELE

Son Yorumlar

Ozge B.

4 gece konakladığımiz otelde çok güzel zaman gecirdik. İlk defa bir otele tekrar gelinebilir dedik. Otel cok kalabalık olmasına rağmen hiçbir yerde sıra beklemedik. Yemekleri lezzetli içecekleri güzeldi. İçecekler hep cam bardakla veriliyor. Havuzlar güzel. Deniz belek denizi tabiki bulanık. Şezlonglar için bol bol çimen yeşil alan var. Hiç aç kalmadığımiz kesin.oda minibari hergün doldu. Odalar temiz. Peyzaj güzel. Oğlum eşim ve ben çok eğlendik. Çok otel gezerim gittiğim yere pek gitmem değişik olsun isterim ama ilk defa buraya tekrar gelebiliriz dedik:)

... daha fazla göster.
Oz E.

Otelden genel olarak memnun kaldık yemekler çeşit azdı ama lezzetliydi tem8zlik güzeldi yerli en önemli özelliği yerli yabancı ayrımı yok tek sıkıntı denizi bulanıp dalgalı ve çok çabuk derinlesiyor havuzları yeterli otelin alanı geniş animasyonları güzel özellikle çocuklu aileler için güzel otel binası yapı olarak biraz eski ama temiz

Fatih Hamza Ç.

Tesis bahçeye yayılmış bina blokları şeklindedir. Genelde aile ve çocuklar için uygun. Aqua parkı güzel. Bahçesi yeşil ve dinlenmek için uygun. Tesis bölgenin en eski tesislerindendir. Tahmini 1200 kişilik falan. Havuzların büyüklüğü yeterli.