Tekirova pansiyon Otelleri

Tekirova bölgesinde 1 adet pansiyon oteli bulunmaktadır.

Pansiyon Tekirova Kemer

Pansiyon Tekirova

Tatil Kemer Oda Kahvaltı
  • Aile
  • Havuzlu
İNCELE

Tekirova Tatili Hakkında

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Tekirova Mahallesi, Kemer ilçesine 20 km uzaklıkta, Antalya şehir merkezine de 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Tekirova’ya ulaşım, özel araçlar ve otobüsler ile gerçekleştirilebilir. Demir yolu ve hava yolu ile ulaşım gerçekleştirmek isteyen tatilciler, çevre il veya ilçelerden aktarma yapmalıdır.

Tarihi ve turistik alanlar bakımından oldukça zengin olan Tekirova’da görülmesi gereken tarihi ve turistik yerler arasında; Faselis (Phaselis), Olympos, Yanartaş ve Toros Dağları’nın en yüksek tepelerinde yer alan Tahtalı Dağı yer almaktadır.

Tekirova, doğal alanlar bakımından çok da zengin sayılmasa da dünyadaki ilk doku (Flora – Fauna) çalışması olan Eko Park burada bulunmaktadır. Çeşitli hayvan ve bitki türlerini bir arada yaşadığı Eko Park içerisinde, türleri yok olma tehlikesi altında olan canlıları inceleme şansı bulunmaktadır.

İl genelinde bulunan diğer doğal ve tarihi alanlara yakın konumda bulunmak isteyen ziyaretçiler, Antalya’nın popüler otellerinde konaklayabilir.

Gece hayatı oldukça hareketli geçen Tekirova’da gece hayatını canlı tutan mekanlar arasında; Asya Cafe Restaurant, Şirinay Cafe, Cafedey’m Cafe & Bistro, Bar Deep Blue Restaurant, Relaxxx Bistro Cafe ve Hookah Bar Nargile yer almaktadır.

Keyifli bir Tekirova tatili geçirmek isteyen tatilciler, lüks, konforlu ve oldukça uygun fiyatlı Tekirova’daki kaliteli otellerde konaklayabilir. En popüler Tekirova otelleri arasında; Rixos Premium Tekirova, Güral Premier Tekirova, Club Hotel Phaselis Rose, Amara Dolce Vita Luxury, Queen Park Tekirova Resort & Spa ve Euphoria Hotel Tekirova yer almaktadır.

Özellikle yaz aylarının vazgeçilmez tatil noktalarından bir tanesi olan Tekirova’nın popüler plaj ve beachleri arasında; Tekirova Plajı, Pirate’s Beach Club, Tekirova Halk Plajı, Tekirova Beach, Phaselis Beach ve Club Pınara Beach yer almaktadır.

Pansiyon Tatili Hakkında

Pansiyon oteller, konaklama hizmeti sunmak için tamamıyla ya da kısmi şekilde otele çevrilmiş olan evler olarak düşünülebilir. Genellikle de bu otellerde konaklamanın yanı sıra, müşterilere ev sahibi elinden bir yemek hizmeti sunulur. Pansiyon oteller, ücret karşılığında turistlere ve yolculara hem konaklama hem de yemek hizmeti sunan tesisler olarak karşımıza çıkar.

Pansiyon otellerin özellikleri, daha çok da yemek konusunda, her şey dahil gibi konseptlerdeki otellere göre biraz farklılaşır. Kahvaltı ile akşam yemekleri, bu otellerde ücrete dahil ediliyor. Ayrıca iki öğün ücretsiz yemeğin sunulduğu bu pansiyon otellerin bazılarında akşam yemeği verilmesi yerine öğle yemeği seçeneği sunulabiliyor. Bu noktada yarım pansiyon otellerde bütün içecekler için ücret alınır. Bu tip özellikteki otellerin popüler olduğu yerler arasında Antalya, Kuşadası, Bodrum, Marmaris bölgeleri ilk akla gelenler…

Pansiyon otellerin asıl avantajı ise Ege Bölgesi’nden Akdeniz’e, Karadeniz’den Marmara Bölgesi’ne kadar değişik bölgelerde bulunabiliyor ve farklı güzelliklerdeki bölgelerde tatil planlama konusunda geniş ve kârlı seçenekler sunabiliyor olmalarıdır. Siz de istediğiniz bölgedeki pansiyon otelde ayrıcalıklı bir tatil planlayabilirsiniz. Bu otellerde konfor, eğlence, rahatlık, ev yemeği tadında lezzetler gibi özellikler, hem yazın hem de kışın avantajlı ve keyifli bir tatil yapmanıza imkân veriyor! Ayrıca pansiyon otellerde konaklamanın bir diğer artısı da otele tamamıyla kapalı şekilde kalmanızın gerekmemesi ve şehri keşfedebilme olanağı sunmasıdır.

Pansiyon oteller, ucuz ve ekonomik tatil seçenekleri barındırması ile tercih ediliyor. Tatil yapmak isteyen ancak bütçesi yüzünden ucuz tatil olanaklarına ihtiyaç duyan tüm tatilciler için pansiyon oteller öncelikli tercih olmakta…

Bu noktada dilerseniz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha da ekonomik ve bütçenizle uyumlu bir tatil planlama şansınız da var. Taksit fırsatları, uygun fiyatlar, geniş otel seçenekleri ile pansiyon otellerden tercih edebilir; avantajlı fiyatlarla tatil yapmak için tercih ettiğiniz otelde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özel kampanyalar ve seçenekler sayesinde kârlı bir tatil planı yapmanız da mümkün olur!