Sarımsaklı pansiyon Otelleri

Sarımsaklı bölgesinde 1 adet pansiyon oteli bulunmaktadır.

Zafer Pansiyon Sarımsaklı

Zafer Pansiyon

Pansiyon Sarımsaklı Oda Kahvaltı
  • Uygun
  • Denize Sıfır
  • Çocuk Dostu
  • Aile
  • Bebek Dostu
İNCELE

Sarımsaklı Tatili Hakkında

Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı olan Sarımsaklı, turizm faaliyetleriyle ön plana çıkmaktadır. Yaz aylarında binlerce kişinin uğrak noktalarından olan kent, doğal ve tarihi yapılarıyla turistlerin ilgisini çekmektedir. Yaklaşık 5 bin kişinin yaşadığı Sarımsaklı, tatilcilerin sık sık ziyaret ettiği yerler arasında bulunuyor.

Binlerce yıl geçmişe dayanan Sarımsaklı kasabası, pek çok tarihi yapıya da ev sahipliği yapmaktadır. BAŞTA Roma İmparatorluğu olmak üzere Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarının da hüküm sürdüğü Sarımsaklı, dini yapılarıyla da ön plana çıkmaktadır. Bölgede yer alan başlıca tarihi yapılar arasında Aya Athanasiu Kilisesi, Ayios Yorgi Kilisesi ve Yunus Emre Camii bulunuyor.

Tarihi yapıların yanı sıra doğal yapılarıyla da ön plana çıkan Sarımsaklı, yabancı turistlerin gözdesi olmaktadır. Sessiz ve sakin bir kasaba olmasıyla eğlenceli gezi turları gerçekleştirebileceğiniz bölgede pek çok doğal güzellik mevcuttur. Sarımsaklı’da yer alan başlıca doğal güzellikler; Şeytan Sofrası, Deliklitaş ve Sarımsaklı Koyu olarak sıralanmaktadır. Doğal güzelliklere yakın bölgede yer alan otellere Balıkesir'in çeşitli otelleri sayfasından göz atabilirsiniz.

Ağırlıklı olarak gençlerin ziyaret ettiği Sarımsaklı kasabası eğlence konusunda da popülerlik kazanmaktadır. Gece boyunca eğlenebileceğiniz Sarımsaklı barları, ekonomik olmasıyla da tercih sebebi olmaktadır. Bölgeye özgü eğlencelerin yapıldığı mekanlar özgürce eğlenme fırsatı sunmaktadır. Sarımsaklı’da yer alan eğlence mekanları arasında Moonlight Bar, Türbülans Beach Bar ve Swing Bar yer almaktadır.

Tatil açısından sıklıkla ziyaret edilen Sarımsaklı, konaklama tesisleriyle de ön plana çıkmaktadır. Sahil kesiminde sıralanan Sarımsaklı'daki uygun oteller, ekonomik olmasının yanı sıra kaliteli hizmetleriyle de biliniyor.

Pansiyon Tatili Hakkında

Pansiyon oteller, konaklama hizmeti sunmak için tamamıyla ya da kısmi şekilde otele çevrilmiş olan evler olarak düşünülebilir. Genellikle de bu otellerde konaklamanın yanı sıra, müşterilere ev sahibi elinden bir yemek hizmeti sunulur. Pansiyon oteller, ücret karşılığında turistlere ve yolculara hem konaklama hem de yemek hizmeti sunan tesisler olarak karşımıza çıkar.

Pansiyon otellerin özellikleri, daha çok da yemek konusunda, her şey dahil gibi konseptlerdeki otellere göre biraz farklılaşır. Kahvaltı ile akşam yemekleri, bu otellerde ücrete dahil ediliyor. Ayrıca iki öğün ücretsiz yemeğin sunulduğu bu pansiyon otellerin bazılarında akşam yemeği verilmesi yerine öğle yemeği seçeneği sunulabiliyor. Bu noktada yarım pansiyon otellerde bütün içecekler için ücret alınır. Bu tip özellikteki otellerin popüler olduğu yerler arasında Antalya, Kuşadası, Bodrum, Marmaris bölgeleri ilk akla gelenler…

Pansiyon otellerin asıl avantajı ise Ege Bölgesi’nden Akdeniz’e, Karadeniz’den Marmara Bölgesi’ne kadar değişik bölgelerde bulunabiliyor ve farklı güzelliklerdeki bölgelerde tatil planlama konusunda geniş ve kârlı seçenekler sunabiliyor olmalarıdır. Siz de istediğiniz bölgedeki pansiyon otelde ayrıcalıklı bir tatil planlayabilirsiniz. Bu otellerde konfor, eğlence, rahatlık, ev yemeği tadında lezzetler gibi özellikler, hem yazın hem de kışın avantajlı ve keyifli bir tatil yapmanıza imkân veriyor! Ayrıca pansiyon otellerde konaklamanın bir diğer artısı da otele tamamıyla kapalı şekilde kalmanızın gerekmemesi ve şehri keşfedebilme olanağı sunmasıdır.

Pansiyon oteller, ucuz ve ekonomik tatil seçenekleri barındırması ile tercih ediliyor. Tatil yapmak isteyen ancak bütçesi yüzünden ucuz tatil olanaklarına ihtiyaç duyan tüm tatilciler için pansiyon oteller öncelikli tercih olmakta…

Bu noktada dilerseniz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha da ekonomik ve bütçenizle uyumlu bir tatil planlama şansınız da var. Taksit fırsatları, uygun fiyatlar, geniş otel seçenekleri ile pansiyon otellerden tercih edebilir; avantajlı fiyatlarla tatil yapmak için tercih ettiğiniz otelde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özel kampanyalar ve seçenekler sayesinde kârlı bir tatil planı yapmanız da mümkün olur!