Sarımsaklı Apart Oteller

Sarımsaklı bölgesinde 1 adet apart oteli bulunmaktadır.

Adalı Apart Ayvalık

Adalı Apart

Apart Ayvalık Sadece Oda
  • Uygun
  • Aile
  • Çocuk Dostu
  • Bebek Dostu
  • Kum Plajlı
İNCELE

Sarımsaklı Tatili Hakkında

Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı olan Sarımsaklı, turizm faaliyetleriyle ön plana çıkmaktadır. Yaz aylarında binlerce kişinin uğrak noktalarından olan kent, doğal ve tarihi yapılarıyla turistlerin ilgisini çekmektedir. Yaklaşık 5 bin kişinin yaşadığı Sarımsaklı, tatilcilerin sık sık ziyaret ettiği yerler arasında bulunuyor.

Binlerce yıl geçmişe dayanan Sarımsaklı kasabası, pek çok tarihi yapıya da ev sahipliği yapmaktadır. BAŞTA Roma İmparatorluğu olmak üzere Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarının da hüküm sürdüğü Sarımsaklı, dini yapılarıyla da ön plana çıkmaktadır. Bölgede yer alan başlıca tarihi yapılar arasında Aya Athanasiu Kilisesi, Ayios Yorgi Kilisesi ve Yunus Emre Camii bulunuyor.

Tarihi yapıların yanı sıra doğal yapılarıyla da ön plana çıkan Sarımsaklı, yabancı turistlerin gözdesi olmaktadır. Sessiz ve sakin bir kasaba olmasıyla eğlenceli gezi turları gerçekleştirebileceğiniz bölgede pek çok doğal güzellik mevcuttur. Sarımsaklı’da yer alan başlıca doğal güzellikler; Şeytan Sofrası, Deliklitaş ve Sarımsaklı Koyu olarak sıralanmaktadır. Doğal güzelliklere yakın bölgede yer alan otellere Balıkesir'in çeşitli otelleri sayfasından göz atabilirsiniz.

Ağırlıklı olarak gençlerin ziyaret ettiği Sarımsaklı kasabası eğlence konusunda da popülerlik kazanmaktadır. Gece boyunca eğlenebileceğiniz Sarımsaklı barları, ekonomik olmasıyla da tercih sebebi olmaktadır. Bölgeye özgü eğlencelerin yapıldığı mekanlar özgürce eğlenme fırsatı sunmaktadır. Sarımsaklı’da yer alan eğlence mekanları arasında Moonlight Bar, Türbülans Beach Bar ve Swing Bar yer almaktadır.

Tatil açısından sıklıkla ziyaret edilen Sarımsaklı, konaklama tesisleriyle de ön plana çıkmaktadır. Sahil kesiminde sıralanan Sarımsaklı'daki uygun oteller, ekonomik olmasının yanı sıra kaliteli hizmetleriyle de biliniyor.

Apart Otel Tatili Hakkında

Apart oteller konsepti, özellikle kalabalık aileler için uygundur. Bir apartman odası ya da villa şeklinde olmaktadır. Diğer otellerle benzerlikleri ve farklılıkları bulunur. Dilediğiniz süre boyunca kiralayabilir ve kaliteli bir tatil dönemi geçirebilirsiniz. Apart olması fiyat anlamında da avantaj sağlar. Yani diğer otel konseptlerinde olduğu gibi kişi başına değil kaldığınız apart için ödeme yaparsınız.

Farklı sayıda odası ve mutfağı bulunan bir konaklama tipidir. Aileler için avantajlı bir tatil fırsatı olmaktadır. Türkiye’nin birçok noktasında apart otel konsepti bulunmaktadır. Mutfağı sayesinde günün istediğiniz saatinde kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Bu açıdan daha özgür olduğunuz bir tatil geçirirsiniz.

Tatillerde kendinizi rahat hissetmeniz oldukça önemlidir. Apart konsepti evinizin rahatlığına en yakın olan otel konseptidir. Odalarında rahatça dolaşabilir, mutfağını günün her saati dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Villa ya da apartman şeklinde olan türleri bulunur. Kalacağınız kişi sayısına göre genişlik tercihi yapabilirsiniz.

Apart oteller birçok farklı şehirde hizmet verir. Size sunduğu avantajlar sayesinde hayallerinizdeki tatili gerçekleştirebilirsiniz. Bazı kişilerin tercihi her şey dahil konseptli otellerden yana olurken, bazı kişilerin tercihi kendi hallerinde kalabilecekleri bir otelden yana olur. Standart yemek saatlerine bağlı kalmak ya da kalabalıkla birlikte hareket etmek istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda beş yıldızlı, her şey dahil oteller sizin için pek de uygun bir tercih olmayacaktır. Bunun için Apart oteller ideal bir tercih olacaktır.

Apart türünde, daha sakin bir tatil geçirebileceğiniz otelleri tercih edebilirsiniz. Ailenizle, dostlarınızla kendinizi daha dinlenmiş ve özgür hissedebilirsiniz. Üstelik kalacağınız süreyi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Temiz ve bakımlı odalarında konaklarken, yemeğinizi isterseniz dışarıda yemeyi tercih edebilir, isterseniz de kendi mutfağınızda hazırlayabilirsiniz. Daha özgür bir tatil için apart oteller arasından tercih yapabilirsiniz.