Sarımsaklı 5 Yıldızlı Oteller

Sarımsaklı bölgesinde 2 adet 5 yıldızlı oteli bulunmaktadır.

D-Resort Murat Reis Ayvalık Ayvalık

D-Resort Murat Reis Ayvalık

Tatil Ayvalık Oda Kahvaltı
İNCELE
Grand Hotel Temizel Ayvalık

Grand Hotel Temizel

Tatil Köyleri Ayvalık Herşey Dahil
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE

Sarımsaklı Tatili Hakkında

Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı olan Sarımsaklı, turizm faaliyetleriyle ön plana çıkmaktadır. Yaz aylarında binlerce kişinin uğrak noktalarından olan kent, doğal ve tarihi yapılarıyla turistlerin ilgisini çekmektedir. Yaklaşık 5 bin kişinin yaşadığı Sarımsaklı, tatilcilerin sık sık ziyaret ettiği yerler arasında bulunuyor.

Binlerce yıl geçmişe dayanan Sarımsaklı kasabası, pek çok tarihi yapıya da ev sahipliği yapmaktadır. BAŞTA Roma İmparatorluğu olmak üzere Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarının da hüküm sürdüğü Sarımsaklı, dini yapılarıyla da ön plana çıkmaktadır. Bölgede yer alan başlıca tarihi yapılar arasında Aya Athanasiu Kilisesi, Ayios Yorgi Kilisesi ve Yunus Emre Camii bulunuyor.

Tarihi yapıların yanı sıra doğal yapılarıyla da ön plana çıkan Sarımsaklı, yabancı turistlerin gözdesi olmaktadır. Sessiz ve sakin bir kasaba olmasıyla eğlenceli gezi turları gerçekleştirebileceğiniz bölgede pek çok doğal güzellik mevcuttur. Sarımsaklı’da yer alan başlıca doğal güzellikler; Şeytan Sofrası, Deliklitaş ve Sarımsaklı Koyu olarak sıralanmaktadır. Doğal güzelliklere yakın bölgede yer alan otellere Balıkesir'in çeşitli otelleri sayfasından göz atabilirsiniz.

Ağırlıklı olarak gençlerin ziyaret ettiği Sarımsaklı kasabası eğlence konusunda da popülerlik kazanmaktadır. Gece boyunca eğlenebileceğiniz Sarımsaklı barları, ekonomik olmasıyla da tercih sebebi olmaktadır. Bölgeye özgü eğlencelerin yapıldığı mekanlar özgürce eğlenme fırsatı sunmaktadır. Sarımsaklı’da yer alan eğlence mekanları arasında Moonlight Bar, Türbülans Beach Bar ve Swing Bar yer almaktadır.

Tatil açısından sıklıkla ziyaret edilen Sarımsaklı, konaklama tesisleriyle de ön plana çıkmaktadır. Sahil kesiminde sıralanan Sarımsaklı'daki uygun oteller, ekonomik olmasının yanı sıra kaliteli hizmetleriyle de biliniyor.

5 Yıldızlı Otel Tatili Hakkında

Misafirlerine unutamayacakları bir tatil dönemi yaşatan 5 yıldızlı oteller Türkiye’nin birçok bölgesinde sundukları hizmet içerikleri ile tanınmaktadır. Bu oteller genellikle herşey dahil konsepti ile misafirlerini ağırlamaktadır. Bu tarz oteller doğa ve denizin manzarasını birlikte sunarak unutmayacağınız bir anının birikmesine de katkı sunmaktadır. Sizde tercih ederek bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

5 yıldızlı oteller hizmet açısından gelişmiş bir konsepte sahiptir. Herkesin damak zevkine uygun yemekleri, yetişkin ve çocuk havuzları, spor salonları ve spa merkezleri bulunur. Buda tatilinizi daha unutulmaz ve eğlenceli olmasını sağlamaktadır. Misafirlerini canlı müzik ve aktivitelerle eğlendirerek doyumsuz bir tatil dönemi geçirmelerine de katkı sunmaktadır.

5 yıldızlı otellerin odaları da lüks tasarıma sahiptir. Odalarında tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz tüm detaylar eksiksiz bir şekilde bulunur. Mini bar seçeneğinden klima, ve wifi gibi gerekli olan tüm detayları barındırmaktadır.

Denizin ve güneşin keyfini en iyi şekilde sürebilmenize de yardımcı olan 5 yıldızlı oteller kendilerine has plajları ile de misafirlerine eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Plajlarda denizin tadını çıkarırken 5 yıldızlı otellerin hizmetleri arasında olan beach barları ziyaret edebilirsiniz.

5 yıldızlı otellerde gündüzleri deniz ve kumun keyfini sürebilir akşamları ise özel hazırlanan animatör gösterileri ile eğlenceli bir anın geçmesine imkan tanınmaktadır. Oteller de çocukların da eğlenebilmesi için gerekli olan oyun alanları bulunmaktadır.

5 yıldızlı oteller balayı çiftler için de hizmet vermekte olup özel süsleme ve odaya kahvaltı gibi detaylarla katkı sağlamaktadır. Bu da unutamayacağınız bir balayı dönemini yaşamanıza imkan sunacaktır.

Bu tarz oteller kampanya ve erken rezervasyon imkanları ile büyüleyici bir tatilin kapısını size açmaktadır. Sizde sevdikleriniz ile birlikte tercih ederek masalımsı bir tatile yelken açabilirsiniz.