Mordoğan pansiyon Otelleri

Mordoğan bölgesinde 2 adet pansiyon oteli bulunmaktadır.

Morkoyun Bungalov ve Çadır Kamp Karaburun

Morkoyun Bungalov ve Çadır Kamp

Pansiyon Karaburun Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
  • Balayı
  • Aile
  • Bebek Dostu
  • Çocuk Dostu
  • Hayvan Kabul Eden
  • Doğa
İNCELE
Sayfiye Evi Pansiyon Karaburun

Sayfiye Evi Pansiyon

Tatil Karaburun Oda Kahvaltı
  • Aile
İNCELE

Mordoğan Tatili Hakkında

İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan, İzmir şehir merkezinden yaklaşık olarak 85 km uzaklıkta, Karaburun ilçe merkezinden ise yaklaşık olarak 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Mordoğan’a ulaşım, özel araçlarla, otobüslerle, dolmuşlarla ve vapurlarla sağlanabilmektedir. Hava yolu ve demir yolu ile ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, çevre il veya ilçelerden aktarma yapmalıdırlar.

Tarihi ve turistik yerleri ile her sene yüzlerce yerli ve yabancı turistin uğrak noktası haline gelen Mordoğan’da görülmesi gereken tarihi yer ve yapılar arasında; Mordoğan Merkez Sahil ve İskele, Ayşe Kadın Camii, Zeki Müren (Dilek Çeşmesi) ve Müesser Aktaş Etnografya ve Tarih Evi yer almaktadır.

Doğal alanları bakımından çok da zengin sayılmayan Mordoğan’da görülmesi gereken doğal alanlar arasında Ayı Balığı Koyu yer almaktadır.

İl genelinde bulunan doğal, tarihi ve turistik yerlere yakın konumda bulunmak isteyen ziyaretçiler, İzmir’in popüler otellerinde konaklayabilirler.

Gece hayatı oldukça hareketli geçen Mordoğan’da neredeyse her insanın zevkine uygun eğlence mekanları yer almaktadır. Mordoğan’ın gece hayatını canlı tutan mekanlar arasında; Cafe 45, Cafe Serano, Rota Butik Apart, Manzara Cafe, Kocakum Plaj Cafe, Mordoğan, 3Gen Sanat & Cafe, 1a Cafe Bar, Rokka Live Bistro Bar ve Echo Performance Hall yer almaktadır.

Lüks, konforlu, kaliteli ve bir o kadar da uygun fiyatlı otellerin bulunduğu Mordoğan’da ziyaretçilerin konaklayabileceği birçok alternatif bulunmaktadır. Mordoğan’daki oteller arasında; Seal Beach Club ve Morkoyun Bungalov ve Çadır Kamp yer almaktadır.

Yaz aylarının vazgeçilmez aktivitelerinde biri olan deniz, kum, güneş üçlüsü, Mordoğan’da oldukça yaygındır. Mordoğan’da bulunan ve yaz ayları boyunca denizde serinleyebileceğiniz plaj ve beachler arasında; Kocakum Plajı, Ardıç, Sulucadere Plajı ve Korsan Plajı yer almaktadır 

Pansiyon Tatili Hakkında

Pansiyon oteller, konaklama hizmeti sunmak için tamamıyla ya da kısmi şekilde otele çevrilmiş olan evler olarak düşünülebilir. Genellikle de bu otellerde konaklamanın yanı sıra, müşterilere ev sahibi elinden bir yemek hizmeti sunulur. Pansiyon oteller, ücret karşılığında turistlere ve yolculara hem konaklama hem de yemek hizmeti sunan tesisler olarak karşımıza çıkar.

Pansiyon otellerin özellikleri, daha çok da yemek konusunda, her şey dahil gibi konseptlerdeki otellere göre biraz farklılaşır. Kahvaltı ile akşam yemekleri, bu otellerde ücrete dahil ediliyor. Ayrıca iki öğün ücretsiz yemeğin sunulduğu bu pansiyon otellerin bazılarında akşam yemeği verilmesi yerine öğle yemeği seçeneği sunulabiliyor. Bu noktada yarım pansiyon otellerde bütün içecekler için ücret alınır. Bu tip özellikteki otellerin popüler olduğu yerler arasında Antalya, Kuşadası, Bodrum, Marmaris bölgeleri ilk akla gelenler…

Pansiyon otellerin asıl avantajı ise Ege Bölgesi’nden Akdeniz’e, Karadeniz’den Marmara Bölgesi’ne kadar değişik bölgelerde bulunabiliyor ve farklı güzelliklerdeki bölgelerde tatil planlama konusunda geniş ve kârlı seçenekler sunabiliyor olmalarıdır. Siz de istediğiniz bölgedeki pansiyon otelde ayrıcalıklı bir tatil planlayabilirsiniz. Bu otellerde konfor, eğlence, rahatlık, ev yemeği tadında lezzetler gibi özellikler, hem yazın hem de kışın avantajlı ve keyifli bir tatil yapmanıza imkân veriyor! Ayrıca pansiyon otellerde konaklamanın bir diğer artısı da otele tamamıyla kapalı şekilde kalmanızın gerekmemesi ve şehri keşfedebilme olanağı sunmasıdır.

Pansiyon oteller, ucuz ve ekonomik tatil seçenekleri barındırması ile tercih ediliyor. Tatil yapmak isteyen ancak bütçesi yüzünden ucuz tatil olanaklarına ihtiyaç duyan tüm tatilciler için pansiyon oteller öncelikli tercih olmakta…

Bu noktada dilerseniz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha da ekonomik ve bütçenizle uyumlu bir tatil planlama şansınız da var. Taksit fırsatları, uygun fiyatlar, geniş otel seçenekleri ile pansiyon otellerden tercih edebilir; avantajlı fiyatlarla tatil yapmak için tercih ettiğiniz otelde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özel kampanyalar ve seçenekler sayesinde kârlı bir tatil planı yapmanız da mümkün olur!