Kabak Koyu Bungalow Otelleri

Kabak Koyu bölgesinde 8 adet bungalov oteli bulunmaktadır.

Sea Valley Bungalows Fethiye

Sea Valley Bungalows

Bungalov Fethiye Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Turan Hill Lounge Fethiye

Turan Hill Lounge

Bungalov Fethiye Oda Kahvaltı
İNCELE
Kabak Natural Life Fethiye

Kabak Natural Life

Tatil Fethiye Yarım Pansiyon
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Lilith Camping Fethiye
İNCELE
Caliente Bungalows Fethiye

Caliente Bungalows

Bungalov Fethiye Sadece Oda
İNCELE
Kabak Avalon Bungalows Fethiye

Kabak Avalon Bungalows

Tatil Fethiye Oda Kahvaltı
İNCELE
Full Moon Camp Bungalow Fethiye

Full Moon Camp Bungalow

Bungalov Fethiye Yarım Pansiyon
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Tree House Kabak Fethiye

Tree House Kabak

Tatil Köyleri Fethiye Oda Kahvaltı
İNCELE

Kabak Koyu Tatili Hakkında

Muğla’nın yaz turizminde en hareketli noktalarından biri olarak dikkat çeken Kabak Koyu, Fethiye ilçesi içerisinde bulunmaktadır. Müthiş bir doğal güzellik olan Kabak Koyu, çevresinde çok sayıda doğal alan ve plaja da ev sahipliği yapmaktadır. Keyifli geziler planlamak adına sizler de Muğla’daki uygun otellerden yararlanabilirsiniz.

Kabak Koyu, yalnızca Fethiye’nin değil; Muğla’nın en önemli doğal güzelliklerinden biri olarak dikkat çekmektedir. Çeşitli doğal alanların bulunduğu bu coğrafyada sizler de keyifli gezintiler planlayabilirsiniz. Kabak Koyu Mağara, Kabak Vadisi ve Likya Yolu, Kabak Koyu etrafında yer alan en önemli doğal alanlardandır denebilir.

Kabak Koyu, Ege Denizi’nin keyfini çıkarmak isteyenlerin de sıklıkla uğradıkları yerlerden biridir. Çeşitli plajların bulunduğu bu coğrafyada direkt olarak Kabak Koyu’na giderek de denizin tadına varma şansınız bulunmaktadır. Kabak Koyu Plajı ve Faralya Köyü, Ege Denizi ile buluşmak adına hem yerli hem de yabancı turistlerin tercih ettikleri yerlerdendir denebilir.

Kabak Koyu’ndaki otellerin tümü, denize yakın yerlerde konumlanmışlardır. Bu yüzden ister 5 yıldızlı ve lüks otelleri isterseniz de küçük ve şirin pansiyonları tercih edin; her halükarda Ege Denizi manzarası ile birlikte tatilinizi geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Sea Valley Bungalows, The Shambala, Shiva Camp, Turan Hill Lounge, Kabak Natural Life, Full Moon Camp Bungalow, Lilith Camping, Chakra Beach Kabak, Caliente Bungalows ve Kabak Avalon Bungalows, yılın her dönemi tercih edebileceğiniz otellerdendir.

Kabak Koyu, gece hayatının sessiz ve sakin bir şekilde yaşandığı bölgelerden biridir denebilir. Koy çevresinde yer alan restoranlar ve kafeler ise akşam saatlerinde tercih edebileceğiniz çeşitli mekânlardır. The Fabric Lounge, Aşiyan Kamp Restaurant, Mandarin Delimeze Restaurant ve Faralya Restaurant en çok ziyaret edilen mekânlardandır.

Bungalov Tatili Hakkında

Bungalov otelleri, hem rahat hem de doğayla başbaşa bir şekilde tatil yaşamak isteyen müşterilerin sık olarak tercih ettiği konseptlerden bir tanesidir. Son senelerde gittikçe yaygınlaşmıştır. Netice de Türkiye’nin neredeyse her bölgesi üzerinde bungalov oteller hizmet vermeye başlamıştır. Pek çok 5 yıldızlı otel de bu bungalov evlerinden yapmış ve içlerini lüks şekilde donatarak misafirlerine hitap etmeyi başarmıştır.

Ayrıca bu bungalov oteller, daha çok da doğasıyla tatilcileri etkileyen bölgelerde yaygınlaşıyor. Buna göre Edirne, Şile, Bolu, Olimpos, Abant ve Ağva, en fazla bungalov otel bulunan bölgeler arasında dikkat çekiyor.

İstanbul’daki bungalov otellerin genel özelliği, şehrin merkezine uzak mesafedeki bölgelerde konumlanmış olmalarıdır. Tabiatın kalbinde, huzurun ve ormanların tam ortasında yer almaları, ağaçtan yapılmış olmaları gibi özellikleri de bu otelleri, özellikle de tatilcilerin hafta sonlarını değerlendirebilecekleri ideal tatil ortamları sunuyor. Ayrıca Ağva gibi bölgelerdeki bungalov otellerde, bölgeye özel olan lezzetleri tatma ve keyifli bir akşam yemeği yeme gibi fırsatlarınız olur. Haricinde Pazar kahvaltıları konusunda da özellikli olan bu oteller, balkon ve bahçe gibi tasarımlarıyla da tatilinizi güzelleştiriyor.

En önemlisi de bu bungalov otellerin siz müşterilere sağladığı pek çok avantaj bulunuyor!.. Bu konseptteki oteller içerisinden farklı farklı konumlandırılmış konaklama yerlerinden zevkinize en çok hitap edeni seçebilirsiniz. Buna göre deniz kıyısında tesisleşmiş bir bungalov otelde dalga sesleri ile içiçe şekilde bir tatil yapma avantajınız vardır. Bu sayede şehrin stresinden çok uzakta sakin bir ortama kavuşabilirsiniz. Bir diğer seçenekte ormanın tam orta yerinde yer alan bungalov otellerden tercih edebilirsiniz. Bu otel tiplerinde ise masalları aratmayan bir güzellikte yeşilin huzuru içerisinde tatil yapma avantajınız vardır. Ayrıca bungalov otellerde sunulan hizmetler de müşterilere ayrıcalıklar getiriyor. Yazın konumlandırılışı açısından farklı aktivitelere imkân verirken kış aylarında ise otellerde yanan sıcacık sobalar, özellikle de hafta sonları için farklı bir atmosferde tatil yapma ayrıcalığını getirir.

Bungalov otellerin fiyatları ise ilkbahar ayları ile yaz aylarında artış gösterir. Ancak kış aylarında bu otellerde tatil çok daha ucuz ve uygun fiyatlara düşüyor. Ayrıca kam ruhunu çok daha konforlu bir şekle dönüştüren bungalov otellerin pek çoğu, kaliteli bir otel odasından da çok daha avantajlı oluyor.

Uygun fiyatlı olan bungalov konseptte tasarlanmış otelleri, hemen her mevsim içerisinde kampanya fırsatları ile bulabilirsiniz. Bu sayede erken rezervasyon fırsatlarından ve son dakika/güncel kampanyalarından yararlanarak bungalov konseptte tatilinizi erkenden planlayabilirsiniz.