Adana pansiyon Otelleri

Adana bölgesinde 7 adet pansiyon oteli bulunmaktadır.

Adana Küçüksaat Otel Adana

Adana Küçüksaat Otel

Pansiyon Adana Oda Kahvaltı
İNCELE
Hotel Le Grand Adana  Adana

Hotel Le Grand Adana

Pansiyon Adana Oda Kahvaltı
İNCELE
Otel Mercan Adana

Otel Mercan

Şehir Adana Oda Kahvaltı
İNCELE
Saydam Otel Adana Adana

Saydam Otel Adana

Pansiyon Adana Oda Kahvaltı
İNCELE
Gökçe Pansiyon Yumurtalık Yumurtalık

Gökçe Pansiyon Yumurtalık

Tatil Yumurtalık Oda Kahvaltı
İNCELE
Erzin Konak Aile Pansiyonu Yumurtalık

Erzin Konak Aile Pansiyonu

Tatil Yumurtalık Sadece Oda
İNCELE
Cesur Aile Pansiyonu Yumurtalık

Cesur Aile Pansiyonu

Apart Yumurtalık Sadece Oda
İNCELE

Adana Tatili Hakkında

Türkiye’nin en büyük dördüncü şehri olan Adana; doğu Akdeniz kıyılarının hızla büyüyen bir ticari başkenti ve sanayi şehridir.

Antik Hititler’e ve daha eskilere dayanan bir tarihe rağmen Adana, çok fazla turistik bir şehir değildir. Bununla birlikte, mükemmel ulaşım bağlantıları ile modern ve enerjik bir yerdir. Burası, Türkiye’nin güneybatısında az ziyaret edilen tarihi yerleri ve kalıntıları keşfetmek için iyi bir başlangıç rotası oluşturur.

Akdeniz boyunca seyahat ediyorsanız, şehrin kalabalığından uzaklaşmak ve sakinleşmek için ihtiyacınız olan yer olabilir. Yaz aylarında yüksek bir sıcaklığa sahip olan Adana, iyi bir otel çeşitliliğine sahip olmasına rağmen, çoğunlukla iş seyahatleri için tercih edilmektedir. Bununla birlikte, önemli bir ulaşım noktasıdır.

Tarihi yerlerinden modern kafelere ve barlara kadar Adana, aslında onu görülmeye değer popüler bir destinasyon haline getiren sayısız tarihi ve turistik bir cazibe merkezine de sahiptir. Adana’daki konaklama mekanlarında konaklamayı tercih ederseniz; 16. yüzyıldan kalma Ulu Cami’yi, sevimli ve küçük bir haçlı kilisesi içinde yer alan Etnografya Müzesi’ni ve Bölge Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Birinci yüzyılda dönemin Roma imparatoru tarafından Seyhan Nehri üzerinde yaptırılan Taş Köprü de görülmeye değerdir. Adana’da görülmesi gereken yerler arasında; Büyük Saat Kulesi, Merkez Parkı, Atatürk Müzesi, Sabancı Merkez Cami, Seyhan Nehri ve Mavi Su Parkı yer almaktadır.

İş seyahati nedeniyle gelenler için önemi nedeniyle Adana otelleri, tüm fiyat aralıklarında kaliteli otel seçeneklerine sahiptir. Seyhan Nehri kıyısında, şehrin en lüks otellerinden biri olan Hilton yer almaktadır. Hilton, şehrin tam merkezindedir ve alınan hizmete göre makul fiyatlı denilebilir. Bir alternatif olarak ise, şehrin merkezinde ve tüm önemli turistik yerlere yürüme mesafesinde bulunan ve dört yıldızlı bir otel olan Şirin Park Otel de tercih edilebilir.

Pansiyon Tatili Hakkında

Pansiyon oteller, konaklama hizmeti sunmak için tamamıyla ya da kısmi şekilde otele çevrilmiş olan evler olarak düşünülebilir. Genellikle de bu otellerde konaklamanın yanı sıra, müşterilere ev sahibi elinden bir yemek hizmeti sunulur. Pansiyon oteller, ücret karşılığında turistlere ve yolculara hem konaklama hem de yemek hizmeti sunan tesisler olarak karşımıza çıkar.

Pansiyon otellerin özellikleri, daha çok da yemek konusunda, her şey dahil gibi konseptlerdeki otellere göre biraz farklılaşır. Kahvaltı ile akşam yemekleri, bu otellerde ücrete dahil ediliyor. Ayrıca iki öğün ücretsiz yemeğin sunulduğu bu pansiyon otellerin bazılarında akşam yemeği verilmesi yerine öğle yemeği seçeneği sunulabiliyor. Bu noktada yarım pansiyon otellerde bütün içecekler için ücret alınır. Bu tip özellikteki otellerin popüler olduğu yerler arasında Antalya, Kuşadası, Bodrum, Marmaris bölgeleri ilk akla gelenler…

Pansiyon otellerin asıl avantajı ise Ege Bölgesi’nden Akdeniz’e, Karadeniz’den Marmara Bölgesi’ne kadar değişik bölgelerde bulunabiliyor ve farklı güzelliklerdeki bölgelerde tatil planlama konusunda geniş ve kârlı seçenekler sunabiliyor olmalarıdır. Siz de istediğiniz bölgedeki pansiyon otelde ayrıcalıklı bir tatil planlayabilirsiniz. Bu otellerde konfor, eğlence, rahatlık, ev yemeği tadında lezzetler gibi özellikler, hem yazın hem de kışın avantajlı ve keyifli bir tatil yapmanıza imkân veriyor! Ayrıca pansiyon otellerde konaklamanın bir diğer artısı da otele tamamıyla kapalı şekilde kalmanızın gerekmemesi ve şehri keşfedebilme olanağı sunmasıdır.

Pansiyon oteller, ucuz ve ekonomik tatil seçenekleri barındırması ile tercih ediliyor. Tatil yapmak isteyen ancak bütçesi yüzünden ucuz tatil olanaklarına ihtiyaç duyan tüm tatilciler için pansiyon oteller öncelikli tercih olmakta…

Bu noktada dilerseniz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha da ekonomik ve bütçenizle uyumlu bir tatil planlama şansınız da var. Taksit fırsatları, uygun fiyatlar, geniş otel seçenekleri ile pansiyon otellerden tercih edebilir; avantajlı fiyatlarla tatil yapmak için tercih ettiğiniz otelde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özel kampanyalar ve seçenekler sayesinde kârlı bir tatil planı yapmanız da mümkün olur!