Ürgüp Otelleri

Ürgüp Bölgesinde 166 adet otel bulunmaktadır.

Artemis Cave Suites Göreme

Artemis Cave Suites

Butik Göreme Oda Kahvaltı
İNCELE
Ramada By Wyndham Cappadocia Ürgüp

Ramada By Wyndham Cappadocia

Şehir Ürgüp Oda Kahvaltı
İNCELE
Doors Of Cappadocia Göreme

Doors Of Cappadocia

Butik Göreme Oda Kahvaltı
İNCELE
Gamirasu Cave Hotel Ürgüp

Gamirasu Cave Hotel

Butik Ürgüp Oda Kahvaltı
İNCELE
Phocas Cave Suites Göreme

Phocas Cave Suites

Butik Göreme Oda Kahvaltı
İNCELE
Best Western Premier Cappadocia Ürgüp

Best Western Premier Cappadocia

Butik Ürgüp Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Chelebi Cave House Göreme

Chelebi Cave House

Butik Göreme Oda Kahvaltı
İNCELE
Holiday Cave Hotel Nevşehir

Holiday Cave Hotel

Butik Nevşehir Oda Kahvaltı
İNCELE
Walnut House Göreme Göreme

Walnut House Göreme

Butik Göreme Oda Kahvaltı
İNCELE
Milat Cave Hotel Göreme

Milat Cave Hotel

Butik Göreme Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE

Son Yorumlar

Alim S.

Bölgesinin en büyük kaya otellerinden bir tanesi olup, yan yana iki otelden oluşmaktadır. Burcu ve Dilek Kaya otelleri. Doğal mimarinin korunarak hizmet vermesi en büyük artılarından dır. Yan-yana iki otelin hizmet verdiği bu bölgede özellikle yenilenebilir enerji kullanımı başta olmak çevre dostu bir oteldir. Otellerde tüketilen ürünler kendi bahçelerinde organik olarak yetiştirilmekte olup, sessiz ve huzurlu bir tatil geçirmek istediğinizde tercih edebileceğiniz bir işletme. Bölge üzerine akademik çalışma yapan biri olarak tavsiye ediyorum. SPA ve havuz hizmetleri son derece temiz ve kaliteli tasarlanmış, engelli bireyler unutulmamış. Duvarları adeta bir müze gibi. Tarihin derinliklerini yaşamak istiyorsanız bu otelde size uyan bir objeye rastlayacaksınız. Bir anne ve oğlunu tasvir eden bir resim ve kabartma var ki mutlaka hikayesini yetkilerinden dinleyiniz.Kongre ve toplantı içinde uygun olan bu oteli turizme kazandıran Ahmet bey tam bir girişimci iş insanı örneği sergilemekte olup, bölgedeki kaynakların daha verimli ve etkin kullanımı içinde iyi bir örnektir.

... daha fazla göster.
Deniz B.

Gerçekten çok iyiler işlerinde herşey harika mutfak restaurant manzara havuz oyun salonu spor salonu lobisi mükemmel bir yer 4-5 defa gittim ama hiç yorum yazmamıştım en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere sevgili Perissia Ailesi :)

Duygu Y.

Rezervasyon süresi boyunca bize vadedilen tüm imkan ve hizmetlerin fazlasıyla karşılaştık. Sınırsız hizmet, güleryüzlü bir ekip, hijenik bir ortam, keyifli bir tur, sessiz sakin dinlendiren ve eğlendiren bir tatil deneyimi oldu. Tüm ekibe ve rehberimiz Mustafa Bey’e çok teşekkür ederiz. 👍😊