Taksim evcil hayvan kabul eden oteller

Taksim bölgesinde 2 adet hayvan kabul eden oteli bulunmaktadır.

Nippon Hotel   Taksim

Nippon Hotel

Şehir Taksim Oda Kahvaltı
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Invictum Residence Taksim

Invictum Residence

Şehir Taksim Oda Kahvaltı
İNCELE

Taksim Tatili Hakkında

İstanbul’un kalbinin attığı yerlerden biri olan Taksim, şehrin en önemli ticaret ve turizm merkezleri arasında yer alır ve İstanbul’a yapılacak bir seyahatin en heyecan verici kısmı olabilir. Taksim Meydanı’nda 2 saatlik bir gezi yapabileceğiniz gibi, 2-3 gün boyunca burada pek çok tarihi ve turistik yer, kültürel değer, lezzetli yemekler, butikler, Taksim'in popüler otellerini ve gece hayatını keşfederek de geçirebilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla, burada yapabileceğiniz çok şey vardır. İlgi alanlarınıza ve zaman uygunluğunuza bağlı olarak, Taksim’e yapacağınız bir seyahatten maksimum oranda değer elde edebilirsiniz.

İstanbul’un kalbinde olacağınız Taksim Meydanı’nda nostaljik tramvaya binerek etrafta keyifli bir tura çıkabilirsiniz. Buradan, türünün tek örneği olan keyifli bir alışveriş caddesi olarak İstiklal Caddesi’ne inmeyi deneyin.

Mimari açıdan çarpıcı görünen Atatürk Kültür Merkezi’ne giderek kültür ve opera merkezini ziyaret edebilirsiniz. AKM binası, hava karardıktan sonra aydınlatılır ve gece boyunca nefis kesici ışık manzaraları sunmaktadır. Taksim’e gelindiğinde, hediyelik eşya alışverişi de mutlaka yapılmalıdır. Alışveriş yapmayı seviyorsanız, gününüzü buradaki mağazaları gezerek geçirebilirsiniz.

Taksim, İstanbul’un meşhur sokak yemeklerini denemek için de idealdir. Taksim’le özdeşleşen lezzetlerden biri olarak ıslak hamburgeri mutlaka denemelisiniz. Ayrıca, hemen her köşedeki sayısız sokak satıcısında yerel lezzetleri deneyimlemeniz de mümkündür.

Burada konaklamak için bir yer arıyorsanız; Taksim’de uygun fiyatlı bir otelde, pansiyonda ve hostelde kalmayı seçebilir. İstanbul’da konaklama alternatifleri oldukça çeşitlidir, aynı şey Taksim için de geçerlidir. Burada oteller bol ve bütçeleri imkana göre değişmektedir. Ayrıca, burada çoğu otel stratejik olarak konumlandırılmıştır. Pek çoğu, şehrin simgesel yapılarına ve havalimanına yakındır. Bu da size, etrafı yürüyerek ya da toplu taşımayı kullanarak keşfetmek için kolay bir seçenek sunmaktadır.

Hayvan Kabul Eden Otel Tatili Hakkında

Hayvan dostlarımız, zamanla aileden biri haline gelirler. Dolayısıyla yanınızda onlar olmadan tatile çıkmak istemediğinizde evcil hayvan kabul eden oteller bu anlamda ki tüm beklentilerinizi karşılamak için hizmet vermektedir.  Tatilinizi kaç günlük planlamış olursanız olun, evcil hayvanınızı da yanınızda götürebileceğiniz her türlü imkanı sunan tesislerde huzurla konaklayabilirsiniz.

Tatilinizi hangi şehirde yapmak istiyorsanız, o bölgedeki otelleri ve size sunduğu imkanları inceleyerek karar verebilirsiniz. Her otelin farklı imkanları veya hizmetleri olmaktadır. Tercihinizi yaparken bunları incelemeniz önemlidir. Eğer hayvan dostunuzu, tatiliniz süresince yanınızda bulundurmak istiyorsanız, otelin bu duruma izin verip vermediğini mutlaka sorgulamalısınız. Bazı oteller sadece kedilere izin verirken bazıları ise sadece köpeklerin girişlerine izin vermektedir. Bunun için rezervasyon aşamasında otelin   uygulaması hakkında bilgi sahibi olmanız daha yararlı olacaktır.

Bu oteller, evcil hayvanınızın odanızda sizinle birlikte kalmasına izin verirler. Ancak bakımından yine sizin sorumlu olduğunuzu unutmamalısınız. Ayrıca bahçesinde gezdirebileceğiniz, birlikte yürüyüş yapabileceğiniz alanlar bulunur. Otelde hayvan dostunuzu bir süreliğine bırakabileceğiniz bakım odaları da bulunabilir. Bu özelliklerin oteller arasında farklılık gösterebileceğini unutmamalısınız.

Evcil hayvan kabul eden oteller hayvanlarınız için kuaför ve bakım odaları ile hizmet verenlerde bulunmaktadır. Ayrıca tatilinizin daha rahat geçmesi için hayvan bakıcıları size destek olmaktadır. Havuza veya plaja gittiğinizde hayvanınızı profesyonel bakıcılara emanet edebilirsiniz. Bu sayede tatiliniz daha keyifli bir şekilde geçecektir. Hayvanlarınızın mamaları konusunda da oteller yardımcı olmaktadır. Bunun için mama türü ve isteklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Evcil hayvan kabul eden oteller kendi bünyelerinde hayvanlarınız için gerekli olan tüm koşulları profesyonel olarak yerine getirmektedir.