Taksim Bebek Dostu Oteller

Taksim bölgesinde 32 adet bebek dostu oteli bulunmaktadır.

Point Hotel Taksim Beyoğlu

Point Hotel Taksim

Şehir Beyoğlu Oda Kahvaltı
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
InterContinental İstanbul Taksim

InterContinental İstanbul

Şehir Taksim Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Rixos Pera İstanbul Taksim

Rixos Pera İstanbul

Şehir Taksim Oda Kahvaltı
İNCELE
Feronya Hotel Taksim

Feronya Hotel

Şehir Taksim Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Titanic City Taksim Taksim

Titanic City Taksim

Şehir Taksim Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Midtown Hotel Taksim

Midtown Hotel

Şehir Taksim Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Gezi Hotel Bosphorus Taksim

Gezi Hotel Bosphorus

Şehir Taksim Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
The Elysium İstanbul Taksim

The Elysium İstanbul

Şehir Taksim Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Nova Plaza Crystal Hotel Taksim

Nova Plaza Crystal Hotel

Şehir Taksim Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Golden Age Hotel Taksim Beyoğlu

Golden Age Hotel Taksim

Şehir Beyoğlu Oda Kahvaltı
İNCELE

Taksim Tatili Hakkında

İstanbul’un kalbinin attığı yerlerden biri olan Taksim, şehrin en önemli ticaret ve turizm merkezleri arasında yer alır ve İstanbul’a yapılacak bir seyahatin en heyecan verici kısmı olabilir. Taksim Meydanı’nda 2 saatlik bir gezi yapabileceğiniz gibi, 2-3 gün boyunca burada pek çok tarihi ve turistik yer, kültürel değer, lezzetli yemekler, butikler, Taksim'in popüler otellerini ve gece hayatını keşfederek de geçirebilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla, burada yapabileceğiniz çok şey vardır. İlgi alanlarınıza ve zaman uygunluğunuza bağlı olarak, Taksim’e yapacağınız bir seyahatten maksimum oranda değer elde edebilirsiniz.

İstanbul’un kalbinde olacağınız Taksim Meydanı’nda nostaljik tramvaya binerek etrafta keyifli bir tura çıkabilirsiniz. Buradan, türünün tek örneği olan keyifli bir alışveriş caddesi olarak İstiklal Caddesi’ne inmeyi deneyin.

Mimari açıdan çarpıcı görünen Atatürk Kültür Merkezi’ne giderek kültür ve opera merkezini ziyaret edebilirsiniz. AKM binası, hava karardıktan sonra aydınlatılır ve gece boyunca nefis kesici ışık manzaraları sunmaktadır. Taksim’e gelindiğinde, hediyelik eşya alışverişi de mutlaka yapılmalıdır. Alışveriş yapmayı seviyorsanız, gününüzü buradaki mağazaları gezerek geçirebilirsiniz.

Taksim, İstanbul’un meşhur sokak yemeklerini denemek için de idealdir. Taksim’le özdeşleşen lezzetlerden biri olarak ıslak hamburgeri mutlaka denemelisiniz. Ayrıca, hemen her köşedeki sayısız sokak satıcısında yerel lezzetleri deneyimlemeniz de mümkündür.

Burada konaklamak için bir yer arıyorsanız; Taksim’de uygun fiyatlı bir otelde, pansiyonda ve hostelde kalmayı seçebilir. İstanbul’da konaklama alternatifleri oldukça çeşitlidir, aynı şey Taksim için de geçerlidir. Burada oteller bol ve bütçeleri imkana göre değişmektedir. Ayrıca, burada çoğu otel stratejik olarak konumlandırılmıştır. Pek çoğu, şehrin simgesel yapılarına ve havalimanına yakındır. Bu da size, etrafı yürüyerek ya da toplu taşımayı kullanarak keşfetmek için kolay bir seçenek sunmaktadır.

Bebek Dostu Otel Tatili Hakkında

Bebek sahibi olan ebeveynler tatillerini bebeklerine göre planlarlar. Onunla geçirecekleri tatillerinin istedikleri gibi olması için, otel planlamalarına dikkat etmeleri gerekir. Otel seçimi yaparken bebek dostu oteller kategorilerini tercih ederek ailecek hem güvenli hem de huzurlu bir tatilin kapılarınız arayabilirsiniz.  

Bebekle birlikte tatil yapmak, aslında oldukça eğlenceli ve keyifli olabilir. Ancak otel şartlarının bebeğe uygun olması önem taşır. Bebek dostu otellerde bebek bakım ve emzirme odası bulunmaktadır. Ayrıca bebeğiniz için gerekli olan malzeme ve ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz market ve benzeri hizmetleri de bulunmaktadır. Bebek dostu otellerde bakıcı hizmeti de bulunmaktadır. Siz havuza veya denize gittiğinizde bebeğinizi güvenilir ve eğitimli bakıcılara teslim edebilirsiniz. Bu sayede daha rahat bir tatil dönemi geçirebilirsiniz.

Bu özellikleri barındıran bir otel tercih ettiğinizde, bebeğinizle birlikte huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Bazı ebeveynler, bebeklerinin çok küçük olduğunu ve bu şekilde tatilde rahat edemeyeceklerini düşünebilirler. Ancak bu doğru değildir. Doğru oteli seçtiğiniz zaman bebeğinizle unutulmaz bir tatil geçirme şansınız vardır.

Bir bebeğin uykudan, beslenmeye kadar birçok ihtiyacı bulunur. Bakımını kolaylaştıran faktörler otelde yer aldığında, ebeveynler daha rahat ederler. Diğer türlü tatilleri dinlendirici olmaktan çok yorucu olacaktır. Bebeklerinin hem güvenliği hem de ihtiyaçları konusunda endişe duyabilirler.

Bebek dostu oteller ailelerin tüm beklentilerini karşılamak üzere dizayn edilmiştir. Gece ve gündüz saatlerinde bir bebeğin ihtiyacı olabilecek tüm detaylar düşünülmüştür. Odalar daha sık ve daha özenli temizlenir. Bebeğinizin beslenmesi için yemek saatinde ona uygun besinler çıkar. Ayrıca su ısıtıcısı sayesinde istediğiniz zaman odada mama hazırlığı yapabilirsiniz.

Bu oteller, bebeğinizle huzurlu bir tatil yapabilmenizi hedefler. Gittiğiniz bölgede bebek dostu bir otel olup olmadığını araştırabilirsiniz. Böylece birlikte keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.