Simav Bebek Dostu Oteller

Simav bölgesinde 1 adet bebek dostu oteli bulunmaktadır.

Eynal Kaplıcaları Kütahya

Eynal Kaplıcaları

Termal Kütahya Sadece Oda
İNCELE

Simav Tatili Hakkında

Ege Bölgesi’nin iç batı kesiminde yer alan Simav, Kütahya ilinin bir ilçesidir. M.Ö. 4000’li yıllarda kurulan Simav ilçesinin Antik Çağ’da bilinen isimleri Sunauva ve Synaos’tur. Köklü tarihinin yanı sıra doğal güzellikleriyle de öne çıkmayı başarmıştır. Simav’daki otellerde konaklayarak keyifli bir tatil planı oluşturmanız mümkündür.

Geçmişten günümüze kadar pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Simav’da gezilip görülmesi gereken tarihi yerler bulunmaktadır. Bizans Dönemi’nden kalma Simav Hisar Kalesi ve yaklaşık olarak 14. - 15. yüzyıllarda inşa edilmiş Ulu Cami, bölgenin önemli tarihi yerleridir.

Simav’da bulunan doğal güzellikler, bol oksijenli ve sakin bir atmosferde ziyaretçilerini karşılamaktadır. Gezilip görülmesi gereken doğal güzellikleri ise Eynal Kaplıcaları, Gölcük Yaylası, Simav Çitgöl Kaplıcaları ve Nadarçam Yaylası’dır.

Simav’ın yerli halkı muhafazakar bir tutum sergilediğinden ötürü gece hayatı oldukça durağan geçmektedir. Çayını ve kahvesini yudumlayarak vakit geçirmek isteyenler için sınırlı sayıda seçenek yer almaktadır. Beyzade Cafe, Simav Meydan Cafe, Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, Aile Cafe, Gırr Gırr Cafe Bistro ve Çikolata Kitap Kahve, tercih edilebilecek mekanlarıdır. 

İl merkezinde konaklamak ve günübirlik Simav ziyaretinde bulunmak isteyenler için Kütahya’nın konaklama mekanları, her bütçeye uygun olanakları ile hizmet vermektedir. Tercihini Simav’daki otellerden yana kullananlar ise Simav Melisa Otel, Otel Çetkin, Ege Palace Termal & Spa Hotel ve Otel Termal seçeneklerine göz atabilir.

Bebek Dostu Otel Tatili Hakkında

Bebek sahibi olan ebeveynler tatillerini bebeklerine göre planlarlar. Onunla geçirecekleri tatillerinin istedikleri gibi olması için, otel planlamalarına dikkat etmeleri gerekir. Otel seçimi yaparken bebek dostu oteller kategorilerini tercih ederek ailecek hem güvenli hem de huzurlu bir tatilin kapılarınız arayabilirsiniz.  

Bebekle birlikte tatil yapmak, aslında oldukça eğlenceli ve keyifli olabilir. Ancak otel şartlarının bebeğe uygun olması önem taşır. Bebek dostu otellerde bebek bakım ve emzirme odası bulunmaktadır. Ayrıca bebeğiniz için gerekli olan malzeme ve ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz market ve benzeri hizmetleri de bulunmaktadır. Bebek dostu otellerde bakıcı hizmeti de bulunmaktadır. Siz havuza veya denize gittiğinizde bebeğinizi güvenilir ve eğitimli bakıcılara teslim edebilirsiniz. Bu sayede daha rahat bir tatil dönemi geçirebilirsiniz.

Bu özellikleri barındıran bir otel tercih ettiğinizde, bebeğinizle birlikte huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Bazı ebeveynler, bebeklerinin çok küçük olduğunu ve bu şekilde tatilde rahat edemeyeceklerini düşünebilirler. Ancak bu doğru değildir. Doğru oteli seçtiğiniz zaman bebeğinizle unutulmaz bir tatil geçirme şansınız vardır.

Bir bebeğin uykudan, beslenmeye kadar birçok ihtiyacı bulunur. Bakımını kolaylaştıran faktörler otelde yer aldığında, ebeveynler daha rahat ederler. Diğer türlü tatilleri dinlendirici olmaktan çok yorucu olacaktır. Bebeklerinin hem güvenliği hem de ihtiyaçları konusunda endişe duyabilirler.

Bebek dostu oteller ailelerin tüm beklentilerini karşılamak üzere dizayn edilmiştir. Gece ve gündüz saatlerinde bir bebeğin ihtiyacı olabilecek tüm detaylar düşünülmüştür. Odalar daha sık ve daha özenli temizlenir. Bebeğinizin beslenmesi için yemek saatinde ona uygun besinler çıkar. Ayrıca su ısıtıcısı sayesinde istediğiniz zaman odada mama hazırlığı yapabilirsiniz.

Bu oteller, bebeğinizle huzurlu bir tatil yapabilmenizi hedefler. Gittiğiniz bölgede bebek dostu bir otel olup olmadığını araştırabilirsiniz. Böylece birlikte keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.