Sakarya Doğa Otelleri

Sakarya bölgesinde 23 adet doğa oteli bulunmaktadır.

NG Sapanca Wellness & Convention Sapanca

NG Sapanca Wellness & Convention

Tatil Köyleri Sapanca Yarım Pansiyon
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Gönül Sofrası Bungalov Otel Sapanca

Gönül Sofrası Bungalov Otel

Bungalov Sapanca Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Sapanca Sahil Bungalow  Sapanca

Sapanca Sahil Bungalow

Tatil Sapanca Oda Kahvaltı
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Richmond Nua Wellness - Spa Sapanca Sapanca
İNCELE
Sapanca Lale Boutique Hotel Sakarya

Sapanca Lale Boutique Hotel

Butik Sakarya Sadece Oda
İNCELE
Green Blue Park Otel Sapanca

Green Blue Park Otel

Butik Sapanca Oda Kahvaltı
İNCELE
Taş Butik Otel Sapanca  Sapanca

Taş Butik Otel Sapanca

Tatil Sapanca Oda Kahvaltı
İNCELE
Şenler Butik Otel Sapanca

Şenler Butik Otel

Pansiyon Sapanca Oda Kahvaltı
İNCELE
Talia Hotel & SPA Sapanca  Sapanca

Talia Hotel & SPA Sapanca

Şehir Sapanca Oda Kahvaltı
İNCELE
Sapphıre Garden Otel Sapanca

Sapphıre Garden Otel

Pansiyon Sapanca Oda Kahvaltı
İNCELE

Sakarya Tatili Hakkında

Türkiye’nin önemli illerinden biri olan Sakarya, Marmara Bölgesi’nde yer almaktadır. Yılın çeşitli bölümlerinde misafirlerini ağırlayan Sakarya, özellikle plajları ve sahip olduğu koylar ile birlikte hoş vakitler geçirebileceğiniz yerlerdendir. İl sınırları içerisinde farklı konumlarda yer alan Merkez Plajı, Alandere Plajı, Küçük Boğaz Plajı ve 32 Evler Plajı, Marmara Denizi’nde vakit geçirmek ve yaz sıcağından sıyrılmak adına gitmek isteyebileceğiniz yerler olarak dikkat çekmektedir. İl sınırları içerisinde yer alan pek çok farklı gezilecek yer bulunduğu için yapılacak da bir o kadar aktivite bulunmaktadır denebilir.

İlçenin dikkat çekici yerleri arasında tarihi yapılar ve doğal güzellikler bulunur. Binlerce yıl önceye dayanan tarihi ile dikkat çeken Sakarya’da Sakarya Müzesi, Vecihi Kapısı, Justinianus Köprüsü ve Rüstempaşa Camii, önemli tarihi yapılar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda dünyanın en büyük ikinci longozu olma özelliğini gösteren Acarlar Longozu dışında Sakarya’da Poyrazlar Gölü, Sapanca Gölü, Maşukiye Köyü ve Maden Deresi ilgi çeken doğal güzellikler arasında yer almaktadır. Sakarya otel seçenekleri ile birlikte uzun soluklu konaklamanızı sorunsuzca hallederken aynı zamanda önemli bölgeleri de ziyaret edebilirsiniz.

Sakarya il sınırları içerisinde farklı bölgelerde onlarca farklı otel seçeneği bulunmaktadır. Her bütçeye uygun seçenekler ile birlikte konaklamanızı gerçekleştirebileceğiniz Sakarya’da lüks seçeneklerden pansiyonlara kadar farklı yerleri tercih edebilirsiniz. Bazı otellerde açık ve kapalı havuz hizmeti verilirken otellerin genelinde kahvaltının ücretsiz verildiği bilinmektedir. Marmara Denizi’nin kıyısında yer alan otel seçenekleri diğer konaklama seçeneklerine nazaran daha pahalı iken şehir için otellerin daha uygun fiyatlara sahip olduğu bilinmektedir. Sizler de şehrin gürültüsünden sıyrılmak ve konforlu oteller ile birlikte keyifli deneyimler yaşayabilmek istiyorsanız Sakarya'nın kaliteli otellerini sorunsuzca tercih edebilirsiniz.

Doğa Tatili Hakkında

Doğayla baş başa bir hafta sonu geçirmek tüm tatilcilerin en çok istediği şeylerden biridir. Doğanın insanı dinlendirici özelliği sayesinde hem dinlenebilir hem de güzel vakit geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle kafa dinlemeyi, yeşilin her tonunu görmeyi ve isterseniz de denize girebilmeyi istiyorsanız doğa otelleri tam da size göre…

Doğanın dinlendirici yanında bir de doğa sporları ile de vakit geçirebilirsiniz. Doğa otellerinin çoğu aynı zamanda da bebek dostu oteller olmaktadır. Ailenizle birlikte bir doğa tatili planlıyorsanız, bu oteller tam da size göre olacak. Doğa otellerinde çeşitli imkanlar da sizlerin karşısına çıkabilmektedir. İster orman manzaralı oda tercih edebilir, isterseniz deniz manzaralı oda da kalabilirsiniz. Doğa otelleri yaz otelleri olduğu gibi de kış otelleri de olabilmektedir. Doğa otelleri her cebe uygun olarak tasarlanmıştır. İsterseniz ultra herşey dahil otellerinde kalabilir, isterseniz de yarım pansiyon olarak tercih edebilirsiniz.

Son zamanlarda artan trendle birlikte artık islami olarak dizayn edilmiş doğa otelleri de bulunmaktadır. İslami otelleri tercih eden biri iseniz doğa otellerinin içinde de islami otelleri bulabilirsiniz.

Doğa otelleri, doğa ile iç içe olmanız için özel olarak tasarlanmıştır. Bungalovların içinde kalabilir, yeşillerin görüntüsüyle uyanabilir, kuş sesleri içerisinde kahvaltınızı yapabilir, akşam ateş yanında akşam yemeğini yiyebilir yani doğa ile iç içe olabilirsiniz. Lüks seven biri iseniz de sizler için lüks doğa otelleri bulunmaktadır. Ayrıca yeşilin içinde yer alan tatil köyleri de doğa seven biri iseniz tam da sizlere göre. Abant gibi önemli doğa merkezleri dahil olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında doğa otelleri bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise istediğiniz özelliğe uygun doğa otelini araştırmak. Sonra doğa ile iç içe harika bir tatil sizleri bekliyor olacak.