Nevşehir Toplantı Otelleri

Nevşehir bölgesinde 46 adet toplantı oteli bulunmaktadır.

Museum Hotel Cappadocia Nevşehir

Museum Hotel Cappadocia

Tatil Nevşehir Oda Kahvaltı
İNCELE
Divaisib Termal Resort Hotel & Spa Kozaklı

Divaisib Termal Resort Hotel & Spa

Termal Kozaklı Yarım Pansiyon
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Suhan Cappadocia Hotel & Spa Avanos
İNCELE
Hotel Karlıkevi Nevşehir

Hotel Karlıkevi

Butik Nevşehir Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Burcu Kaya Hotel Nevşehir

Burcu Kaya Hotel

Tatil Nevşehir Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Cappadocia Cave Suites Göreme

Cappadocia Cave Suites

Butik Göreme Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Yunak Evleri Cave Hotel Ürgüp

Yunak Evleri Cave Hotel

Butik Ürgüp Oda Kahvaltı
İNCELE
Roza Resort Thermal Hotel Nevşehir

Roza Resort Thermal Hotel

Termal Nevşehir Yarım Pansiyon
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Elika Cave Suites Ürgüp

Elika Cave Suites

Butik Ürgüp Oda Kahvaltı
İNCELE
Dilek Kaya Otel Ürgüp

Dilek Kaya Otel

Butik Ürgüp Oda Kahvaltı
İNCELE

Nevşehir Tatili Hakkında

Türkiye’nin önemli turistik şehirlerinden olan Nevşehir, İç Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Yaklaşık 300 binlik nüfusuyla bilinen şehir, her milyonlarca turist ağırlamaktadır. Tarihi yapıların yanı sıra doğal güzelliklerin de popüler olduğu şehirde yüzlerce gezilecek yer bulunuyor. Ekonomik olmasıyla da tercih edilen Nevşehir, sıcak hava balonlarıyla da bilinmektedir.

Tarihi binlerce yıl geçmişe dayanan Nevşehir, ilk yerleşim yerleri arasında bulunmaktadır. Yapılan arkeoloji çalışmaları sonucunda yeraltı şehirleri, antik kentler ve tapınaklara dair bulgular ortaya çıkmıştır. Turistlerin ilgisini çeken tarihi yapıların birçoğu hali hazırda ücretsiz olarak ziyaret ediliyor. Nevşehir’de yer alan başlıca tarihi yapılar arasında Göreme Açık Hava Müzesi, Hacı Bektaş-ı Veli Müzesi, Nevşehir Kalesi ve Damat İbrahim Paşa Külliyesi bulunmaktadır.

Doğal güzellikler açısından da oldukça zengin bir bölge olan Nevşehir, harika manzaraları turistlere tanıtmaktadır. Akarsulardan kaplıcalara, vadilerden mağaralara onlarca farklı doğal güzelliğin bulunduğu şehirde sık sık gezi turları düzenlenmektedir. Doğal yapılara yakın olan tesisleri Nevşehir konaklama tesisleri sayfasından inceleyebilirsiniz. Şehirde yer alan başlıca doğal güzellikler ise Güvercinlik Vadisi, Kızılçukur Vadisi, Göreme Kaplıcaları ve Temenni Tepesi olarak sıralanmaktadır.

Gezi turlarının yanı sıra eğlence içinde tercih sebebi olan Nevşehir, bar ve pub gibi pek çok mekâna sahiptir. Genellikle il ve ilçe merkezlerinde yaygın olan eğlence mekanları, şarap servisiyle ön plana çıkmaktadır. Nevşehir’de yer alan başlıca eğlence mekanları arasında Karmina Cafe Bar, Angel Cafe Bistro Bar ve Vagon Bar bulunuyor.

Konaklama faaliyetlerinin de gelişmiş olduğu şehirde pek çok otel ve tesis bulunuyor. Turistlerin ilgiyle yaklaştığı Nevşehir otelleri, ekonomik ve kaliteli olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

Toplantı Tatili Hakkında

Onlarca kişiye hitap etmem gerek ancak firmam küçük diyorsanız endişe etmenize gerek yok.  İş görüşmelerinizi ve buluşmalarınızı rahatlıkla yürütebileceğiniz toplantı otelleri tam size göre!

Toplantı birkaç kişi arasında olabileceği gibi konferans şeklinde de olabilir. Birçok firma farklı şehirlerde yapacağı işler için vereceği eğitimleri otellerde gerçekleştirir. Toplantı otelleri arasından seçim yaparken salonun sahip olduğu özelliklere mutlaka dikkat etmelisiniz. İş görüşmeleri yapılacak ortamın ciddiyete uygun olması önemlidir. Salon mimari ve tasarım açısından göz yormayan modernlikte dekore edilmiş olmalıdır. Koltuk ve sandalye seçimi uzun süre kullanımda konfor sağlamalıdır. Toplantıların en iyi şekilde yapılabilmesi için odaya çok sayıda kişinin sığabileceği büyüklükte olması gerekir. Bir başka dikkat etmeniz gereken nokta da toplantı odasında projeksiyon, yazı tahtası, mikrofon, gibi imkanların olup olmadığıdır. Toplantıya gelen katılımcılara verilecek imkânları otelin sağlaması iyidir. Bu imkânlar toplantınızın çok daha verimli geçmesini sağlayacaktır.

Otelde toplantı yapmak firma ve organizasyon sahipleri için avantajlı olmaktadır. Özellikle başka şehirde yapacağınız eğitimlerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Toplantı otelleri aradığınız toplantı ortamını size sunar. Sahip olduğu özellikler sayesinde daha verimli bir ortamda, çok sayıda kişiye hitap etmenizi sağlar. Kaliteli bir ortamda ziyaretçilerinizi ağırlamanıza yardımcı olur.

Uygun fiyat seçenekleri ve ekstra hizmetlerle toplantı otelleri sizleri ağırlamayı bekliyor. Hemen araştırmaya başlayın ve dilediğiniz otelde salon tutun!