Kargıpınarı Balayı Otelleri

Kargıpınarı bölgesinde 1 adet balayı oteli bulunmaktadır.

Wonasis Resort & Aqua Hotel Kargıpınarı

Wonasis Resort & Aqua Hotel

Tatil Köyleri Kargıpınarı Alkolsüz Herşey Dahil
İNCELE

Kargıpınarı Tatili Hakkında

Mersin’in Erdemli ilçesinde yer alan ve küçük bir yerleşim yeri olan Kargıpınarı, görmek isteyebileceğini pek çok farklı noktaya komşudur denebilir. Bölge çevresinde yer alan doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ziyaret ederek sizler de eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bunun için Mersin’in otellerinde konaklamak, yapmanız gereken belki de tek şeydir.

Kargıpınarı, küçük bir yerleşim bölgesi olduğundan daha çok çevresindeki tarihi bölgeler ile dikkat çekmektedir. Semt çevresinde yer alan bu yerleri ziyaret ederek sizler de hem şehrin hem de ilçenin kültürüne dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Dağlı Kalesi, Soli – Pompeiopolis Antik Kenti ve Öküzlü Ören Yeri, semte yakın bölgelerde bulunan tarihi yapı ve yerlerden bazılarıdır.

Kargıpınarı, çevresindeki doğal güzellikler açısından şehrin en zengin bölgelerinden biridir. Çeşitli plaj ve şelale seçeneklerinin bulunduğu bu güzel bölgede sizler de güzel geziler planlayabilirsiniz. Erdemli Topraksu Plajı, Erdemli Sahil Parkı, Atatürk Parkı, Karacaoğlan Şelalesi Elvanlı ve Saim Göküş Parkı, en dikkat çekici doğal alanlardan bazılarıdır.

Kargıpınarı’daki otel seçenekleri, hem uygun fiyatlı olmaları ile hem de konforlu hizmetler sunmaları ile dikkat çeken seçeneklerdir. Bu otellere giderek sizler de Mersin’in güzel noktalarından birinde, Kargıpınarı’nda tatiller planlayabilirsiniz. Mercan Köy Otel, Doramar Resort & Aqua Tatil Köyü, Deluxe Istanbul Resort Hotel ve Wonasis Resort & Aqua Hotel sevilen konaklama seçeneklerinden bazılarıdır.

Kargıpınarı, gece hayatı açısından şehrin en sessiz noktalarından biridir. Sakinlik içerisinde bir tatil geçirirken akşam kafa dağıtmak adına bir yerlere gitmek istediğinizde, semtteki kafe ve restoranları tercih edebilirsiniz. Yeşilçam Kafe, Sunan Cafe, Karalar Kahve, Sadullah Usta’nın Yeri, Topraklar Restaurant ve Albayrak Kıraathanesi, semt içerisinde yer alan ve uygun fiyatlar ile hizmet veren mekânlardır.

Balayı Tatili Hakkında

Balayı otelleri, çiftlerin özel anlarını farklı özelliklerle daha da unutulmaz hâle getiren, birbirinden cazip fiyatları ve güzel sunumları ile yeni evli çiftlere konaklama ve tatil imkânı veren otellerdir. Bu noktada balayı otelleri, gözlerden uzak ve sakin bir mekânda; farklı eğlence seçenekleri olan ortamda; deniz, kum ve güneşe yakın bir lokasyonda konumlandırılmış farklı tesislerde olabilir.

Balayı otellerinde balayı çiftlerini mutlu eden ve heyecanlandıran pek çok özellik ve seçenek sunulur. Bu noktada balayı otellerinde sunulan herşey dahil ya da ultra herşey dahil gibi konseptler, çiftlerin en sevdiği özelliklerdendir. Ayrıca otellerde yapılan süprizler, sürpriz ikramlar ve sürpriz paketler gibi hizmetler vardır. Bu hizmetler de otel seçimlerinde etkili olan etmenlerdir. Balayı otellerinin 5 yıldızlı olmasından veya butik otel olmasından daha çok da balayı çiftlerine göstermiş olduğu ilgi ve fırsatlar, bu otellerin sıklıkla tercih edilmesinde etkili olur.   

Balayı otelleri, çiftlere bu özel anlarında pek çok avantaj sunar. Öncelikle lokasyonları açısından sundukları güzellik bir avantajdır. Çiftlere sunulan sürpriz paketler, kişilerin taleplerine ve hayal ettikleri tatile imkân vermesi açısından da bir avantaj tanır. Her bütçeye hitap eden konseptler sunulması da sevilen avantajlardandır. Özel ikramlar, çiftlerin beklenmedik anlarda romantik dakikalar yaşamasını sağlar. Bu ikramlar ise genellikle balayı otel tesislerinde meyve sepeti ve şarap şeklinde müşterilere sunulur.

Çiftlerin yaşamlarının belki de en mutlu anlarının kusursuz olması, mutlaka öncelikli olandır. Bu nedenle özellikleri açısından olduğu kadar fiyatları açısından da çiftlere hitap edebilecek özellikte olmalıdır. Bu noktada yüzlerce sayıda farklı tatil seçeneği ve destinasyonun sunulduğu bu balayı otelleri içerisinde birbirinden avantajlı fiyatlarda balayı turları, fırsatları ve balayı paketleri yer alır.

Ayrıca balayı özel kampanyaları takip edilip erken rezervasyon şansı kullanılırsa çiftler, bir yandan hayal ettikleri balayı tatilini gerçekleştirebilir bir yandan da uygun fiyat ve şartlarda farklı balayı konseptlerinden faydalanabilirler. Erken rezervasyon dönemlerinin start aldığı dönem içerisinde rezervasyon yaptırmak, çiftlere bu balayı tatillerinde %50’ye varan indirim oranlarından ve farklı balayı fırsatlarından yararlanma şansı tanır.