Kargıpınarı Aquapark Otelleri

Kargıpınarı bölgesinde 1 adet aquapark oteli bulunmaktadır.

Wonasis Resort & Aqua Hotel Kargıpınarı

Wonasis Resort & Aqua Hotel

Tatil Köyleri Kargıpınarı Alkolsüz Herşey Dahil
İNCELE

Kargıpınarı Tatili Hakkında

Mersin’in Erdemli ilçesinde yer alan ve küçük bir yerleşim yeri olan Kargıpınarı, görmek isteyebileceğini pek çok farklı noktaya komşudur denebilir. Bölge çevresinde yer alan doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ziyaret ederek sizler de eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bunun için Mersin’in otellerinde konaklamak, yapmanız gereken belki de tek şeydir.

Kargıpınarı, küçük bir yerleşim bölgesi olduğundan daha çok çevresindeki tarihi bölgeler ile dikkat çekmektedir. Semt çevresinde yer alan bu yerleri ziyaret ederek sizler de hem şehrin hem de ilçenin kültürüne dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Dağlı Kalesi, Soli – Pompeiopolis Antik Kenti ve Öküzlü Ören Yeri, semte yakın bölgelerde bulunan tarihi yapı ve yerlerden bazılarıdır.

Kargıpınarı, çevresindeki doğal güzellikler açısından şehrin en zengin bölgelerinden biridir. Çeşitli plaj ve şelale seçeneklerinin bulunduğu bu güzel bölgede sizler de güzel geziler planlayabilirsiniz. Erdemli Topraksu Plajı, Erdemli Sahil Parkı, Atatürk Parkı, Karacaoğlan Şelalesi Elvanlı ve Saim Göküş Parkı, en dikkat çekici doğal alanlardan bazılarıdır.

Kargıpınarı’daki otel seçenekleri, hem uygun fiyatlı olmaları ile hem de konforlu hizmetler sunmaları ile dikkat çeken seçeneklerdir. Bu otellere giderek sizler de Mersin’in güzel noktalarından birinde, Kargıpınarı’nda tatiller planlayabilirsiniz. Mercan Köy Otel, Doramar Resort & Aqua Tatil Köyü, Deluxe Istanbul Resort Hotel ve Wonasis Resort & Aqua Hotel sevilen konaklama seçeneklerinden bazılarıdır.

Kargıpınarı, gece hayatı açısından şehrin en sessiz noktalarından biridir. Sakinlik içerisinde bir tatil geçirirken akşam kafa dağıtmak adına bir yerlere gitmek istediğinizde, semtteki kafe ve restoranları tercih edebilirsiniz. Yeşilçam Kafe, Sunan Cafe, Karalar Kahve, Sadullah Usta’nın Yeri, Topraklar Restaurant ve Albayrak Kıraathanesi, semt içerisinde yer alan ve uygun fiyatlar ile hizmet veren mekânlardır.

Aquapark Otel Tatili Hakkında

Tatil ve eğlenceyi bir arada deneyimlemek isteyenlerin tercih ettiği otellerin başında Aquapark Otelleri yer almaktadır. Aquapark otellerinde hem eğlenebilir, hem tatil geçirebilir hem de en farklı deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Aquapark otelleri Türkiye’nin en önemli turizm noktalarında bulunmaktadır. Antalya, Muğla gibi turizmin başkenti olan illerde rahatlıkla Aquapark otellerine rastlayabilirsiniz. Aquapark otelleri, beş yıldızlı otellerde bulunabileceği gibi belli başlı pansiyonlarda da bulunabilir. Bu yüzden her bütçeye de uyum sağlamaktadır. Otellerin havuzlarıyla bağlantılı kurulan güvenli Aquapark sistemleri sayesinde hem sıcakta havuzun tadını çıkarabilir hem de eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

Aquapark otellerinde güvenlik de ön planda tutulmaktadır. Siz ve sevdiklerinizin güzel ve güvenli vakit geçirmesini isteyen otel sahipleri genellikle her Aquapark’ın başında havuz güvenlik görevlilerini ve cankurtaranları hazır olarak tutmaktadır. Cankurtaran bulunmayan Aquaparklar için de önemli güvenlik tabelaları vardır. Aquapark otelleri Akdeniz ve Ege’nin kalbinde olduğu gibi diğer önemli bölgelerimizde de kurulmuştur. Sizlere en yakın Aquapark otelini bularak adrenalin dolu anların tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda pek çok Aquapark otellerinin yanında yemek yiyip, içecek içebileceğiniz alanlar da bulunmaktadır. Sevdikleriniz eğlenirken sizler kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Her yaştan tatilci için vazgeçilmez bir eğlence aracı olan Aquapark otellerinde eşsiz doğanın ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Aquapark otelleri aynı zamanda birbirinden farklı mimarisiyle de dikkat çekmektedir. Otellerin en farklı yapılarından biri olan bu sistemlerin su kaydırakları ve daha farklı aktivite alanları ile birlikte müşterilerine hizmet vermektedir. Aquapark otellerini tercih ederek sizler de çocuklarınızla ve sevdiklerinizle bolca güzel vakit geçirebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanındaki Aquapark otellerini tercih ederek adrenalin, güzel ve dolu dolu anlara tanık olabilir bir diğer yandan da tatilinizi geçirebilirsiniz.