Çerkezköy Toplantı Otelleri

Çerkezköy bölgesinde 7 adet toplantı oteli bulunmaktadır.

Golden Palas Hotel Tekirdağ

Golden Palas Hotel

Şehir Tekirdağ Oda Kahvaltı
İNCELE
Wyndham Çerkezköy Tekirdağ

Wyndham Çerkezköy

Şehir Tekirdağ Oda Kahvaltı
İNCELE
Gabralı Hotel & Spa Tekirdağ

Gabralı Hotel & Spa

Şehir Tekirdağ Oda Kahvaltı
İNCELE
City Hotel Çerkezköy Tekirdağ

City Hotel Çerkezköy

Şehir Tekirdağ Oda Kahvaltı
İNCELE
Çerkezköy Business Hotel Tekirdağ

Çerkezköy Business Hotel

Şehir Tekirdağ Oda Kahvaltı
İNCELE
Hawthorn Suites by Wyndham Çerkezköy Tekirdağ
İNCELE
Pasha Hotel Çerkezköy Tekirdağ

Pasha Hotel Çerkezköy

Şehir Tekirdağ Oda Kahvaltı
İNCELE

Çerkezköy Tatili Hakkında

Tekirdağ’ın İstanbul’a yakın olan ilçelerinden biri olan Çerkezköy, sahip olduğu çeşitli olanaklar ile misafirlerine güzel anlar yaşatmaktadır. Bölgede yer alan tarihi yapıların yanı sıra doğal güzellikler de mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Tekirdağ’daki otellerde konaklarken tek bir vasıta ile sizler de Çerkezköy’ü görmeye gidebilirsiniz.

Osmanlı – Rus savaşının ardından kurulduğu düşünülen bu ilçe, zamanla bölgenin önemli yerlerinden biri haline gelmiştir. Bölgede Mimar Sinan’ın ustalık eserlerinden biri olan Rüstem Paşa Camii ve tarihi mimarisi ile dikkat çeken Çerkezköy Çarşısı bulunmaktadır. Ayrıca bu çarşı, yalnızca tarihi bir gezi için değil; alışveriş sevenler için de ilçenin en ideal noktalarından biridir. Aynı zamanda ilçede bulunan Saat Kulesi de tarihsel açıdan görülmesi gereken bir yerdir.

Çerkezköy, tarihi yapıların yanı sıra doğal alanları ile de dikkat çekmektedir. İlçe içerisinde yer alan Istranca Ormanları, mutlaka görmeniz gereken bir atmosfere sahiptir. Dağ ve doğa yürüyüşü yapmak için son derece ideal bir yer olan bu orman dışında Çerkezköy’e yakın bir yerde bulunan Kıyıköy’de ziyaret etmek isteyebileceğiniz doğal güzelliklerdendir.

Tekirdağ’ın önemli ilçelerinden biri olan Çerkezköy’deki oteller, ilçe içerisinde konforlu bir şekilde konaklayabilmenizi sağlamaktadır. Sizler de bölgede yer alan Golden Palas Hotel, Wyndham Çerkezköy, Gabralı Hotel & Spa, Çerkezköy Business Hotel, City Hotel Çerkezköy, Pasha Hotel Çerkezköy ve Hawthorn Suites by Wyndham Çerkezköy tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleridir.

Çerkezköy’de gece hayatı açısından çok fazla mekân seçeneği bulunmamaktadır. Daha çok aile çay bahçesi ve kafelerin bulunduğu bu ilçede yöresel lezzetleri tadabileceğiniz pek çok farklı restoran yer almaktadır. Bölgenin yöresel lezzetlerini tatmak adına Baba Tatlısı, Burgulu Manır, Elbasan Tava, Çeneçarpan Çorbası ve Eriş Aşı gibi yemekleri tadabilirsiniz.

Toplantı Tatili Hakkında

Onlarca kişiye hitap etmem gerek ancak firmam küçük diyorsanız endişe etmenize gerek yok.  İş görüşmelerinizi ve buluşmalarınızı rahatlıkla yürütebileceğiniz toplantı otelleri tam size göre!

Toplantı birkaç kişi arasında olabileceği gibi konferans şeklinde de olabilir. Birçok firma farklı şehirlerde yapacağı işler için vereceği eğitimleri otellerde gerçekleştirir. Toplantı otelleri arasından seçim yaparken salonun sahip olduğu özelliklere mutlaka dikkat etmelisiniz. İş görüşmeleri yapılacak ortamın ciddiyete uygun olması önemlidir. Salon mimari ve tasarım açısından göz yormayan modernlikte dekore edilmiş olmalıdır. Koltuk ve sandalye seçimi uzun süre kullanımda konfor sağlamalıdır. Toplantıların en iyi şekilde yapılabilmesi için odaya çok sayıda kişinin sığabileceği büyüklükte olması gerekir. Bir başka dikkat etmeniz gereken nokta da toplantı odasında projeksiyon, yazı tahtası, mikrofon, gibi imkanların olup olmadığıdır. Toplantıya gelen katılımcılara verilecek imkânları otelin sağlaması iyidir. Bu imkânlar toplantınızın çok daha verimli geçmesini sağlayacaktır.

Otelde toplantı yapmak firma ve organizasyon sahipleri için avantajlı olmaktadır. Özellikle başka şehirde yapacağınız eğitimlerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Toplantı otelleri aradığınız toplantı ortamını size sunar. Sahip olduğu özellikler sayesinde daha verimli bir ortamda, çok sayıda kişiye hitap etmenizi sağlar. Kaliteli bir ortamda ziyaretçilerinizi ağırlamanıza yardımcı olur.

Uygun fiyat seçenekleri ve ekstra hizmetlerle toplantı otelleri sizleri ağırlamayı bekliyor. Hemen araştırmaya başlayın ve dilediğiniz otelde salon tutun!