Bozbük Herşey Dahil Oteller

Bozbük bölgesinde 1 adet herşey dahil oteli bulunmaktadır.

Apollonium Spa & Beach Resort Bozbük
İNCELE

Bozbük Tatili Hakkında

Aydın’ın Didim ilçesinde yer alan Bozbük, Muğla il sınırına da son derece yakın bir konumda bulunmaktadır. Bölgeyi ziyaret ettiğinizde görebileceğiniz gibi sizleri çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik beklemektedir. Sizler de keyifli tatil yapmak ve dilediğinizce bölgede geziler düzenleyebilmek adına Aydın’daki otellerden yararlanabilirsiniz.

Bozbük, Didim ilçesinin küçük ve şirin bölgelerinden biri olarak bilinmektedir. Bölgede yer alan doğal alanların sayısının çok olması, şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler için bölgeyi son derece cazip bir hale getirmektedir. Kazıklı Koyu, Haydar Koyu, İpek Ilgın Tepesi ve İncekum Plajı, Bozbük’e yakın yerlerde bulunan en önemli doğal güzelliklerdir denebilir.

Bozbük, yalnızca doğal güzellikler ile değil; tarihi yapılar ile de ilgi çeken bir bölge olarak ziyaretçilerine güzel anlar vaat etmektedir. Bölgeyi ziyaret ettiğinizde görebileceğiniz gibi Şeyh Bedrettin Türbesi, Apollon Tapınağı ve İasos Antik Kenti gibi tarihi açıdan önemli yerler, Bozbük’e yakın yerlerde bulunmaktadır. Bu sayede sizler de bu yerlere giderek yüzlerce yıllık tarihi kendi gözleriniz ile keşfedebilirsiniz.

Bozbük’teki konaklama seçenekleri, misafirlerine genellikle uygun fiyatlar ile birlikte hizmet veren otel ve pansiyonlardan bir araya getirilmiştir. Ege Denizi’ne yakın bir yerde konaklamak ve ekonomik açıdan kendini zorlamak istemeyenler, tatillerini Bozbük’te planlayabilirler. CLC Apollonium SPA & Beach Resort, Bahar’ın Bahçe Otel Restaurant, Six Senses Kaplankaya ve Mandalya Gardens ilgi çeken otellerden bazılarıdır.

Bozbük, gece hayatının hareketli bir şekilde yaşandığı bölgelerden biri olmadığından keyifle vakit geçirmek adına bölgeye yakın yerlerde bulunan restoran ve kafeleri tercih edebilirsiniz. Giritli Restaurant, Bahar’ın Bahçe Otel & Restaurant, Anhinga Restaurant, Beach and Bar, Bozbük Doğanay Restaurant, Kaptan Han Restaurant ve Lalekent Sahil Cafe kaliteli mekânlardan bazılarıdır.

Her Şey Dahil Tatil Hakkında

Herşey Dahil Oteller, konsept otel tiplerinden biridir; bir başka deyişle aslında farklı otellerde (balayı oteli, İslami otel gibi otellerde) sunulan otel konseptlerinden biridir, denebilir. Herşey dahil oteller, içerisinde yeme içme ile ilgili düzende herşeyin dahil edildiği manasına gelir.

Herşey dahil sistem ise yeme-içme ve konaklama düzeni demek oluyor. Bu otellerde temel alınan her şey dahil konsept; müşterilerin konaklama süreleri boyunca 3 öğün yemeklerin, beraberinde 5 çayları ve atıştırmalık ikramlarla bütün gün süresince verilen içeceklerin konaklama ücretine dahil olmuş şeklidir.

Bu otellerin hizmet özellikleri içerisinde otelin ücretsiz ve ücretli olan aktiviteleri vardır. Bu özellikler müşterilere bildirilir. Ancak genel olarak herşey dahil otellerde sunulan aktiviteler, ücretli özelliktedir. Dolayısıyla otel konsept hizmetleri, bu etkinlikleri genelde kapsamaz. Herşey dahil otellerin konsept özellikleri, daha çok yeme-içme düzeni ile yeme-içme için sunulan sınırsız seçenek ve saat düzenlemeleri ile ilgilidir. Ayrıca herşey dahil otellerde “ultra herşey dahil konsept” içerisinde daha sınırsız hizmet şekillerinden faydalanmak da mümkündür.

Herşey dahil sistemin avantajları arasında bu otellerde içecekler sınıfına hem alkolsüz bütün içeceklerin hem de yerli alkollü içeceklerin dahil edilmesi gösterilebilir. Aynı şekilde otel yemeklerinde de o gün çıkan yemek menüsünden sınırsız şekilde tüketilebilmesi de bir avantaj getirir. Bazı otellerde aktiviteler ile ilgili de konsept hizmetleri olabilmektedir. Ancak genelde aktiviteler bu pakete dahil edilmez. Aktivitelerin de dahil edildiği otel konseptleri vardır ki; bu durum da müşterilerin sevdiği ayrıcalıklardandır.

Herşey dahil otel işletmeleri, hem uygun fiyat hem de kaliteli avantajlarıyla farklı otel konseptlerinde çeşitleniyor. Bu durumda bir balayı otelinde ya da termal otel tesislerinde de herşey dahil paketi olabilir. Bir diğer ihtimalle İslami oteller bünyesinde de uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz herşey dahil tatil seçeneği olabilmektedir.

Genel olarak bir paket, yani bir konsept sistem söz konusu olduğu için uygun fiyatlarla bu otellerde tatil yapmak mümkün olur. Ancak buna karşın müşteri olarak erken rezervasyon dönemi içerisinde aylar öncesinden yapacağınız bir plan, size daha da ekonomik ve sınırsız şartlarda tatil yapma fırsatı tanıyacaktır.