Bolu Yılbaşı Otelleri

Bolu bölgesinde 11 adet yılbaşı oteli bulunmaktadır.

Büyük Abant Oteli Abant

Büyük Abant Oteli

Tatil Abant Yarım Pansiyon
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Bolu Termal Otel Bolu

Bolu Termal Otel

Termal Bolu Yarım Pansiyon
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Abant Palace Hotel Bolu
İNCELE
Gazelle Resort & Spa Hotel Bolu

Gazelle Resort & Spa Hotel

Tatil Köyleri Bolu Yarım Pansiyon
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Narven Termal Kasaba Bolu

Narven Termal Kasaba

Termal Bolu Yarım Pansiyon
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Dorukkaya Ski & Mountain Resort Bolu
İNCELE
Vonresort Abant Abant

Vonresort Abant

Tatil Köyleri Abant Yarım Pansiyon
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Bolu Koru Hotels Spa & Convention Abant
İNCELE
Kaya Green Park Gerede Bolu

Kaya Green Park Gerede

Butik Bolu Yarım Pansiyon
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Kaya Palazzo Ski & Moutain Resort Kartalkaya

Kaya Palazzo Ski & Moutain Resort

Dağ Kartalkaya Tam Pansiyon Plus
İNCELE

Bolu Tatili Hakkında

Bolu şehri, Karadeniz Bölgesi’nin önemli bir turizm merkezidir. İl, yıl boyunca binlerce turist misafir ağırlamaktadır. Bolu’ya Türkiye’nin hemen her yerinden kolayca ulaşım sağlanabilir. Karayolları gelişmiş olan bu şehre hava ve demiryolu ile gitmek isteyenlerin yakın bölgelerden aktarma yapmaları gerekir.

Şehir, tarihi ve turistik yerleri bakımından oldukça zengindir. Bolu’da kültürel ve tarihi eserlere ilgisi olan gezginlerin, neredeyse hepsinin, beğenebileceği eserler mevcuttur. Bu mekanlar; Yukarı Taşhan, Musa Paşa Camii, Orta Hamam, Gerede Keçi Kalesi, Asar Kalesi, Bolu Müzesi, Çeltikdere Bizans Kilisesi, Tarihi Mudurnu Sokakları, Seben Kaya Evleri, Zafer Kulesi, Köroğlu Konağı, Kiliseli Tüccarlar Hanı, Yıldırım Bayezid Hamamı ve Yıldırım Bayezid Cami’dir.

Bolu’nun büyük bir kısmı yeşil alandır ve bu sayede trekking, kamp gibi faaliyetler kolaylıkla yapılabilir. Ayrıca kaplıcalarda şifa bulabilir veya kış sporlarının birçoğunu gerçekleştirebilirsiniz. Bolu’nun önemli doğal alanları; Yedigöller Milli Parkı, Kökez Mili Parkı, Bolu Kent Ormanı, Bolu Aladağlar, Abant Gölü, Akkaya Travertenleri Çamlıpınar Göleti, Kocayayla, Sülüklü Göl Tabiat Parkı, Sinekli Yaylası, Pürenli Yaylası, Balıklı Yayla, Şahbazlar Şelalesi, Ayıkayası Tabiat Parkı, Gölcük Tabiat Parkı, Beşpınarlar Tabiat Parkı, Atatürk Orman Parkı’dır. Kış sporlarını gerçekleştirmek isteyenler ise Kartalkaya Kayak Merkezi’ni ziyaret edebilir. Kaplıcaları kullanmak isteyenler ise Bolu Büyük Kaplıcaları ziyaret edebilir. Bolu'nun konaklama mekanları bu alanların yakınlarında yer almaktadır.

Bolu’da keyifli bir tatil geçirmek isteyenler için konaklanabilecek işletmeler bulunmaktadır. Bunlar arasından en popülerleri; Büyük Abant Oteli, Bolu Termal Otel, Abant Yeşil Ev Masal Evleri, Kartal Otel, Dorukkaya Ski&Mountain Resort, Hindiba Doğa Evi’dir.

Bolu’nun turistik yerleri kadar gece hayatı da zengindir. Şehrin gece hayatını canlı tutan mekanları; Citrus Bar, Kaybedenler Kulübü, Gusto, Şehir Kulübü, Mazi Restaurant, Çakmaklar Pub isimli işletmelerdir.

Yılbaşı Tatili Hakkında

Yılbaşı her sene için unutulmaz bir tatil imkanı sağlamaktadır. Özellikle de sevdiklerinizle tüm yılın yorgunluğunu ve hüznünü atabildiğiniz, eğlenebildiğiniz bir akşamdır. Yeni yıla sevdiklerinizle girmek ve onlarla doyasıya eğlenmek için yılbaşı otellerini tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı konseptiyle hazırlanmış bu oteller hem tatil yapmanıza olanak sağlar hem de doyasıya dinlemenizi mümkün kılar. Yılbaşı akşamı için eğlence konsepti arıyorsanız mutlaka yılbaşı otellerin o akşamlık hazırladığı organizasyonları iyi takip etmelisiniz. Yılbaşı otelleri aynı zamanda cebinize en uygun oteli bulmanıza yardımcı olur. İster deniz kenarında ya da Kıbrıs’ta harika bir eğlence, isterseniz küçük bir şehirde dostlarınızla doyasıya keyif… Hangisi sizlere uygunsa onu tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında özenle hazırlanan organizasyonlara sizler de dahil olmak için hemen yılbaşı otellerini araştırmaya başlayın.

Yılbaşı otellerinin hazırladığı organizasyonların bazıları sınırsız içecek konseptiyle sizlerin karşısına çıkarken, bazı oteller ise içecek bölümünü sınırlandırmışlardır. Ayrıca size uygun bulduğunuz yılbaşı otellerinde sevdiğiniz sanatçıların şarkıları eşliğinde yeni yıla girebilirsiniz.

Yılbaşı otellerinin en sevilen özelliklerinden biri de o akşam yiyeceğiniz birbirinden eşsiz yemeklerdir. Yemekleriniz en iyi aşçılar ve şefler tarafından özenle hazırlanır. O akşamın keyfine yemek yiyerek başlayabilirsiniz. Daha sonra organizasyona bağlı olarak çıkan bazı sanatçıların ya da canlı müzik gruplarının müziklerini büyük bir keyifle sevdiklerinizle dinleyebilirsiniz.

Yılbaşı otelleri aynı zamanda yorgun bir gecenin ardından sizlere konaklama seçeneği sayesinde dinlenmenizi sağlar. Böylelikle yılbaşının yorgunluğundan sonra evinize gitme gibi dertlerle uğraşmadan odanıza geçerek, dinlenebilirsiniz. Yılbaşını özel ve güzel kutlamak, sevdiklerinizle yeni yıl heyecanını beraber yaşamak ve en önemlisi o geceyi sizler için özel kılmak amacıyla en iyi yılbaşı otellerini ayırmaya şimdiden de başlayabilirsiniz.