Aksaray Gece Hayatı

İç Anadolu Bölgesi’nin güneyinde yer alan Aksaray, tarihi ve turistik noktaları ile dikkat çeken illerden birisidir. Şehirde gece hayatı çok hareketli olmamakla birlikte, eğlenerek vakit geçirmek için tercih edilecek kafeler bulunmaktadır.

Eğlenmek için tercih edilen alkollü mekanlar genellikle şehirde bulunan otellerin barlarında yer almaktadır. Diğer kafeler ise ağırlıklı olarak Elbulfeyz Elçibey Caddesi üzerinde konumlandırılmıştır. Bu cadde üzerinde yer alan mekanlar, yöresel lezzetlerin yanı sıra nargile, çay ve kahve içilebilecek noktalar olarak dikkat çekmektedir. 

Aksaray'da tarihi ve turistik mekanlara yakın konaklama seçenekleri için Aksaray otel fiyatları adresinden otelleri inceleyebilirsiniz.


Mert Meyhanesi

Aksaray’da bulunan alkollü mekanlardan bir tanesidir. Mert Meyhanesi, salaş ortam sevenler için şehirde tercih edilebilecek eğlence yerleri arasındadır. Canlı müzik hizmeti ve rakı keyfi yapmak isteyenlerin uğrak noktaları arasında yer almaktadır. 

Açık ve kapalı alanları, geniş yemek menüsü, mezeleri ve alkol çeşitleri ile tüm gün boyunca ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Alkolün yanı sıra leziz menüleri ile de misafirlerini ağırlayan mekanda rahat bir ortam ve güler yüzlü hizmet verilmektedir.

Adres: Hamidiye Mah. Kale altı Cad. Mert restoran 68100 Aksaray

Aksaray'a uğradığınızda gezilmesi gereken yerleri ekibimiz sizin için hazırladı. Aksaray'ın gezilecek yerleri yazısına göz atabilirsiniz.


Gecem Birahanesi

Aksaray il merkezinde bulunan Gecem Birahanesi, bira içmek isteyenlerin uğrak noktası durumundadır. Bira dışında çok fazla alkol çeşidi bulunmamaktadır. 

Mekan salaş bir yapıya sahiptir ve şehir dışından gelen insanların eğlenebilecekleri ender noktalar arasında yer almaktadır. Şehirdeki en eski alkollü mekanlardan bir tanesidir.

Adres: Hamidiye Mah.68100 Aksaray

Aksaray'ın gece hayatı ile geceler hiç bitmeyecek. Aksaray gezi rehberi sayfamıza uğramayı unutmayın.


OUKA Lezzet Serüveni

Modern tasarımı ve lezzetli menüleri ile Aksaray şehir merkezinde aileniz ve arkadaşlarınız ile keyifli bir şekilde vakit geçirebileceğiniz noktalar arasında yer almaktadır. Yöresel ve dünya mutfağından çok sayıda lezzetin yer aldığı menülerini elektronik olarak müşterilerine sunmaktadır. 

OUKA Lezzet Serüveni şık tasarımı, güler yüzlü hizmeti, harika sunumları ve lezzetli yemekleri ile şehirdeki en yoğun ilgi gören noktalar arasında yer almaktadır. Fiyatların uygun olduğu mekanda nargile hizmeti de sunulmaktadır. 

Adres: Taşpazar Mah. 859 Sok. No:29/B 68100 Aksaray


Altuntaş Pub

Grand Altuntaş Hotel’in içerisinde bulunan pub, bölge halkının eğlenceli zaman geçirebilmek için tercih ettikleri noktalar arasında yer almaktadır. Geniş alkol çeşitlerinin arasında rakı, şarap ve biralar yer almaktadır. Bunların yanında farklı soğuk ve sıcak içecekler de menüde yer almaktadır. 

Sadece otel müşterilerine değil, aynı zamanda dışardan rezervasyon yaptıran müşterilerine de hizmet vermektedir. Öğle saatlerinde hizmet vermeye başlayan pubda eğlence 23:30’a kadar devam etmektedir. Güler yüzlü ve kaliteli hizmeti ile dikkat çeken mekanda keyifli zaman geçirebilmeniz için hafif müzik çalınmaktadır.

Adres: Grand Altuntaş Hotel (Zafer Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Blv. No:150) 68100 Aksaray

Doğal şifa ve huzurun merkezi olan termal otellerde keyifli vakitler geçirebileceğiniz konaklama seçenekleri Aksaray termal oteller sayfasında yer almaktadır.


Gönül Bahçesi

Aksaray’da yeşillik içerisinde keyifli zaman geçirmek isteyenlerin tercih edebilecekleri alanların başında Gönül Bahçesi gelmektedir. Tüm gün boyunca açık olan mekan, ağaçlar arasında bulunan kamelyalarında müşterilerine nargile, çay ve farklı yiyecekler ile hizmet vermektedir.

Kültür Park’ın hemen yakınında yer alan Gönül Bahçesi, diğerlerine göre daha sakin ve huzurlu bir sohbet ortamı arayanların tercih ettikleri noktaların arasında yer almaktadır. 

Adres: 2442. Sk. No:1, Büyük Bölcek Mahallesi, 68200 Aksaray 

Aksaray'da kaliteden ödün vermeyen ve bir çok aktiviteyi yapabileceğiniz oteller için Aksaray 5 yıldızlı oteller sayfamıza göz atabilirsiniz.


Kız Kulesi Restaurant & Cafe

Kız Kulesi Restaurant & Cafe, Aksaray’da 2017 yılında hizmete başlayan mekanlardan birisidir. Temiz ve huzurlu bir ortamda vakit geçirmek isteyenlerin tercih ettikleri mekanda  yemek menüsü dikkat çekmektedir. 

Sunmuş olduğu kaliteli ve güler yüzlü hizmetin yanı sıra Türk ve dünya mutfağından birçok lezzetin bulunduğu menüsü, yeni lezzetler denemek isteyenleri kendisine çekmektedir. Modern bir tasarıma sahip olması, açık ve kapalı mekanların olması mekanı tercih edilebilir noktalar arasına eklemektedir.

Adres: Taşpazar Mah.Ebulfeyz ELÇIBEY Cad.53/B CAFELER CADDESI AKSARAY